Шоу "Холостяк"

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Fechka, 17 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    вона була перша в мому списку на вибування... така розбалувана, мажорна "доця"...бррр:girl_mad:
    А ще та з Чернівців... графйо, блін:)
     
  2. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    О, ті графині то окрема історія...:)
     
  3. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Вибула одна з моїх фавориточок-Юлія,шкода(несправедливо).Сказала мольфарка,що вона матеріальна,але хіба б матеріальна дівчина колись вийшла заміж за простого грущика.Не вірю,що можна стати матеріальною в один момент.Або ти гонишся за матеріальним,або ні.Добре,що хоч Яна залишилась.Чогось мені здається,що Макс її і вибере.:girl_dance:
     
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    я її б викинула першою, чесне слово:girl_devil:Мені імпонує Яна, а ще Даша, така позитивна дівчинка. Здається мені, що Макс вибере таки Олександру, хоча....
     
  5. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Якщо він вибере Олександру, то я вкотре переконаюсь в фальшивості всіх цих шоу…ну чесно, ну саме тій Саші найбільше треба той Максим. Не смішіть мене! Прийшла дєвочка себе показати та й усьо…:girl_mad:
    А розкажіть кого ше вигнали і чого вони всі там так ридали? Бо я заснула під час Вікон і не додивилась:girl_smile:
     
  6. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Я теж пропустила. А Юлю мені теж шкода. Те, що вона хоче мати забезпечене життя для себе і дитини - це не злочин. Та кожна людина хоче бути заможньою і не думати як дожити до зарплати!!!
    Даша подобається - позитивна. Саша - егоїстка. А графиня з першого ефіру мені сподобалась, а далі я кардинально змінила думку. Знаєм ми таких принцес!
     
  7. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Вигнали двох Юль та Люду (баскетболістку), а ще сама пішла Ілонна, бо Макс везе дівчат у Рим наступного тижня, а в неї проблеми з документами чи то взагалі нема документів.

    Дівчата, а як вам "неземна краса" Крістіни, яка Макса в шоколадниці облизувала? Як на мене, то вона таке страхіття слів нема передати, яким чудом вона туди попала і чого її Макс не вижене досі - загадка. О_о!!
     
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Цікавий анонс наступної програми.їх Макс гуляє з іншою))
     
  9. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Подивилась я вчора перший раз цю передачу і хочу сказати , що холостяка вони підібрали таки класного (в моєму стилі):girl_spruce_up:.
    Повністю з Вами згідна, не пойму ,що вона там робить?
    Наразі найбільше подобається Саша ( тільки не кидайте в мене тапками), симпатична дівчинка, адекватна і абсолютно нічого егоїстичного в ній я не побачила. Ще на вигляд дуже сподобалась Яна і трохи Маріна. По духу сподобалась Ілона - люблю таких бойових ( хоча Максу вона не пара):girl_nea:
     
  10. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Мені теж вона найбільше сподобалась.І вони гарно дивляться з Максом.
    Яна щось мені не дуже,якась награна.вічно сумна і обділена.
     
  11. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Після вчорашнього ефіру, на 99% впевнена, що обраницею буде Саша.(випив зіллячка, дав трояндочку...ах, всюди фальш, і нічого не вдієш , шоу).Ну не подобається вона мені (може то жіноча заздрість :) ) хоч Максиму вона пасує. Але щодо її краси теж сумніви виникають. Так доглянута, так впевнена і самозакохана...але риси обличчя в неї якісь грубоваті, навіть чоловічі я б сказала, очі маленькі, усмішка не гарна...але не в красі щястя :) Може Маск вибере за принципом, вона і так при грошах, на то їй ше і мої :) Щодо тих що вилетіли, Юлія і мені імпонувала - але ну не вірила я в таку казку, що він візьме і вибере просту дівчину...:girl_nea:І Люда теж туди, ну як не крути не пара вони...А Юля, то взагалі завал, вона мені ніколи не подобалась, а вчора в студії то взагалі, так не гарно поводилась, такий зарактер паскудний...і то як вона казала, шо мол зразу відчула шо Максим не її мужчина, смішно з неї було! В Дарьи фіоли в голові :) хоч чимось вона і підкупає...Чим заділа його Кристи , теж не розумію. Страшненька вона, ше й очі малює жахливо. Воже цілується файно:girl_crazy: Ілону якось шкода, вона виділялась серед інших, якась особлива, спокійна, виважена, така сформована особистість. Чомусь вчора по-іншому подивилась на Мілу, така нормальна тотка для життя, чомусь мені так здалось, і на графиню Надю, як забуває за свій образ і попускається :) то теж така нічого.І ше марина, нормальна така, серйозна, красива...але чомусь мені здається що таки з дитиною він не хоче. Кристина якась мені не альо, чогось виглядає підлуватою. Ну Яна мені подобається, хоч той образ Матері Терези тоже дратує.
    Мені взагалі здається шо з першого ефіру все всім було відомо, хто, коли, де і як...наступний раз шось намудрували..цікаво...
     
