Шукаю Дівчину для брата !!! Help!!!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Blondaa, 23 Січень 2019.

  1. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Йой. Мій чоловік у 34 таки вженився. Після нашого недовгого знайомства. І нічо. 15 літ живемо. 3-ко дітей.
    Моя мама як почула від тоді майбутньої свахи по телефону, що ось діти хочуть женитися "не по пляну" чуть не вмерла. Це у Вас не по пляну? В мене ще старша он не одружена!))))))
    Автору бажаю успіху. Хай брат найде "свою" людину.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    не мала б вже хлопця, точно б Blondaa написала)))
    Коли вже в районі 30ки, то дійсно складно стає знайомитися з протилежною статтю.
    Я коли розійшлася після 3річних стосунків, трохи занепала духом. Пробувала швидкі побачення - не "зайшло", сайт знайомств - купа неадекватів.
    І я от реально почала казати друзям - знайомте мене з кимось! Бо з таких місць де я могла познайомитися з нормальним чоловіком, тільки робота і залишалася. В кінцевому результаті на роботі таки і зійшлась)))
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Корисно Корисно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    В мене ситуація з точністю навпаки- коли пропонувала подружкам познайомити з кимось- ображались.. і поза 33-35 їм було.. і зара не одружені
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Olga Myrun

    Olga Myrun Well-Known Member

    все чекаю того моменту, коли тут буде отакий пост від моєї мами:haha::haha::haha:
     
    • Смішно Смішно x 10
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  5. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Можливо зіграв роль попередній невдалий досвід. Мене подруги теж намагалися знайомити - і ніц доброго з того не вийшло :) Такшо немає універсального рецепту для знайомств - хтось знаходить своє щастя в інтернеті, хтось серед друзів/знайомих, хтось на роботі, а хтось на відпочинку. Ну або не знаходить взагалі:connie_pull-pigtail. В кожного своя доля.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я то все розумію. була-проходила-знаю. але якщо подумати. а в кого не було попереднього негативного досвіду? але є велика різниця коли тобі 20 з хвостиком. а коли 30 з хвостиком.. там вже і чуйка спрацьовує.я думаю піти погуляти можна. а далі дивитись по ситуації. чи в сад. чи в друзі. чи в кохані.. але ні. краще жалітись на "не везе" і "заздрити" як "тобі повезло"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  7. ingenfoi

    ingenfoi New Member

    Цікаво, брат знає про це ?)
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Тему не пробували читати?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    можу сказати за себе. Мене інколи хвилями накривало - ай капець, стара діва і пішло-поїхало. Чи то гормони, чи що...При тому що при здоровому глузді для себе визначила що мені не треба, а що мені не треба. І коли етапи "все пропало" закінчувались і я повертаась до нормального життя, якось і сонце світило яскравіше, і не всі такі поганими були. Так що головне взяти себе в руки і жити. А доля зведе Вас з тим, хто вам судився. Головне без істерик і панік ставитись до статусу "не заміжня".

    п.с що там ті яйця, ще не відмерзли? А то я вже не знаю що мені робити :) чи в гейші іти, чи в самураї.
     
    • Смішно Смішно x 3
  10. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    То не яйця,а кулі :girl_crazy:
     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Сьогодні знайомій розказувала про цю тему. Жалілася, що коли мені треба було куму женити на ДП такі теми ніколи не з’являлися.
    Так от моя знайома виявилася зацікавленою. Скину лінк на профіль в ФБ, в обмін на профіль претендента)
    Коротко. 35р, син- підліток. Легка, красива, дуже спокійна і приємна.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. dizzy

    dizzy Member

    Як цікаво тема закрутилась!
    Може я створю здорову конкуренцію " сестриному братові":girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Запросто. Напишіть мені в пп
     
  14. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    О! Я маю сестру 32 роки не заміжню (і ніколи ще не була заміжня і не має дітей). Але вона просто трохи сором’язлива, тому щось їй важко знайти коханого, бо як тільки хтось подобається, то вона одразу соромиться, а шустріші дівчата тих хлопців ловлять. Коротше, вона також хоче сім’ю і шукає хорошого чоловіка) Тому може якось зведемо їх, а?))
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Blondaa

    Blondaa Active Member

    • Подобається Подобається x 1
  16. MariSyperson

    MariSyperson Active Member

  17. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    Чи ще актуальна ця тема?

    І взагалі, можливо хтось з формумлянок може порекомендувати/знає хороших хлопців, яким так само не вдається знайти другу половинку?

    Про себе: мені 29 років, я головний бухгалтер, дуже люблю свою роботу, направду є на своєму місці, а тому й трохи просунулась по кар"єрній драбині ))) Цілеспрямована, оптимістична і з хорошим почуттям гумору. Активна, дуже люблю подорожувати, читати, займаюсь фітнесом, регулярно беру участь у різних волонтерських і благодійних заходах. Одним словом - активістка. :) Про зовнішність: худенька, 165 см росту, довге руде волосся і зелені очі. Я завжди добре вчилась, а тому у школі та університеті увагу на хлопців не звертала, потім робила перші кроки в роботі, різні активності і теж рік за роком не звертала увагу на особисте життя, було абсолютно комфортно і без хлопців. А тепер нарешті дозріла до того, що хочу мати власну сім"ю і коханого чоловіка. Але бачу, що взагалі не знаю як підійти до цього питання, де шукати цих хлопців. Ніби і на роботі вони є, і в кафе різних, у місті, але знайомств з чоловіками і відповідно такого ж спілкування взагалі нема (((

    А взагалі мене надихнув приклад мого приятеля, який коли вирішив одружитися (а йому тоді було 34 роки) просто тупо у всіх запитував чи мають вони знайомих дівчат, щоб його познайомити, а відповідно так і знайшов свою дружину. :)

    п.с. не проходьте мимо :)
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Оптимістично Оптимістично x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. Blondaa

    Blondaa Active Member

    @Rozmari привіт) все ще актуально!) а вже й не думала що тут хтось може написати, а то часу трохи не було а то в нас «коліки» вже 9 місяців
    --- дописи об"єднано, 28 Квітень 2019 ---
    @MariSyperson актуально) хоч пізно написала
     
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ого, так цікаво, вже і до коліків дійшло?
     
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    То я думаю, що коліки в дитини @Blondaa )
    То ж вона за брата покищо пише)
     
    • Смішно Смішно x 1