Шукаю подругу

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем president, 5 Листопад 2014.

  1. president

    president New Member

    Привіт!
    шукаю щиру подругу. Так вже сталось, що люди з якими я раніше спілкувалась або переїхали або виявились розчаруванням моїм(((
     
  2. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю подругу

    Фотки в студію)) і я буду твоєю подругою:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю подругу

    це про мене теж думаю ми знайдемо спільні інтереси
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MariaGam

    MariaGam New Member

    Відповідь: Шукаю подругу

    Дівчата беріть в свою команду,історії схожі))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Шукаю подругу

    о, і я теж така везуча як і ви)) ,думаю зараз назбираємо цілу компашку:girl_bye:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю подругу

    І я з Вами))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю подругу

    На мій погляд, щиру подругу важко знайти, скоріш знайомих для кав і теревенів у реалі, бо людина може бути хороша, добра та щира , а ваші проблеми та переживання можуть бути для неї не зрозумілі. Найбільш може зблизити якась життєва ситуація, а дружбу як і кохання важко спрогнозувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю подругу

    і я так думаю, бо то має бути, НМСД, людина перевірена роками і різними сутаціями. Але, тим не менше, потрібно завжди бути відкритою для спілкування і нових знайомств :) Тому,
    хоча маю душевну подружку і щиру людину, якій повністю довіряю, проте, буду рада новим знайомствах, і хто зна, можливо в майбутньому, новим друзям:girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю подругу

    Але думаю варто пробувати... Це ж не означає, що раз зустрілись, і все вже подруги на все життя. Але впевнена, що як дуже захотіти, можна знайти, бо всі ми тут різні)))
    Я наприклад з одною форумлянкою переписуюсь вже більше року, ще ні разу не зустрілись, бо в кожної з нас діти, сім'я. Було, що вже мали зустрітись, аж тут я захворіла. Але вже напевне скоро зустрінемось))) Так, от що хотіла сказати, що ми маємо багато з нею спільного, немов сестри.
    P.S.: Я б непроти дружити (бо також всі подружки далеко), але в мене практично нема можливості зустрічатись наразі, бо мої хлопці забирають весь вільний час)))
     
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Відповідь: Шукаю подругу

    І мені б когось на ля-ля під кавку з" конячкою" тре . Бо ми переїхали і потриндіти наживо , то проблемно .
     
  11. Nanika Lv

    Nanika Lv New Member

    Відповідь: Шукаю подругу

    Привіт всім! Моя історія банальна. Переїхала до Львова з Вінниці. Усі друзі, знайомі лишились там. А тут іноді відчуваю себе так самотньо, що хочеться на стінку лізти. Шукаю дружні вуха і плече).
     
  12. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Шукаю подругу

    Нєнуачо- і я до компанії хочу))).
    Хороших друзів забагато не буває)))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю подругу

    Нє, ну якщо ніхто не проти, то я також дружу.)
     
  14. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Шукаю подругу

    І я хочу знайти хорошу подругу з якою можна було б порадіти та посумувати. Бо якось так склалось, що знайомих багато, а близької подруги нема.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Lady Mary

    Lady Mary Active Member

    Відповідь: Шукаю подругу

    І я б хотіла знайти подругу, котра зрозуміє , підтримає, та врешті - решт з якою можна побалакати по душам про своє жіноче... Бо як практика показує деколи ті люди, яких вважаєш близькими друзями інколи зовсім такими не є. Тож я теж з Вами! )))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Шукаю подругу

    :girl_claping: Треба якось збацати форумівку по інтересах , з усіма хто шукає :girl_yes2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Lady Mary

    Lady Mary Active Member

    Відповідь: Шукаю подругу

    Обов'язково, класна ідея!)
     
  18. Відповідь: Шукаю подругу

    +1:girl_crazy:
     
  19. Ma Cherie

    Ma Cherie Нонконформістка

    Відповідь: Шукаю подругу

    І я долучуся сюди. :girl_smile: Так вже склалося, що після мого переїзду до Львова всі друзі залишилися там, вдома. Тут маю лише знайомих, та й то переважно по роботі. А так хочеться мати справжню подругу, з якою можна було б і поговорити по душам, і за потреби підтримати одна одну, і деколи попліткувати... :girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю подругу

    ну до цієї теми треба серйозно підійти. Якусь анкетку заповнити. Як на сайті знайомств. Бо подругу знайти -- то ще важче, ніж кавалєра. З мужиком -- все просто: паузи між тим, коли нема про що поговорити, можна сексом заняти. А от із подругою треба чимось без кексу займатись. Я серйозно, без іронії. Тут треба писати чітко, щоб потім розчарувань не було:
    -- шукаю подругу, щоб відірватись у нічному клубі
    -- шукаю подругу, щоб із дітьми гуляти
    -- шукаю подругу, щоб разом на шопінг піти
    -- ..., щоб на каві потеревенити
    -- ..., щоб на курорт разом махнути
    -- ..., щоб в кіно разом піти
    -- ..., щоб в гості ходити...

    Ну можна продовжити список.
    От у мене недавно ситуація була: мала два запрошення в Пікассо на етнодисковечорниці з Олегом Скрипкою. Позаяк то близько біля мене, вирішили, що чоловік із дітьми сидить, а я йду. І я не могла знайти компаньйона. І це при тому, що у мене тисяча знайомих... Дві найкращі подруги вагітні: одна от-от народить, інша тільки завагітніла і вже на підтримці. А далі пішло-поїхало: у тої діти хворі, та сама хвора, тій дочка істерику влаштувала... Вже ду мужиків знайомих дзвонила, і ті відмазувались. В останній момент, буквально за 15 хвилин перед виходом із хати чоловік сусідку вломав (іто там вирішували хто піде: моя 33-річна майже однолітка чи її 16-річна дочка). От тоді б я реально цією темкою скористалась би
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1