Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Olena-m, 31 Грудень 2011.

  1. galinkalo

    galinkalo New Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    а доска там яка? з першої партії та що з неправильними розмірами? бо читала що перші доски вийшли з помилками, потім треба було писати щоб вислали наклейки з виправленим...

    на скрапюа зявилось ось це чудо http://scrapua.com/blok-dlya-sozdaniya-fonovykh-shtampov-ot-penscore-magic-block-1-sht замовила, в понеділок -вівторок приїде поділюсь враженнями.
     
  2. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Дівчата, не знаю чи можна, але хочу тут написати ,що в блозі нашого львівського магазину( скрап-товарів та не тільки) систематично виходять цікаві статті. Одна з останніх -моя) Ось так нескромно...Але раніше я майже не писала МК, а там розказую як зробити коробочку з прозорим віконечком.Дуууже непросто описати те,що здається простим...До мого МК там вже опубліковані 2 скрап-сторіночки від Уляни та багато цікавостей зі світу скрап-індустріі. Та основна мета мого повідомлення тут- спонукати вас до коментарів під роботами. Це дуже важливо для розвитку блогу та авторів статей. Дякую
     
  3. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Оленко, напевно не спатимеш від напливу різноманітних ідей;) Впевнена, що зробиш щось особливе і неповторне!:girl_yes2:
    І вітаю тебе з іще однією топовою перемогою в Арт Клубі UA:girl_claping:
    І до компанії вітання Лілі та Орисі з топами в завданнях ШзЛ, і ще Орисі з виграшем чудового намиста в Арт Клубі:)
    Наші рулять:girl_wink:
     
  4. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Дякую, Іруся!
    Саме так - буде купа ідей в голові крутитись, а в результаті вийде ще щось інше, ніж думалось. З мене чоловік сміється, що почала займатись листівками, щоб відволіктись від повсякденних проблем і відпочити, в результаті отримала безсоння, ну і часу як завше бракує - то й нервую.
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    То правда! Так приємно бачити знайомі імені та роботи в топах! Дівчатка молодці!!
    І роботи такі гарнезні! Я ото надивилася й уже мені так хочеться щось повитворяти, а то я пощу вже три тижні. )))

    Нині перебирала свої скарби й розпихала по полицях і шухлядах. Розібрала три коробки, а ще штук 6 чи більше треба розібрати (аж страшно, скільки того добра:girl_crazy:). Коли складала папір, вирішила порахувати, скільки в мене наборів улюбленого ММЕ (My Mind's Eye), то аж 34. І то деякі, що мені дуже подобаються продубльовані. Отакий я хом'ячище. :girl_flag_of_truce: Пора мені в тему "хом'ячимо нерозумно". :connie_pull-pigtail
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Листівка неймовірна. Я так і не зрозуміла то гладенький папір чи рельєфний? Бо таке враження, що листівка зроблена із старих дощок. От би вживу порозглядати
     
  7. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    То такий папір, під дерево;)
     
  8. Soloo

    Soloo New Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    не знайшла відповідної теми, тому тут запитаю
    дівчата, хто б міг мені зробити таку папку на кільцях?

    [​IMG]
     
  9. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Я так зрозуміла, що фото з МК. А чому самі не хочете спробувати?
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Прийшла мені думка, що пора нашу листівкову тему розформовувати по окремих темах. Що скажете?
     
  11. opko

    opko Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Яким чином?
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Таким самим, як із одної теми постав увесь Вернісаж. ;)
    Модераторською роботою.
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Питання, чи потрібні теми листівки до дня народження, весільні, чоловічі, дитячі, різдвяні, великодні, без написів тощо?
     
  14. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Я би ці виділила, а решта лишила в темі листівки :)
     
  15. Freetany

    Freetany Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    якщо чесно, я б узагалі не розділяла. У нас не кожен день листівки виставляють - їх не так багато. а є такі листівки, що під кілька тем підходять - тоді як? Особливо якщо без написів
     
  16. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    я б виділила б лише новорічно-різдвяні та великодні, і, можливо, ще весільні
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Дуже люблю штампи фірми Unity Co., але коли побачила це зображення, то трохи мене так покоробило. Ніби про пакування речей у подорож, але виглядає так цікаво. Чи то тільки я така зіпсута? :girl_crazy:
    [​IMG]
    І це зображення в листівках:
    [​IMG] [​IMG]
     
  18. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Оооо! Не тільки, це точно :girl_yes2: Мені теж чогось прихований зміст на перше місце лізе - а поза плюс написи на листівках ...... Вийшли такі собі еротичні валентинки ;) Якось речі у валізі і не помітно на тлі дупи та помади :)
     
  19. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    нє, не тільки :)
     
  20. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Фото з МК Amy Tangerine, такі пришпильні мамусі-скраперки:girl_smile:

    [​IMG]