Шоу "Холостяк"

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Fechka, 17 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    здається в неділю показують...а зараз ше з Анфісою обговорення.
     
  2. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Так я побачила. Ту кралю силіконову як я зрозуміла вигнали так?
     
  3. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Так..Вигнали.. вона поводилась як дурепочка...
    Власне сьогодні був ефір!!
    Щось я не знала,що в неділю теж є ефір...
    Мені подобаюється передача з Анфіскою.. гарно обговорють і чудово вказуть на помилки...
     
  4. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Є!повтор у 12 годині.
     
  5. Kordanna

    Kordanna New Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Анфіса - супер ведуча, раніше я думала, що вона дуже вульгарна, а подивившись її передачі, зрозуміла, що вона дуже ефектна, розумна, кмітлива - молодець
     
  6. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    ВЛАСНЕ.. ВОНА ДУЖЕ ГАРМОНІЧНо ПІДХОДИТЬ, ДО ЦІЄЇ ПЕРЕДАЧІ гарно коментує і т.д.
    Правда "секс з Анфісою Чеховою"..це таки :girl_cool:!
    Мені вчора по новому відкрилась Бочкарьова.. Вона таки молодчинка і її поради для учасниці мені дуже сподобались!
     
  7. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    дівчатка,що то ви з холостяка на Анфіску переключились))
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Я вчора повтор дивилась. Реально, не бачу жодної дівчини, яка б дійсно виявляла ознаки закоханості в того Макса. А він, до речі, дуже гарно вихований, поки що його поведінка мені подобається. Ще чуть не впала, коли почула як Ілона (дизайнерка,коротка стрижка) називає його "наш бог":suicide:. Взагалі в тих дівчат методи якісь дешеві, я би ще зрозуміла якщо б так зачаровували хлопця в старших класах...а тут, дорослі сформовані особистості, мамадарагая)))) Особливо на балу в Будинку Вчених, сцена біля піаніно, знову ж Ілона пожирала холостяка очима:lol: Виглядало ніби вона шампанським подавилась). Ще оця мадам порадувала : http://holostyak.stb.ua/participants/413/. Заявою, що не розуміє за яким критерієм він обирає дівчат, бо гламурних повиганяв, простіших залишив.
    Про поцілунок і всякі там шоколадні прелюдії мовчу. Може там дійсно атмосфера відповідна була і іскра пробігла і т.д., але виглядало противненько. Абсолютно не згідна, що ініціатором поцілунку був Максим. Мадам обмастила хлопа чоколядою, вилизала, сама обмастилась, губи підставила. Перепрошую - або мус цілувати, або образити ХІЩНІЦУ:pardon:
    Ще прочитала інтерв'ю з Максом, втішилась, бо:
    хоть на один фарс менше буде. надіємся.
     
  9. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Ух, та я її першою викинути хотіла! Навіть та Катя (губаста) в порівнянні з нею якась більш нормальна!!

    А взагалі, я не хотіла дивитись це шоу..якось мені вже забагато того телевізійного фарсу, награності, піару..але подруга підсадила і таки змусила подивитись, бо сказала, що мені має сподобатись)). І ви знаєте мені таки сподобалось!

    Хлопець хороший..викликає якісь такі теплі емоції, ще ні разу його поведінка чи реакція мене не розчарувала…
    Дівчата, чесно, як на падбор, одна тупіша за іншу…і погоджуюся, що трюки їхні такі дешеві та награні…
    На разі мені найбільше подобається Яна..видно, що вона теж не така свята, як хоче здаватись, але принаймні дивитись на неї приємно)

    Все таки цікаво що буде далі…З нетерпінням чекаю четверга))
     
  10. crissola

    crissola Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

     
  11. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Цікаве шоу і холостяк просто фантастичний чоловік, дуже красивий і талановитий.
    Мені на даний час найбільше подобається Яна, але вже у багатьох інтернет джерелах проскакувала інформація, що переможницею буде Олександра. побачимо чи це правда.
     
  12. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    а мене Яна навпаки роздражає
    фу, тушнить :beee:

    а мені подобається Дарья
    така живенька і як то сказати "породиста":girl_blush2:
     
  13. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Доречі, в одному його закордонному інтерв'ю читала, що він таки знайшов на проекті ту єдину і неповторну дівчину за якою приїздив на шоу.
     
  14. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    я вам і так скажу, що знайшов, причому правдиво у неї закохався на проекті
     
  15. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    і хто ж це? звідки знаєте? може це ви :)
     
  16. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    ви програму дивились? там є хтось зі Львова?

    доки йде проект, результати розголошенню не підлягають,
     
  17. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    взагаліто це був легенький сарказм :) А ви шо працюєте на СТБ???? :)
    Ну то я рада за нього, якщо це дійсно так і на довго...
     
  18. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Ну і я вже подивилась перший випуск.:girl_haha:Враження двоякі...
    Американський холостяк справляв якесь не таке стервозне враження про дівчат.
    Сподобалась Олександра.
    І Максим поголений мені подобається більше:girl_cool:І я б не відмовилась з ним потанцювати якусь ча-чу чи румбу:girl_haha::girl_in_dreams:
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Бє. Вона така зверхня і нестримана. не вихована якась. Хоча дуже симпатична, я її через зовнішність ще з першого ефіру запам'ятала. Але з кожним наступним ефіром вона справляє дедалі гірше враження.
    Не розголошуйте. Тільки натякніть))) Ми далі самі додумаємся:girl_cool:
     
  20. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    І мені Олександра дуже не подобається, такий противний характер має на шоу (як вжитті не відомо). Але шо її вибере шанси великі. Бо я дивлюсь за таким принципом, на кому сильно акцентують увагу, то й вилетить. Наприклад Яна, трояндочки дарує їй, то було б сильно передбачувано...
     
Статус теми:
Закрита.