Шоу "Холостяк"

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Fechka, 17 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Привіт! Дивилася нині шоу Холостяк. Вражена поведінкою наших дівчат, які будь-яким способом хотіли звернути на себе увагу. :girl_impossible: Їхня поведінка бажала б кращого, а то аж смішно виглядає, як вони того хлопця чуть не роздерли між собою. :girl_crazy: В Америці знімалася ідентична передача, але там дівчата вели себе більш стримано і були більш привітними одна до одної.
    Загалом цікава передача.
     
  2. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    я теж дивилась американський варіант.. Та в нас буде "тепліше"-бо то ж наші "жінки!!"
    Основне з 4-ох чи 6-ти сезонів "Холостяка" в США- Двоє реально одружились, проте зараз не живуть разом...
    Найбільше "бабла" зірвала "Холостячка" (учасниця першого шоу, котрій холостяк не подарував обручку (тобто леді №2)-була запрошена на аналогічне шоу на якому за її серце боролись парубки!!
    Вона таки вийшла заміж і живуть разом (а може вже і ні..)!Весілля було одним з найдорожчих у світі; Все організовував і транслював в прямому ефірі канал!!
     
  3. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Дівки ви мене вже зацікавили.Теж бачила пару випусків американського цього шоу.Все таке було американське:girl_smile:
    А на якому каналі наше показують?
     
  4. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Я також дивилася 2 сезони американської версії, там насправді було культурніше трохи і дівчат, "аля силікон" було менше. Але тут, як було сказано вище, беруть участь наші жінки, от і шоу трохи буде з перчинкою
    А от принца з конем шкода...розірвут чисто)))

    ---------- Додано в 00:45 ---------- Попередній допис був написаний в 00:45 ----------

    канал СТБ....
     
  5. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    А мені дівчат шкода. Стільки конкуренток, все такі гарні, і як до себе увагу привернути? Не хотіла би я їх місті бути, хоча, може вони просто свої 5 хвилин слави чекають?
     
  6. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    а мені ні, лише кількох, тих, хто справді у нього закохався, а він їх не вибрав

    багато ж йшло просто заради блакитного екрану і можливості "засвітитись" в ефірі
     
  7. bezpalik

    bezpalik Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    мені так здається,що заради цього вони усі туди йшли

    чесно,мені шоу не сподобалось.Надто все "наіграно"
     
  8. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    а я як побачила там Славу, то подумала, а де ж Кондратюк, Яма?!
     
  9. Kordanna

    Kordanna New Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Абсолютно вірно Єі ніжні білі і пушисті, а є стєрви вищого пошибу - щоб рейтинги росли
     
  10. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Я взагалі не розумію, як можна на таке шоу піти, щоб тебе вибирали як коняку на базарі? І показати себе справжню нереально, бо інстинкти в такій ситуації сильніші за справжній характер. Це видно навіть по тій Тані, яку вигнали- на шоу- ну дура дурою, а на програмі "Як вийти заміж"- нормальна, адекватна дівчина.
     
  11. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Та на те щоу і відбирали по критеріях: пару стервочок, декілька пухнастих, купка скромниць, ну і відразу відібрали 10 дівчат "на виліт" в першому відборі.
     
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Про те саме вчора думала. Шоу постановочне і це сильно видно, може є якісь моменти імпровізації,але це поодинокі випадки. Вам не здалось, що холостяк хотів з того терраріуму пішки в Нью-Йорк дременути?
    А муж мій так ржав,що тих дівчат аж шкода стало. Але насправді це ж і є посміховисько)
     
  13. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    я , особисто, вважаю, що треба себе сильно не поважати, щоб іти на шоу, щоб тебе обирали із 25-ти, нагадує базар невільниць, чесне слово.

    щирості там і правда мало, бо, самі розумієте, що камери, купа люду - ну яка може бути правдива поведінка? всі напружені, всі стараються дивитись в камеру, показати себе з кращого боку.
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    А мене прибило, як она учасниця пробувала в іншої на дотик силіконові груди, то показали мимохідь, але ми з чоловіком довго з того ше перлися.
     
  15. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Ну в нас, як завжди,яким би чином то небуло, а головне засвітитися. Щось мені нагадало шоу - "Україна має таланти", в Україні справді багато талановитих людей, але приходили на кастинги і такі..., :girl_crazy: позор - мені було соромно:girl_blush2: за них, а дехто відверто так і говорив,про бажання засвітитися по телевізору.
    Я не бачила американського проекту, але цей проект позорить всіх наших дівчат - однозначно.:girl_impossible:
    Це ще гірше ,невільниць забирали в полон силою і продавали , а вони самі себе продають,добровільно, принижуючись.:girl_crazy: Зате , як гарно себе веде "принц-холостяк" він все робить для того ,щоб вони як найбільше показували свою дурість:girl_cool:
     
  16. dawutka

    dawutka New Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    дівчата, скажіть чи є в онлайн подивитися американську версію холостяка, як врна точно називалася. Багато чула, але ніколи не бачила. Будь-ласка скажіть.... Дуже хочу....
     
  17. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Сьогодні дивилась ефір!!
    Якісь змішані відчуття...Деякі дівчата таки ведуть себе через міру..
    Хочеться вірити, що на шоу сам Холостяк знайде таки дружину-КОХАННЯ!
    (Почуття дівчини буде щирим, а не...)
     
  18. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    А я не вірю!!! Думаю в таких випадках обираєш через безвихідь, ну треба ж когось вибрати і шоу для людей зробити.
     
  19. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Вибрати то він вибере, але чи складеться щось в подальшому-не відомо...а може якраз...
    я така рада шо вилетіла та силіконова красуня :) я вболіваю за Яну, хоч і розумію, що і вона грає :)
     
  20. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Дівчата, я знову забула подивитися. А коли буде повтор?
     
Статус теми:
Закрита.