Шоу "Холостяк"

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Fechka, 17 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Знайшли об"єкт для обс...ня. а самі тоже явно не святі. Не люблю такого((
     
  2. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    От дівчата розповідають про те ,що Ілона зустрічається з охоронцями Берлусконі!:girl_crazy:
    Відпочиває з ними до 5год ранку:girl_crazy:!Чому цього не показуть.??? Чому лише пусті слова,розмови!!!!!
    :girl_curtsey:Власне Макс "спригнув" з цієї ситуації!
    Дівки вже спереживались.. кажуть, хай Ілона-вибачиться! (Крістіна(біленька)-"відмазалась!(Ілуся мол,- я з тобою!!))..
    О_ЙО_ЙОЙ!!!:girl_crazy:

    ---------- Додано в 22:48 ---------- Попередній допис був написаний в 22:46 ----------

    Макс ніц не поняв-таки підкреслив ,що він-"ГАМЕРИКАНЕЦЬ"!!!!!!

    ---------- Додано в 22:53 ---------- Попередній допис був написаний в 22:48 ----------

    цікаво хто ж таки піде??гадаю "біленька КРІСТІНА"!

    ---------- Додано в 22:55 ---------- Попередній допис був написаний в 22:53 ----------

    ого!!!!!!!!!!!!!! САША!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  3. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    ось так от- САША на "вильот",не Ілона
     
  4. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Опа, Сашу вигнали!! Я не думала навіть...
    Опа. не вигнали)))
    А я була втішилася
     
  5. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: :girl_crazy: :girl_crazy: :girl_crazy:
    Я гадала вона попаде в ФІНАЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    САша-ciao!!!!
     
  6. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Ох та Саша. Чого він передумав?Жах!
     
  7. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Капец!! Марина правильно помітила! Це шоу ,а не БЛАГОДІЙНІСТЬ!!:girl_devil:
    Залишив САШУ!!!
     
  8. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Шоу затягують для рейтингу.,,
     
  9. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Не важко було догадатись, одна ж вже пішла, на раз вистачить. А та Саша всьо на перед знає, по ній видно шо вона грає (і не дуже вміло).
    О Анфіса наголосила на Дашиних словах про маски :)

    Я так розстроїлась, невже Яна наступного разу покине шоу:sad: ЧОМУ? ЯК? Я зла вже не на Сашу чи ше когось там, а на МАКСа!козел він :)

    ---------- Додано в 23:09 ---------- Попередній допис був написаний в 23:06 ----------

    Ну як так, як шо ти закохався в Сашу, то чого так поводишся з іншими????
     
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Капець.чекала знов купа часу,дивилась новини, щоб побачити що він нікого не вижене.та в шию гнати що Сашу, що Ілону, що графиню.
     
  11. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Ах, надіялась я до кінця...напевно таки треба змиритися з тим що обранецею буде Саша :sad:
    П.С. Вибере Сашу (тато гроші дав :) ), а в житті зійдеться з Яеою :)
     
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    А я не бажаю холостяку доброї дівчини. Думаю задавить її. Так що стервозка якась - в самий раз, щоб на рівних були.:girl_wink:
     
  13. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Ух та Саша, артистка погорілого театру!!!ну така вона мені не приємна, така розбалувана егоїстка, мені здається що вона з Максом ну ніяк в житті не вживеться, вона занадто себе любить і має все...
     
  14. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    ну захотіла доця (Саша) нову іграшку (Макса),так татко їй і допоміг..."набавиться",набридне їй та "забавка" і Макс "переселиться на горище",тобто,вже буде їй не потрібен,а батько знову підшукає-оплатить Саші нову "цяцьку"
    ...з кожним ефіром щораз більше переконуюся,що Макс "трошки" не дотягує до статусу "справжній мущина")хоча,мордашка небрита-таки симпатична)))
     
    Останнє редагування: 14 Квітень 2011
  15. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Так! і не дарма РИм обрали ,а не Барселону чи Париж!(таки місто кохання!)Видно у нього (тата) СП з італійцями! Донька вчила італійську бо треба було перекладача на роботу у татка, а в майбутньому фірма належитиме їй і т.д.
    Саме так! "Совєт да Любовь"
    100% Таки симпатичний:girl_crazy: і все мабуть...
     
  16. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    всьо пропустила, скажіть хоч хто вилетів, так "вкратце"
     
  17. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Мені також подобається Яна і я думаю, що вона піде з проекту не з власної волі, а її попросять це зробити, щоб не було конкуренції Саші.
    Саша мені також подобалася, але з сьогоднішої передачі я зрозуміла яка вона дволична, а її висловлювання щодо фігури Яни, взагалі вбило. Яна дуже красива і має хорошу фігурку.
     
  18. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    І мені иеж так здається.Вона просто заздрить бо в Яни б"юст великий , а в неї ні і ноги кривуваті :) Може то не Яна піде а Кристи...ну невже Мас таий лицемір.
    А пішла сьогодні Даша (коли в неї і Крістіни було побачення з Максом), а на вечірній церемонії роз тіпа не дав троянду Саші, але після довгої паузи донесли ше одну, тпк шо більше ніхто не пішов.
    Ух, яка я зла, навіть спати не хочеться :)

    Як думаєте хто буде холостяком у наступному сезоні шоу?
     
  19. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    я думаю,що він правильно зробив,що всіх залишив,типо "дівки розбирайтесь самі між собою,нема чого мені стукачити..."(я так собі подумала)
    сподобалась мені Марина зі своєю "шуточкою".
    в фіналі залишила б Яну і Марину ну і риженьку)

    Влад Яма))
     
  20. aliganska

    aliganska New Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Усе, досить!
    Почуваюсь як Крістіна, яку «втягують у брудні ігри». Заявка була на те, що це шоу про те як знайти любов :girl_sad: , а в реалії – як перемогти у жорстокій конкуренції. Мені, навіть здалося, що у заставці на початку ефіру значно поменшало романтичних сердечок :girl_smile:. Про те аналізу, яка ж інтрига більш дієва значно побільшало.
    Це ж не про любов. Зловила себе на тому, що вже з початку ефіру чекаю на те, чи будуть героїні сьогодні такі ж потворні як і минулого разу, щоб потренувати нашу жіночу потребу вкусити ближнього «від щирого серця». Ну, взагалі, з часом, якщо і далі буду перейматись, маю усі шанси відчути себе змією, у якої отрута виробляється рефлекторно при наближенні ворога. Тоді прощавай позитивне мислення і духовні цінності. Мені це шоу не підходить. Про те цікаво, чи справдяться мої прогнози на переможницю, бо цікавить ще й сенс, який закладався в шоу, кінцеві висновки. А поки що надої отрути у населення зростають і зростають, мабуть, на радість власників шоу. Може тому, що впасти до гріха, як і раніше, легше, ніж піднятися до чесноти.
    За дослідженнями військових психологів, людина, її вчинки і почуття вираховуються на 97%. Дівчата! Нас прорахували! :girl_impossible: Нас чіпляють за наші звички засуджувати і оцінювати інших. Стару приказку про те що зустрічають по вбранню, а проводжають по розуму треба удосконалити: до вбрання додати піар-технології, рекламу і саморекламу. Так вдаримо же позитивом по їх брудним задумам! Усміхайтесь, це – гра!
    Одна з них таки переможе.
    Бажаю спонтанності і чеснот усім, хто їх потребує!
     
Статус теми:
Закрита.