Шоу "Холостяк"

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Fechka, 17 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    краще б обох))))
     
  2. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Міла гуд бай!
     
  3. reindeer

    reindeer Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Ну кого вигнали. бо муж не дався додивитись. через футбол.мене після перегляду так на романтику тягне....

    ---------- Додано в 22:49 ---------- Попередній допис був написаний в 22:47 ----------

    ура, бо я за Яну
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Така зла на то стб!мусіла чекати 40хв,щоб подививтись три хвилинки шоу!мені Міла з самого початку не подобається, так що хай йде.Ілона веде себе ніби той Макс останній шанс в житті.цікаво чи дійсно вона так до нього ставиться як показує!
     
  5. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Взагалі не подобається її поведінка. І той поцілунок силою взагалі жах!!!
     
  6. Kordanna

    Kordanna New Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Я в шоці від Ілони. Це жах!!! В мене таке враження, що як би Макс її не вибрав, вона б впала на колінаБ-,позорище. Хай буде наступною на виліт
     
  7. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Повністю погоджуюся, реклами між шоу задовгі.
    Я також в шоці від Ілони, її поведінка, як на мене дуже дивна. Було замітно, що під час поцілунку Максимові ненадто було приємно.
    Саша і Максим гарна пара і мені здається, що вона йому дуже подобається.
     
  8. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Я це шоу пробувала дивитися декілька раз...Схиляю голову перед тими, хто його витримує :girl_yes2:
    Ніяк не йде мені, і все.
     
  9. aliganska

    aliganska New Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Дивлюся шоу, чекаю, коли з бабів почнуть вилуплюватися жінки, ну хоча б живі люди. У деяких уже виходить.
    Розумію, що дівчат підбирають під конкретні типажі, і ситуації провокують на прояв схованих особливостей їх характерів. Але ці бабські бої без правил за збереження своєї самооцінки в умовах жорсткої конкуренції на ринку викликають стільки емоцій! Де романтика, про яку там усі розповідають? Ну, може хоч за кадром? Де прекрасні прояви жіночої сутності? Технології просування товару видно, не сперечаюся.
    А ролі й маски деяких дівчат просто лякають. Де в цій холодній рептилії на ім'я Надя знаходиться графська шляхетність? Хоча, зараз популярні не справжні продукти, а хімічні сполуки зі смаком... Я б назвала це продуктом генної інженерії створеного на основі холодного розрахунку, інстинктах удава й завзято вирощеної зарозумілості. Хоча, якби удав міг розуміти з ким його порівнюють, то неодмінно б образився. І мав би рацію :).
    А хижі зуби Даши вже не сховаєш за образом нимфетки . Так, сутність вона така, все одно проявляється як не маскуйся :).
    Загалом, була рада, що є-таки такі люди, які можуть мене здивувати, шоу вдалося! :girl_claping: Головне, щоб після шоу в житті залишилося місце для любові, романтики, спонтанності й душі, Щоб наш розум не зжер би наші почуття,а наші маски не задушили б нас самих, після того як навколо вже нікого не залишиться.
    Бажаю щастя й успіху всім учасникам програми.
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Ілона вистрелила:girl_impossible: Якась така неврівноважена, сім п.ятниць на неділю. Вона придумує більше ніж є насправді, і кохання і ненависть. Поцілунок... БЄ...кака. Коли вже буде такий,щоб приємно було глянути? Коли Макс гуляв з Сашею і Крістіною, обіймав їх чи тримав за руку, намагався зігріти...ці жести дійсно виглядали дуже мило, природньо і доречно. Я б на його місці вигнала Ілону саме за такий напад.
    Ще мене починає дратувати Яна і її образ смиренної овечки! Перебор! Тошно стає.
    І шоу затягується, стає нудно дивитись, а мало б бути навпаки.
    П.С. Дуже потішив і розвеселив епізод, де вони впали з мопеда і з усіх сторін позбігалась знімальна група з технікою))) Бачили скільки там людисьок? Кошмар))) Як ви думаєте,скільки в шоу спонтанності і природніх, не запланованих подій чи реакцій? Як на мене 5-10%
     
  11. Summergirl

    Summergirl Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    aliganska +100
    Повністю згідна з Вами щодо Наді - немає там шляхетності
    marianast, мене теж вже Яна дратує. Роль "бідної овечки" затянулася і стала скучною. Мені здається вони з Дашею ще діти і це не зовсім те, що требе Максу :confused
     
  12. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    І я! І я! :)

    ---------- Додано в 11:11 ---------- Попередній допис був написаний в 11:08 ----------

    Так, це було видно. Він від шоку, напевно, довго не міг відійти!!!

