Швидке виготовлення закордонного паспорта

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Kiss, 13 Квітень 2010.

  1. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    А можна детальніше - де там вони є?
     
  2. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    ми теж так робили і жодних проблем.
     
  3. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Подавала я в п"ятницю на проїзний документ дитини. Поряд з іншими квитанціями, вручили мені платіжку на 50 грн. за послуги ДП "Документ", питаю, що це за платіж? А та працівниця міграційної служби, що видає анкети та квитанції, каже, що ви як будете подавати документи (а то вже в іншому кабінеті), то там сидять представники того ДП "Документ", які виступають фактично посередником між мною та міграційною службою. Я їй пояснюю, що я прийшла у відділ міграційної служби за місцем проживання (Франківський район), а не у ДП "Документ", то яке тут посередництво може бути і додаткові платні послуги, крім обов"язкових передбачених платежів? А вона розгублено мені відповіла, що якщо мені накладно, то можу це не оплачувати...
    Потім я подаю документи вже в іншому кабінеті, настроїлася вже і їм там пояснювати, що не можуть вони зобов"язувати мене вносити такий платіж "за послуги"... А там мене навіть не спитали, де ця квитанція... Я дпла лише дві квитанції - дермито і за бланк...
    Тому це просто в них лиш розрахунок на тих, хто сліпо сам оплатить усе, що йому вручили... А таких немало...
     
  4. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Подала документи місяць тому- у п"ятницю забрала паспорт ..Фото донечки вклеїли одразу...Може, я десь не там живу..:girl_impossible:
     
  5. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    мамі зробили паспорт за 1 міс.1 тиждень:girl_yes2:
     
  6. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    а за послуги ДМС 87,15 грн не вимагали?
     
  7. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    ви разом з документами на паспорт завали і "вклейку" чи вклеїли дитинку за 1 день?
     
  8. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Ні, одночасно з документами здавала фото донечки 2.5 на 3.5 матове..
     
  9. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    ні, вартість послуг при виготовленні проїзного документа дитини - 30,35 грн. (при терміновому виготовленні - подвійно) + вартість бланка - 19,74 грн.
    А 87,15 грн - це послуги ДМС при виготовленні закордонного паспорта (дорослого)
     
  10. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Може хто мені підкаже.
    В березні закінчується дія закордонного паспорта.
    Планую приїхати перед новим роком до Львова на 10-14 днів.
    Мені видадуть новий паспорт, чи треба чекати поки не закінчиться термін в старому?
    І чи реально отримати його перед від'їздом 9/01, якщо подам доки 25-27/12 ?

    І ще питання про проїздний для дитини.
    Чи можу я подати згоду батька, яка нотаріально завірена в Росії? А потім її перекласти на українську та також нотаріально завірити?
    Пробувала по телефону дізнатись, нажаль вони такої інфо не дають, тобто ніякої не дають, кажуть тре приїхати. Кажу що мені тре проїхати 2000 км до вас щоб спитатись, а вони кинули трубку((((.

    Може хто буде на Я.Мудрого, спитайтесь будь - ласочкааааа:girl_flag_of_truce:
     
  11. vitek

    vitek Member

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    Чесно, то думаю, що то нереально,тим більше,що період випадає на свята.
     
  12. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Закордонний паспорт за 170 грн!

    якщо подавати поприскореному варіанті за 4-5 днів, еу і коштує це відповідно дорожче.
     
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    У когось є оф. затвердженйи перелік документів на виготовлення дитячого проїздного та закордонного паспрота з вклейкобю дітей?
     
  14. ambertan

    ambertan New Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    дитячий проїздний:
    -нотаріальний дозвіл батьків на виготовлення проїздного документа
    -св.про народження-копія
    -довідка з школи- секретар школи має спеціальну форму довідки або довідку з ЖЕКа
    -фото
    -оплатити мито
    - заповнити анкети-мені дали в ОВІРі- окремо батько, окремо мати
     
  15. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Дівчата, прошу консультації: я не прописана у Львові, але хочу тут зробити паспорт, бо так мені найзручніше. Телефонувала на гарячу лінію, щоб пересвідчитися, що у мене з цим не виникне жодних проблем, мені підтвердили те, що я можу здавати документи у будь-якому відділенні ДМС. Напишіть, будь ласка, про свій досвід, у якому відділенні найкраще (найшвидше) здавати документи на ЗП, чи є якийсь попередній запис ( раніше думала, що такого, як попередній запис на подачу документів нема, але нині була у Івано-Франківському ДМС, мене "записали" аж на 4 (!) березня). Спробую свого щастя у Львові, але мені було б корисно знати наперед, куди конкретно звертатися. Перелік відділень та міжрегіональних центрів у мене є, але буду вдячна за спрямування - у який кабінет йти (не хочу потрапити в ДП Документ, лише у ДМС), коли краще приходити, чи просувається черга швидко, чи краще заздалегідь перед відкриттям відділення підійти і зайняти чергу. Буду вдячна за актуальну інфо про різні відділення.
     
  16. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    В мого чоловіка та сама ситуація,
    тому буду дуже вдячна за допомогу. Перечитала гори інформації, але беруть мене сумніви. Ще й питання, чи необхідні ті всі довідки з віськомматів і тд.
    Якщо хтось вже має такий досвід - поділіться, буду дуже вдячна :girl_flirt: А то їхати за місцем прописки - ще рік нам той паспорт чекати :connie_pull-pigtail
     
  17. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Залізнична 56, міжрегіональний Оввір.

    з 1 грудня не потрібно.


    хоч завтра, оввір на Залізничній працює з 9 ранку, правда черга може бути величенька. Жодних записів.


    варто прийти раніше)
     
  18. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    якщо підете здавати на Донецьку, то о 08:00 можете бути одними з перших, але початок роботи там з 10:00. Ми з чоловіком так і робили. Приїхали, записали себе першими, дочекались наступних і передали їм список. Чекали початку прийому в машині з ноутом))) Там відразу біля ДМС є і банк, можна оплатити квитанції.
     
  19. Mylnyk

    Mylnyk Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    підкажіть ціну питання вписати дитину до 5 років у закорднонний паспорт на
    вул. Залізничній, 56
    прочитав що треба мої паспорти , свідоцтво малого їх копії
    якщо до 5 років то без фото малого
    ціна питання мало би бути 18 грн
    які там підводні камені ? додаткові умови\документи ? не хочеться даремно їхати
     
  20. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Підводний камінь, по-ходу, один - від вас вимагатимуть нотаріально завірений дозвіл батька. Ви повинні послати їх якомога далі. Або принаймі вимагати пояснень, згідно якого закону вони дають нотаріусам зайві заробітки. Для підстраховки перетелефонуйте в гаряву лінію ДМС і проконсультуйтесь.