Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Olena-m, 31 Грудень 2011.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Ні, все є. тут
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    То певно мав бути бізнес по-рускі. Якщо криша єсть, наш. Нема криши - той критикуємо як влізе. :girl_crazy:
     
  3. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Певно вже скоро після завдання будуть писати список тих, хто може приймати участь в завданнях, бо інші ж "не дотягують до рівня"!:girl_devil:
     
  4. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Пишу відверто-не розумію ваших дорікань на той ЧБ...Там все досить прозоро написано. Дійсно,краще на початку свого рукоділля почути правду(критику, пораду...), а не через 5 років задавати собі питання- і для чого мені то все??? Це не для тих,хто просто сидить і клеїть заради того,щоб відволіктись від життя-буття(їм не потрібна та критика,їм потрібно хоббі як віддушина!), а для людей,які прагнуть навчитись новому, яким цікава думка про свої рукодільні вироби не тільки від родичів-знайомих, але й від сторонніх (це при умові ,що критикувати та радити будуть дійсно досвідчені майстрині) Просто зробіть правильні висновки для себе- Що для вас скрап та всі його відгалуження? І ще...Ви ж не просто так натрапили на той пост, думаю,ви там у ПЧ. Отже, вам подобається напрямок блогу, його конкурси та ДК? А якщо ні,то для чого ті всі переживання? Повірте, ніхто там не принижуватиме ваших робіт! Просто робите роботу, ставите банер і читаєте коментарі)))
     
  5. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Не так все просто)
    Ось я роблю роботу, спеціально під завдання цього блогу, приймаю участь в конкурсі, то мені, що ще треба просити, щоб вони прокоментували мою роботу? Нащо. Я побачу їх відношення до моєї роботи в топі. Якщо буде - значить сподобалась! Якщо ні - значить були кращі роботи. Навіщо ставити банер просити коментар! Не розумію.
    І бажання після тої дискусії робити роботи для того блогу пропало.
    Не подобається мені та політика...
    І "дежурное "спасибо"", як вони самі охарактеризували свої попередні коментарі, теж не потрібні. Тільки питання, навіщо створювати блог, проводити конкурси, щоб потім не мати можливості зайти подивитись роботи ПЧ і подякувати за участь, за підвищення рейтингу блогу, за рекламу в кінці кінців, яку ми їм надаєм у вигляді банерів завдань і посилань, якщо роботи вже цінності не мають. Навщо ті додаткові умови, якісь обов"язкові банери...
     
  6. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Банер ставите,якщо бажаєте конструктивної критики, а не просто коментар...Я так зрозуміла,що вони не повністю відмовляються від коментів,а просто це вже буде особисте бажання дизайнера залишити коментар. Раніше це було обов"язковою умовою роботи ДК. А відписатися можете запросто у своєму власному блозі(в настройках)
     
  7. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Вони написали, що коментувати будуть за умови що дійсно робота цікава, або при присутності банера. Вроді так.
    Нє, ну не в коментах же справа, я би і не помітила що ніхто з дизайнерів не прокоментував мою роботу (бо тих правил про обов"язкове коментування не читала ніде, не знаю), і то не є моєю ціллю при створенні листівки для конкретного завдання, просто коли відверто кажуть , що ми не будемо коментувати всі роботи, бо деякі роботи "не дотягивают до уровня", чи про "дежурное спасибо". Ну як на мене трохи перебір.
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Знаєте... є такі речі, як "обзop заданий" по блогах. Я наприклад коли роблю листівку, то не завжди наперед шукаю завдання, а роблю так як мені подобається а вже потім додаю листівку до завдань. І мені приємно коли до мене завідає дизайнер з блогу де я додалась до завдання і залишить хоча б якийсь знак уваги. Це просто гарно сказати - дякую, що приймаєте участь в наших завданнях. Невже це так важко?!!! Додам... У них там записано 13 дизайнерів. Навіть якщо робіт 50+ прокоментувати 10 кожному дизайнеру не так вже і важко. Я коментую принаймі 12 а то й більше часами. Не конче все в один день.
    Он якби ви принесли до мене листівку і показали мені, а я вам у відповідь ані здрастє ані досвіданіє, навіть б не сказала - дякую, що поділились, як вам буде? Приємно? Вважаю, що в блогожитті повинен існувати той сам принцип.
    Не може бути, що чиясь робота дотягує а інша недотягує. Нераз подивишся на роботи які вибирають і вони нічого і близько не мають з найкращими... але це суб’єктивна думка дизайнерської команди... Цікаво, що листівки деяких людей мене дивують але ті люди є дизайнерами певних команд. Знаєте вчора дивилась відео Мелиси Франціс, то вона сама сказала, що навіть якщо ви криво врізали папір це не робить вашу роботу неправильною. Це творчість! Тут не може бути правильно чи неправильно.

