Штори

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Gajka, 8 Вересень 2010.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а де замовляли?) я купляла дерев)яні рейки. але то не альо. малий вже кілька поламав
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    То було вже 4 роки тому, фірма "Кардинал" на Рясному, вони багато карнизів роблять, тоді робили фурнітуру і для римок, і ролети продавали. Бачу зараз сайт в них є, але фурнітури для римок не знаходжу, хіба передзвоніть і запитайте.
    Ще таке знайшла, відгуки ніби добрі, але не у Львові.
    Карнизы для римских штор и комплектующие. Купить карнизы в Киеве по оптовой цене. Rimka.com.ua
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MariyaEl

    MariyaEl New Member

    Я собі в квартиру замовляла штори, та комлект постільної білизни. Довго шукала магазин, та мені порадили https://grehori.com/. Ціни там не космічні, а головне що якість матеріалу на висоті і це точно не китай як в багатьох магазинах. Результатом задоволена)
     
  4. Evynya

    Evynya Member

    в мене у ванній "зацвіли" як ви пишете. Я виходила із ситуації таким чином - все зняла, обробила штори (тюлеві) спец.засобом від грибка, тим же самим обробила і вікно де та чорнота з'явилась. І куток над вікном. Потім випрала звичайним порошком для білого. Все відпрала. Слідів не лишилось. Спец засіб-може чули - називається саво. А порошок звичайний гель для білого, з кращих. Брала в спец.магазині імпортної хімії - Hmarka.ua. І досі беру. Бо час від часу та цвіль з'являється по окремих місцях у будинку, оскілкьми маю пластикові вікна а не з дерева і в нас погано зроблена вентиляція. Та й таке...
     
  5. Halwa

    Halwa New Member

    А в когось є інформація про штори які можна відкривати і закривати за допомогою пульта? Шукаю хто може установити такі у Львові..
     
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Грифон Комфорт наче робить таке. Нам встановлювали римські шторки й ролети.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Halwa

    Halwa New Member

    Спасибі, пошукаю їхній сайт
     
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ми коли замовляли штори, то чоловік про таке питав, його відразу запитали чи є під це передбачені розетки біля карнизів, в нас не було, та я і не хотіла того. Але з розмови зрозуміла, що могли б таке зробити. А ми замовляли в магазині Глянц на Любінській (там найкраще питати Аню, принаймні я дуже задоволена співпрацею з нею).


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дівчата, а порадьте мені кравчиню, а ще краще магазин, де одразу і підберуть і пошиють тюль і штори. Щоб гарна робота була, акуратна.
    Дякую
     
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ваш інтер‘єр на Південному. Ціни там вище середнього, як на мене. Але вибір тканин гарний і пошиття якісне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Як їхній сервіс? Задоволені?
    Шукаю хто б пошив римські штори. Треба багато, 4 вікна, два з яких велетенські (3*2,6 м. і 2*2,2 м.).
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Мені теж :girl_in_dreams:
    Ну тобто мені є кому пошити просто тканину, але оті механізми я не знаю як зробити.
     
  13. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Всі питають, і я спитаю - штори-кафе хтось має вдома? Вирішила, що я таке хочу :)
    Кріплення знайшла в неті, залишилось визначитись з тканиною. Защіпати посередині буду, однозначно (кнопка? Шнурівка? Гудзик?), в тому весь сенс
    Вони бувають готові? Може хтось десь бачив? Там є щось надзвичайне в пошиві й треба шукати спеціаліста чи йти до будь-якої швеї?[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    @lovikyou в мене вже 6 років висять :) і не набридають.
    Шила моя мама на скору руку, зі звичайної органзи, яка залишилась зі старої квартири. А защіпкою мені ідеально підійшли така золота лента з бантиком від шоколадних цукерок Рів'єра.
    Викройку знайшла в неті.
    --- дописи об"єднано, 7 Вересень 2020 ---
    Ті карнизики продаються в Епіцентрі, трохи давніше були по 50 грн.
    До речі, такі тюлі дуже збільшують простір на кухні, і майже не брудняться.
    Йой, не знаю як обернути тут фото(
     

    Вкладення:

    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Але для мене ці мої - то суто кухонний варіант. В дитячу спальню буду робити ось такі Screenshot_20200907-202916_Pinterest.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Мені, власне, на кухню її і треба.
    В мене там а-ля солом'яні жалюзі. Хочу щось власне легеньке.
    Отак аби внаглу закриватись від вулиці то ніби потреби нема, то мають бути ідеально
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене така
    кафешка на дверях на веранду:
    [​IMG]
    Тканина - під льон. Прихват - лляна тасьма на кнопки. Лиш на липучку не роби, сильно за все зачіпається. Мені тих фіранок треба було багато і до того діла в мене руки не з того місця. Тому шили мені під замовлення, але там нема ніц складного зовсім.
    А ще такий варіант є:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 7 Вересень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Їх не треба робити, треба купити. Наприклад
    Карнизы для римских штор и комплектующие. Купить карнизы в Киеве по оптовой цене. Rimka.com.ua
    Я не там брала, у Львові, але вже дуже давно, то навіть не знаю, чи "контора" ще існує. Шила сама, перед тим подивившись ролики в ютубі.
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Ну і ціни :girl_in_dreams: сам карниз мені вийде поза 1000 грн(
     
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Наталю, всім задоволена. Маю від них в кожній кімнаті. Маю й ролети різного типу й римки. Так от, суцільна ролета мені тепер найбільше подобається, та, до кріпиться на стіну. Римки не такі зручні, хоч теж дивляться гарно. Ну й на кухні в мене ролети, що безпосередньо на вікно.
     
    • Подобається Подобається x 1