    ---------- Додано в 11:19 ---------- Попередній допис був написаний в 11:11 ----------

    Макс взагалі в шоці від наших жінок! В нього золоте терпіння! Він напевно вже шкодує, що приїхав в Україну за нареченою. Таких і в Америці можна було знайти.
    Саша, на мою думку, має найбільше шансів.
     
  13. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    А мені здається, що він таки її вибере...побачим...хоча і Крістіна може бути...
     
  14. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Власне мені теж такі надмірні дії не сподобались.. На щоу по Холостяку обговорювали, що він наче б то був задоволений поцілунком, проте я з цим цілком не згодна...:girl_mad:
    Сюдячи з того, що вона зараз в квартирі сама (це вона сказала на шоу!) -таки вилетить..
    Цікаво хто ж стане парою Холостяку??
    Я гадала Саша (думаю вона з Яною попаде в фінал!) та мабуть виграє;
    Саша на шоу (в Анфіски) сиділа спокійно і говорила, що проект навчив бути більш впевненою і ініціативною в відноситна з чоловіками!(В неї нема чоловіка??)
    ..Це лише мої здогадки.. інтрига зберігається....

    Мабуть.Все чітко сплановано.
    Він цього дещо сумно, та наше життя це також ЯКІСЬ ПЛАНИ,ЗБІГИ ЧИ ПРОСТО ПОЗАПЛАНОВІ СИТУАЦІЇ- іноді вони очікувані, а іноді ні...
     
  15. Kordanna

    Kordanna New Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Коли мені хочеться помислити у цій темі пр високі почуття, мимоволі згадую, що це шоу. Отже, це шоу Холостяк. Виходячи з цього, немає жодної спонтанної ситуації, немає жодного непродуманної ролі. Думаю, що цінною для аналізу якихось типажів є саме обговорення, яке веде Анфіса. Саме там можна почути цікаві репліки від екпертів.
     
  16. Snigurochka

    Snigurochka New Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Мені здається, що великі шанси є у Яни та Саші, обидві мені імпонують, хоч я не завжди дивлюсь це шоу.... Не знаю чому, але Яна на мене справила гарне враження!!!!
     
  17. Xroba4ok

    Xroba4ok Active Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    На мене теж. І навіть якщо це роль чи маска для шоу, то вона мені подобається більше, ніж Ілона (впевнена, що вона точно не виграє) чи Саша (викликає в мене сумніви щодо її почуттів до Макса). Думаю, виграє Яна чи :girl_smile:модель (забула, як звати)
     
  18. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    :d23: Ні, це в неї усмішка гарна! Блін, заздрю їй, що має таку красиву усмішку!
     
  19. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Хіба посмішка, бо як вона серйозна чи просто так шось там дуже мудре говорить, то не подобається мені…
    А взагалі, сьогодні подивилась повтор і думаю, що Сашу спеціально так позиціонують, щоб люди самі дійшли висновку, що вона йому найбільше підходить..хоча я так не вважаю, в її щирість і страшну романтичність не вірю!
    Вперше хоч чимось сподобалась Надя- якась більш рішуча стала чи що..і з тим що поцілунок Ілони це «фу» теж згідна)
    Крістіна, та шо модель, подобається тим, що не кидається на Макса, не краде його і не цілує насильно…видно, що поважає себе і не вдає «любві до гроба»..
    Цікаво вже що там наступного разу буде і чому він не дасть троянду Марині.
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Тим то вона і холостяку подобається, вона прекрасно розуміє, що це єдине, що тримає її на проекті. Макс перетворився на здобич, а біля неї відчуває себе хижаком.
     
Статус теми:
Закрита.