    Це, що вони відмінили коментарі і написали, що небажають цього робити бо це просто чергове спасіба, це по-хамськи. Он коли б сказали, що якщо ви бажаєте критики, то ми покритикуємо... а якщо ні, тоді ми красно подякуємо за участь в завданні. Підписуватись на їхні умові, то якийсь чистої води мазохізм.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Абсолютно випадково. Я вже писала ще давніше, що з багатьох російськомовних блогів із завданнями відписалася, бо мені політика не подобається. Особливо, якщо у переможці вибирають не просто за талановиті роботи, а власників магазинчиків, наприклад.
    А поговорити не можна? От натрапила на таке й вразило мене, що таке існує та ще й вітається.
    Суто з цікавості глянути роботи їхньої ДК. Маю сумніви щодо тривалості досвіду.Чи 2-3 роки це величезний досвід?
    Якщо на блозі така політика відношення до користувачів, то не хочу навіть уявляти, за яким принципом обирають дизайнерів.
    Вони відмінили обов'язкові коментарі. І банер теж не гарантує коментаря. Як на мене, закрилися би зразу і все. :xaxa:
    Щиро вам скажу, що такий блог, як цей, після такого допису й зміни політики, пішов би спати через невідвідуваність. Правда, якби він був англомовним. А на пострадянському просторі чомусь таке приймають спокійно, ще й пишуть, що так правильно.
    То так, як у магазинах. Тут українські та російські магазини працюють, якщо відношення нормальне, а якщо ні, то до побачення. У Торонто закрився магазин, бо люди просто перестали ходити, а там власне продавці поводилися типово по-радянському. У Львові ж, до прикладу, як хто. Хтось перестане ходити на знак протесту, а хтось звик, що його по голові життя лупить, і буде то чемно ковтати й далі ходити.


    Як на мене, це показує відношення дизайнерів до дизайнерства в тому блозі. Якщо вони не коментують, значить, вони не хочуть посвячувати на це час. В англомовних блогах це одна з перших обов'язкових умов - коментувати. І причина - бо цінуємо й любимо наших читачів.
    А таке щось - це ласка, яку тим читачам робиться.
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Прийшла мені щойно нагадувалка з диз. блогу. І там дуже важливий пункт щодо коментарів. Виділений червоним у правилах.

    Залишайте приємний коментар. Будь ласка, НЕ кажіть нічого негарного. Ніхто не любить отримувати неприємні зауваження щодо своєї роботи. Зрештою, вони витратили час на те, щоб зробити листівку, сфотографувати її, написати пост і додати свою листівку до нашого завдання. Крім того, кожен має різний стиль і можливості. Ми не хочемо нічого образити, і не хочемо, що хтось перестав робити листівки. ЦЕ НЕПРОФЕСІЙНО (НЕЕТИЧНО).
    Отака от політика.
    А хто не встигає, то на сайті пише, що наші дизайнери роблять усе можливе, аби залишити коментар до кожної роботи, але просимо поставитися з розумінням до того, що іноді життя бере своє.
     
  11. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Цілий день поривалася написати, а не могла зібратися з думками.
    Минулого тижня я написала оце.
    А 30 січня ця пані померла. І в мене такий шок. Досі не можу оговтатися. Вона була дуже мила, позитивна й щедра. Якось таких людей зразу відчуваєш і не можеш їх не полюбити. Але була людина, і нема людини. Дуже сумно.
    І як не парадоксально, валентинка, яку я з її штампиком зробила, виграла на одному блозі. Цей виграш присвячую чудовій і талановитій Жаклін.
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    А ви би зробили таке з паперу?
    [​IMG]
     
  14. Freetany

    Freetany Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Робили :)
    [​IMG]
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Такі я бачила, вони простіші, а той як справжній.
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Прийшли мені ще місяць тому ножі, від яких млію просто, а нема часу з ними побавитися. То хоч вам похвалюся й покажу приклади з нету.
    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]


    А ще марю отакими ножами, але наразі нема можливості замовити. )))
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    І ці папочки давно в хотілках.
    [​IMG]

    А у вас які хотілки?
     
  17. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    яка краса. сподобався ніж з сніжинками на новорічних истівках.
    а я дуже хочу швейну машинку, це на разі хотілка №1.
     
  18. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Я нарешті замовила ножі, які хотіла, але вдалось замовити зі знижкою, тому чекаю на них
    [​IMG]
    і ці
    [​IMG]
    а ще дуже хочу ось такі:
     
  19. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    оооооо, які класні!!!!

    в мене в хотілках - не повірите - банальні кружечки :) ну але то в мене машинка лише від листопада, ше не встигла собі валізу ножів накупити :)
     
  20. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    [​IMG]
    Я той ніж вкупила спеціяльно під коробочки в надії на швидкий та гарний дизайн.
    Без металевого адаптера, танців з бубном і підкладанням паперів, сторазового прокатування і як результат дорізання деяких частин ножицями я ніц не отримала :sad:
    І ще одна дівчинка яка має той ніж також плюється на нього. Може то партія така була? Але я по нині відчуваю як мене давить жаба, що вкупила абсолютно не придатну до використання річ :sad:. І повернути нема як, бо купувала в СП на свій страх і ризик. :sad:
    [​IMG]
    і про цей дівчина яка проводить ці СП казала шо йожа можна вродити заким воно виріже нормально, а ще зараза зіскакує і тра або скочом причіпляти, або старатись так дивитися чи вирізало аби не зсунути ніж/папір. Ну і в кутах проганяння не сильно розгуляєшся бо ніж величенький.