Швидке виготовлення закордонного паспорта

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Kiss, 13 Квітень 2010.

  1. Kiss

    Kiss Well-Known Member

    Величезне прохання!
    Хто знає,де можна швидко виготовити закордонний паспорт,або через кого, бо стояти в довжелезних чергах в ОВІРІ вже не має часу.На носі весілля,хочемо кудись закордон в медовий місяць.В нареченого паспорта нема......От і мечемось,шукаємо....
    ДОПОМОЖІТЬ!
     
  2. IraG

    IraG Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Робила паспорт за адресою вул. Залізнична, 56 -представництво Міжрегіонального центру видачі паспортних документів (Центр з оформлення закордонних паспортів).
    Виробляла новий і вписувала дитину - обійшлось близько 900грн.(за 2 тижні), якщо не терміново то дешевше має бути.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Лютий 2011
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    я теж там робила :y: черг там майже нема
     
    Останнє редагування модератором: 4 Лютий 2011
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    ура!!!!!!є відгук!!!власне хотіла питати чи хтось там робив. а може знаєте, якщо прописка не львівська ,роблять паспорт?
    і зорієнтуєте,де це ближче до Електрону?

    ---------- Додано в 19:51 ---------- Попередній допис був написаний в 19:48 ----------

    і що дійсно потрібне свідоцтво про народження? пише так в переліку
     
  5. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    ось перелік документів, потрібних для виготовлення з/п. Фото не дуже, але комусь точно згодиться [​IMG]
    нема там нічого про свідоцтво

    ---------- Додано в 20:02 ---------- Попередній допис був написаний в 19:57 ----------

    рахунки [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    так, ближче до Електрону. Свідоцтво не потрібне. Це мій перший зак. паспорт, тож з документів я брала лише укр паспорт і ідентифікаційний код. Можете подзвонити і вони все розкажуть.

    ---------- Додано в 20:37 ---------- Попередній допис був написаний в 20:36 ----------

    В мене не львівська. роблять.
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    ура!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:girl_haha:я врятована!!!!!!

    ---------- Додано в 21:01 ---------- Попередній допис був написаний в 20:59 ----------

    і фото не потрібні?це як??

    ---------- Додано в 21:03 ---------- Попередній допис був написаний в 21:01 ----------

    анкету руками заповнювати?дають на місці?
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    фото тепер на місці роблять.
     
  9. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Фотографію роблять при здачі документів, в них на місці є фотокамера.

    упс..Vittoriya вже написала
     
  10. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    якщо тітонька попадеться в доброму настрої, то зразу покаже фото і можна попросити перефотографувати. я три рази переробляла фото.:girl_blum:
     
  11. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Дівчатка, а може знаєте (вже до теми паспорта), чи з"явились бланки паспортів, бо не було. Я в січнв хотіла терміново зробити новий.. не робили ніде, і там на Залізничній була... тоді здала документи в обласному ОВВІРі і чекаю...((
     
  12. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    приблизно тиждень тому показували по телевізору шо вже привезли :girl_claping:
     
  13. MazDa

    MazDa New Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Хто знає, що треба для того щоб вписати дитя в закордонний паспорт і скільки це коштує?
    Скільки часу чекати?
     
  14. mamaMari

    mamaMari New Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    я здавала документи на закордорнний у цьому центрі перед Пасхою, то сказали, що тре буде чекати десь 3-4 місяці, хоча здавала як на такий, що має бути за 1 місяць, і в них був неофіційний наказ згори, щоб поменше приймати документів.Коли здавала, то люди не получилит паспорти ще за грудень
     
  15. Marjaha

    Marjaha New Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Підкажіть чи обов"язково після одруження міняти ЗП на нове прізвище, і чи це така ж процедура як виготовлення нового?
     
  16. mamulja

    mamulja Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Я не міняла і дев'ять років відкаталась на старому призвищі, проблем не було ніяких, і дитина вписана була на чоловіка призвіще.
    Цього року паспорт закінчився, треба міняти
     
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    в мене аналогічна ситуація - єдине, переживала, чи відкриють шенген.візу цього року - бо все таки всі справки були вже на чоловікове прізвище.... Але нічого - все гут :), тНа наступний рік буду міняти вже паспорт..
     
  18. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Я після одруження теж користувалась старим паспортом,але оскільки по роботі потрібно відкривати візи шенген, то на старий паспорт це зараз складно тому, що для шенгену вимагають зараз і копії українського паспорту, а там невідповідність прізвищ (і свідоцтво про одруження не допомагає). Я міняла паспорт на Залізничній, заплатила 420грн і за місяць отримала новий паспорт;)
     
  19. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    На тижні здала документи на свій перший закордонний паспорт,вписувала туди дитину,то для того була потрібна заява від батька про згоду на такі дії(засвідчена нотаріусом) і копія свідоцтва про народження(теж засвідчена нотаріусом). За паспорт заплатила в банку 460грн,ціни в держ. нотаріуса-50грн,в приватного-120грн за послуги. чекати казали 2-3 місяці
     
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    А Ви на Залізничній здавали? В мене питання - коли здавати документи на виготовлення нового паспорту (старий вже скоро недійсний буде) і я хочу вписати туди дитину - потрібно з дитиною і усіма необхідними документами йти на Залізничну? Дитину там теж фотографують, чи можна з собою фотки принести, на дитину ,маю на увазі?