  12. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    маю теж таку надію. Дуже вболіваю за Яну! Вона така мила і "справжня" як на мене)

    ---------- Додано в 11:19 ---------- Попередній допис був написаний в 11:17 ----------

    я теж її не сприймаю,якась вона "мужикувата", в неї навіть голос як в трансвестита.
     
  13. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Напевно Крістіну тримають для різноманіття.:girl_crazy::girl_crazy::
    Думаю залишаться Саша, Надя, Даша, Яна. А вибере він ту, в якої найбільші груди.:girl_yes::girl_smile:
     
  14. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    :) і в кого?в Яни чи шо? :)


    Там всі для різноманіття, а одну вибере :)
     
  15. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    о, я тоже пошел срочно посмотреть :) Мила не нравится вобще, Яна тоже как-то разочаровала ) А так остались все более менее интересные )
     
  16. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Дійсно, Крістіна виглядає старшою ніж є насправді (їй 23 роки), а макіяж очей просто жахливий.
    Мені подобається Яна і Дарина. Неоднозначні почуття викликає Ілона. З одного боку мені її шкода, а з іншого її фрази, що Холостяк і Влад Яма "це бог", здивувало. Хотілось, щоб дісно почуття Холостяка були щирі і він зробив правельний вибір.
     
  17. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Надіюсь,що в Яні не розчаруюсь,а то так мені дивно,що з кожним випуском програми мої враження про дівчат трохи міняються.Спочатку несприймала Мілу(бо при першому ж знайомстві переодяглясь),а Ілону(бо випила зайвого),а тепер дивлюсь на них і ніби нормальні.Ілона-прікалістка,а Міла просто надто пряма і не грає ніяку роль.Надіюсь Яна не грає,бо виглядає,що і насправді закохалась і як їй не сумувати,коли Макс постійно з кимось ходить на побачення.:girl_sad:А в Рим приїде Ілона,ви уже бачили рекламу?(я думала,або Ілона,або зустріне своє колишнє кохання)
    Так хочеться вірити в казку:radist::crazy: я б в такій казці з радістю побувала,хоча казка для тої кого оберуть,а для інших...
     
  18. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    А чому попускається. Вона мені подобається. Не всіж повинні бути однакові
    І мене підкупила. Така жінка-дитина хороша.
    Незнаю. Історія то в неї гарна та й вона сама, але вона видалась мені не щирою.
    Дуже не гарна жінка, як на мене. Не думаю,що
    Але він поцінував Макс її внутрішній світ. Не все ж зовнішність.
    Я аж заплакала. Так жаль, що не лишилася
    Все вона бере сумним, одиноким образом.
    Міла теж не подобалась спочатку, а тепер бачу, що вона така як є. І мені вона імпонує.Мабуть, подобаються всі крім Марини, Саші і Крістіни.
     
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Я теж вболіваю за Яну. Я собі уявляю, якщо скромна дівчина попала в це кодло, то ще не так засумуєш. А Макса я деколи не розумію. Мольфарка сказала, що Крістіна поставила собі за мету добитися Макса і буде йти вперед незважаючи ні на що. Якби я була на його місці я б її зразу вигнала. Те саме з Сашею. Для чого нагло хизуватися великою кількістю прихильників? А ще я щось не розумію як вони попали на шоу? Я так розумію, що їх відбирали і запрошували. Випадкових бідних простих дівчат там нема. Як завжди: казка яка не доступна для простих смертних...

    ---------- Додано в 14:15 ---------- Попередній допис був написаний в 14:13 ----------

    Доречі Ілона була в анонсі в Римі. А мила дівчинка Даша матюкалася. З нетерпінням чекаю наступної серії
     
  20. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Не знаю.. як на мене вона добра АКТОРКА!! Спочатку симпатизувала їй.. а тепер??????????
    Власне..Щодо Мольфарки то наче коментарі були ЗАМОВЛЕНІ!Крістіна таки специфічна натура(хоча ззовні мені подобається!).Хоча здається не такою вже хорошою,як показується...
    Власне-"МИЛА" донечка багатих батьків!:girl_emo:

    Погоджуюсь.. проте ВОна йому не пасує..-це як на мене...:girl_mad:


    Таки видно поїхала... Вона творча.. проте теж дуже"особлива":girl_spruce_up:!

    ..Не маю фаворитки..:girl_impossible: навіть не знаю ще не визначилась..:girl_mad:
    Макс мені подобався, проте почула про чарівницю яку вони відвідують родиною.. і про те ,що він НЕ віруюча людина.. і якось це мене НАСТОРОЖИЛО... Не сприймаю таких людей...:girl_mad:
     
Статус теми:
Закрита.