Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Olena-m, 31 Грудень 2011.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Учора переглянула 176 листівок протягом 40 хвилин. Треба було вибрати 5 робіт усього.
    Така от робота дизайнера. :girl_crazy:

    До речі, а може в когось є питання щодо того, як стати, як бути дизайнером?
     
  2. TanyaLviv

    TanyaLviv New Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Хоч мені до того ще досить далеко, але мені дуууже цікава ця тема))))
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    А що саме цікавить?
    Мені от сподобалася стаття, яку я прочитала десь півроку тому, про те, як надсилати заявку. Дуже сподобалися поради, що треба чітко слідувати тому, що написано в інструкції. Наприклад, якщо сказано, що треба подати три роботи, значить подати треба саме три роботи, а не казати, що вибрати дуже важко, і тому ви надсилаєте чотири чи п'ять робіт. Якщо надсилати таким чином, виходить, що людина не може виконувати правила та інструкції, а відповідно буде і не дуже обов'язковим чи відповідальним дизайнером.

    До речі, про "далеко". Часто ми самі себе не можемо оцінити. Треба пробувати. Я коли подавала свої перші заявки, то не вірила в свої сили, але подалася. І все вдалося. На моє превелике здивування мене взяли. Зараз уже ставлюся до того простіше, бо розумію, що кожен блог має свої критерії відбору, і якщо мене не взяли, то це не значить, що мої роботи чимось гірші чи не підійшли, просто там шукали щось інше. Адже показуючи три роботи, ми показуємо те, яким бачимо свій стиль.
    В останньому блозі, де мене взяли дизайнером, показували іншим, яка робота "впала в око". Я була щиро здивована, яка з моїх трьох робіт "зіграла роль" у виборі.
     
  4. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    І яка, Ліль? Нам цікаво) Ми ж допомагали обирати)
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Оця. Вона була восьмою.
    [​IMG]
     
  6. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Ага, 8-ма. Я вагалась між цією і 5-тою)
    А чого здивувалась? Дуже класна листівка, одна з моїх улюблених.
     
  7. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    і мені ця дуже подобається. ще там десь напис прикольний є, щось про те що "вимагаю перерахувати". так?
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Бо вона розмальована олівцями (а я ними малювати не вмію) і я бачу прогріхи, яких у ній допустилася. ))) А хтось побачив у ній потенціал.
    Так що якщо хочеться податися, якщо маєте бажання бути дизайнером, то треба подаватися. Ми можемо бачити по одному свої роботи, а інші їх оцінюють зовсім інакше. Головне спробувати.
    Так, усередині. Я не такий старий, вимагаю перерахунку. )))
     
  9. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    от бачите, як вона запам"яталася! значить особлива))
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    О, згадала ще одну класну пораду, щоби вміти казати "ні". Тобто якщо подали заявку в багато ДК і отримали відповідь із кількох, то треба вміти відмовитися від чогось, аби себе не перевантажувати, бо то може обернутися проти вас.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Вітаю opko із топом у ЗС!! Так тримати! :girl_claping:
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Я дожилась до того, що попала в 10-ку найкращих. Ха...ха... В блозі вони дають можливість не тільки трьом потішитись, що їхні роботи гарні, а продовжують цифру до 10-ти. Мені приємно.
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Та вже так не прибіднюйся. Твоє ім'я перше в тій 10-ці. ;)
    Вітаю!!!
     
  14. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Вітаю Лілю з ТОПом на "ЗС". Дуже гарна робота!
     
  15. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Liliyah Romanova прочитала що ви переїхали. хочеться трошки подробиць:куди, чому і так дальше.
     
  16. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Я щось ніяк не можу заспокоїтись. Взяла на свою голову і купила б/у ножі. Такі класні. Заплатила за них 160 грн. Жіночка не висилала десь 5 днів, сьогодні вже запиталась за них, написала мені номер декларації. Заходжу перевіряти, а тут оп... вказано зворотню доставку 150 грн, плюс послуги і ляляля.. разом до оплати 190 грн. Так неприємно. Написала їй, вона мовчить і не відписує. А якщо не відпише, то так шкода тих грошей, я рахую, що таки немаленьких. Ото сиджу чуть не плачу. То певно тільки в мене таке може бути. Бо ще ті 190 грн. я платити не буду. Капець просто.
     
  17. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    От тільки плакати не треба. Ситуація дууууже неприємна, і звісно другий раз оплачувати товар не варто, але піти на НП, коли прибуде посилочка і глянути чи дійсно все так, як на сайті пише, а заодно її номер телефона з декларації варто переписати, при тому не обов"язково оплачувати товар. Якщо не відповість на пп, то може телефонної розмови застидається, та поверне гроші, раз так недобросовісно поступила.
     
  18. Freetany

    Freetany Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Я щось не зрозуміла - два рази оплачувати?
    то мабуть щось не те, - то може просто вказано про можливість зворотньої доставки. Перепитайте завтра по телефону в оператора (якщо це Нова пошта чи інший перевізник).
     
  19. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Та всьо те, я просто платила на карточку, а вона при відправленні вказала зворотню доставку тих 150 грн, ну і плюс доставка і комісія за ту зворотню доставку.. Короче вийшло там майже 190 грн. Розумію всяке, може помилилась, але зранку відписала майже зразу, а тепер від ранку не відписує. І номера нажаль немаю. Ото дурна так на слово повірила. Зроблю таки, коли прийде товар, як Nastylove написала
    І таки при введені номера при відстежуванні зразу видає скільки заплатити за зворотню доставку, тому помилки явно не може бути.
    Ай... :girl_devil:
     
  20. Freetany

    Freetany Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Може відправник не правильно зрозуміла що таке "зворотня доставка", мені якось теж не дуже зрозуміло пояснили, що то повернення грошей. Може вона теж не зрозуміла. Але тепер мабуть це треба буде якось інакше вирішувати. А що не відповідає - всяке буває. Може на рантку пішла, або інтернету немає. Всяке буває. Не всі маньяки сидять в інтернеті зранку до вечора (як ми :haha:).