Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Уляночка, 14 Серпень 2010.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Купували перед минулим сезоном чоловікові Коламбію в Мегаспорті. Той омні-хіт. Якістю не задоволена(. Пух почав вилазити буквально відразу, а коштує вона зовсім не дешево. Ще раз саме таку точно б не купували. Може нам просто не повезло?
    Хочу додати, що вона дійсно не об'ємна, тепла, зручна. Але от якість не дуже(.
     
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    пух дійсно дуже дорогий, але він того вартий. Маю 2 пуховики з качиного пуху, плюси - легенький, тепленький, ну і найголовніше - навіть при плюсовій температурі не жарко (також маю пуховик на екопусі, то знаю з чим порівнюю). Мінуси - то ціна і прання.
     
  3. Siania

    Siania Love Life

    Не люблю пуховиків, але зараз гуляю з малою багато, то довелось з шафи витягнути старий (але не ношений) пуховик.
    Пальто і лижна куртка не справляються з довгими холодними прогулянками. Минулу зиму відходила в пальто, і навіть не знала що воно таке холодне :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Коламбія є різна. В чоловіка омні-хіт і пух. Проходив 3 роки і хоч би що. Просто з часом вже втратила вигляд, а так ще норм. В сина теж омні-хіт і пух, але якість гірша. Вона легенька, тепла, але об‘ємніша за чоловікову і по швах теж буквально одразу почав лізти пух:girl_sad:
    В мене Коламбія демісезонна без пуху, лише термо. Два роки вже відходила з осені до весни. Хіба зимою в морози міняла на зимовий одяг. І далі ношу, нормальна. Ще під неї люблю фліску від Коламбії взяти.
    Ще чоловік мав зимові черевики і штани Коламбія. Черевики при не сильних морозах парили, а при сильних було холодно. Штани полиняли після першого ж прання.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    теж так ситуація з черевиками, ще й п"ятка з часом вибилася
     
  6. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Всю зиму з донечкою проходила в слінгокуртці, то максимум могла одягнути один коттоновий шар, бо інакше була мокра. А як йду сама без дитини, то мерзну страшенно.
     
  7. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Докину свої 5 копійок у тему: коротка дублянка форевер. Ніщо не врятує взимку так, як високийвисокийвисокий і теплий комір, і ніяка шапка не дорівняється до широкого грубого капюшону. З мого досвіду, хутро не мусить бути натуральним, головне, щоб верхній шар був досить витривалим і міцним, не продувався - хоч то замша, хоч альпака, хоч псевдошкіра. На низ - шерстяну спідницю, а під неї що завгодно - холод не має шансів. У темі про термобілизну я вже писала, але повторю і тут - я в такому вбранні бігаю із задоволенням усі білі морозні зими, від нуля до тих тижнів, коли у Львові вище -20 термометр не підіймається. І мені дуже тепло і затишно, на відміну від людей поруч, у пуховиках і в спортивних куртках із omni-whatever, виробники яких делегують зігрівання шиї "самому потопаючому". Додатковий плюс дублянки-авіатора - вона ідеально допасовується до всього одягу, який гармонійний для класично-жіночної фігури, і у ній настільки тепло, що відпадає потреба у грубих і важких светрах. Як на мене, ідеальний варіант для українських реалій, коли надворі хурделиця, а в приміщенні літо. От мої перевірені варіанти і приклади нормальної зимової висоти коміра, а не те знущання до середини шиї, яке переважно продається.
    1_shearling_jacket_jofama_nicole_.jpg 1_aviator.jpg winter_jacket_rick_owens.jpg winter_vintage_Gitta Schilling in a coat by Nina Ricci, photo by F.C. Gundlach, Paris 1962_.jpg winter_jacket_shearling_.jpg
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @labisqwee а яке взуття підбираєте до дублянки -авіатора зі спідницею?
    Спідниця А-силуету чи сонце буде пасувати?
     
  9. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Ботфорти без каблука, байкер-боти - я зазвичай багато ходжу. Для більж вальяжних вилазок замшеві чоботи на каблуках. Для каші-болота ґумовці або високі снігоступи.

    Буде. Особливо, якщо тканина фактурна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата в кого пуховики-пальта?Тобто довгі - які фірми маєте? Так щоб теплі. дійсно теплі)
     
  11. Virna

    Virna Well-Known Member

    недавно купила довгий пуховик фірми Clasna. Дуже довго шукала саме пуховик. Ношу менше місяця, поки задоволена. Головне, щоб пух не ліз.
     
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дякую. а в вас натурпух чи біопух?(шось новеньке прочитала) чи то одне і те саме.. тканина верху блискуча? Ви у Львові брали?
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2018
  13. Virna

    Virna Well-Known Member

    натуральний пух/перо. а яка то блискуча тканина? та, ніби, ні. Я міряла на Південному, але замовляла в Інтернеті, бо не було кольору, який я хотіла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а де на південному?
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене куртка пухова GEOX respira, щоправда, недовга.
    Це найтепліший пуховик з усіх, які в мене були. Випробуваний на морозі до -12, всередині - блуза, не змерзла.
    Прикол тих пуховиків в тому, що вони мають на плечах спеціальні повітряні відводи, через які якимось правильнии методом відводиться надлишкове тепло, такий чином в мороз куртка дуже тепла, а при плюсах в ній не впріваєш, бо є вентиляція.
    Я дуже задоволена, але навіть з нової трохи лізе пух на одяг.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Virna

    Virna Well-Known Member

    ой, я назву не пам"ятаю. але то майже поруч магазину українського бренду "Ольга Мак"
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    мала куртку пухову цієї фірми, відносила років 8, така вона мені була зручна, пух не ліз зовсім, аж з роками трохи зіпралась і пух збився, але часом ще її таскаю. Дуже вдала покупка була, купувала на південному, ціна тоді була дешева в порівнянні з іншими куртками. Але ця покупка відслужила своє, та що казати, і ще служить :)

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Гляньте на оф сайті. Там зараз гарні знижки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Virna

    Virna Well-Known Member

    ого, нічого собі. зараз дуже гарні ціни
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    так. я бачила. мені тре примірку) щоб вгадати розмір)
    пс. Зараз з)явились всякі біо-пух. нанопух) чого тільки не придумають) а що вибрати? я мерзлячка) на нульову темпу маю пальто. а на більш мороз мерзну в ньому
     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2018