ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Травень 2010.

  1. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Оля-Льоля, а квитки вільно брали чи наперід купляли?
    а для Ярки окремий квиточок брали?
     
  2. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Ми з Сонею були на Шреку в понеділок, нам сподобався мультик, Соня була дуже захоплена, і нічого не боялася, пізніше ввечері лежачи в ліжку все мені розказувала за котика, шрека, його діток, емоцій позитивних мала купу. :girl_smile:
     
  3. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    А ми в понеділок приїхали перед першою, то квитків не було вже ні на 13.00 ні на 15.00 (це в "Кіно")):girl_sad:
     
  4. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Я забронювала по телефону (як виявилось це можна робити в кінопалаці Довженка), але потім треба за 40 хв. викупляти. Але ще були вільні місця.
    Ярці завжи беру окремий, бо вона крутиться, їсть. А в Довженка в синьому залі таке розміщення крісел, що їй видно з будь-якого місця (на відміну від кінопалацу на Театральній)
    Але на діток до 6р. можна і без квитка.
     
  5. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    В кінопалаці на Театральній треба брати квиток і на малих діток, без квитка на 3Д не впускають.
     
  6. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Були ми сьогодні з малим на Театральній на 3-Д. Дууже сподобався мульт, добрий і корисний для чоловічих мозгів...Тепер треба качати і з задоволенням дивитись вдома.:girl_claping:
     
  7. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Ми ходили в середу, зал (Довженко ) був майже пустий, а в понеділок не змогли взяти білети. Малій дуже сподобалось, сипала цитатами зі Шрека два дні, тато ( з нами не ходив) вже готовий втікати з хати:girl_haha:
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Для жіночих також. ;)
    Мені сподобався контраст: Фіона-кар*єристка, провідниця сильних і великих, але нещаслива та Фіона-мама й чудова дружина.
    А скільки років дитині? Мій Дарко радше прохолодно поставився до Шрека. Сподобалося, але не захопився. Після "як тренувати дракона" ефект був крутіший. Досі тримається.
     
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Але перегляд фільму у форматі 3Д не рекомендовано дітям до 5 років, так у правилах написано.
     
  10. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Малій 9 років. Вона взагалі прихильниця Шрека, а тут я дозволила купити поп-корн (в мирний час забороняю), тому ще невідомо що сподобалось більше.:girl_haha:
     
  11. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Ну та. Взагалі нормальний для дорослих мультик:girl_smile:
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Не зовсім зрозумів, а "Фіона-мама й чудова дружина" є щасливою? [​IMG] Точно?

    Нєт в жизні щастья! (с)
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Ну-у-у... пункт бачення залежить від пункту сидження. :girl_wink:
     
  14. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    все йду завтра купляти квитки на Шрека в 3Д:girl_smile:
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Радше, швидкості прокрутки. Реально дивився вже з моменту "підписання угоди". Але подумалося: Шрека дідько поніс "на вольні хліби". Чого, питається?
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ШРЕК НАЗАВЖДИ або Шрек 4

    Він там у фільмі відповідає, чому опинився там, де опинився й чому так гарячково це прагне повернути.
    "Я не знав, ЩО я мав, поки я це не втратив". :girl_wink: