Швидке виготовлення закордонного паспорта

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Kiss, 13 Квітень 2010.

  1. Mylnyk

    Mylnyk Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    хм... або мами ?
    ДМС то що ?
     
  2. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Звик до дівчат))) ДМС - міграційна служба, яка видає паспорти. ВВІРів вже більше року немає.
     
  3. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    А де зараз роблять паспорти за пару днів і яка їх ціна?
    Дякую.
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Сьогодні сказали, що до 7-ми днів- 700 грн
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    у всіх відділеннях міграційної служби. Протягом 10 днів- прискорений порядок видачі, оплата послуг- у подвійному розмірі. Тоді: 340-буде держмито, 174,30- послуги, 120- бланк . І ще за довідку про відсутність судимості можуть взяти у подвійному ( так вона 60 грн) . Якщо дитину вписуєте- так само у подвійному розмірі за цю послугу.
     
  6. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Не треба ніякої довідки, це "разводілово лохів". Навіть на сайті ДМС (не ідеал законності) цю довідку не вимагають:
    http://dmsu.gov.ua/posluhy/dokument...ta-hromadianyna-ukrainy-dlia-vyizdu-za-kordon
    Максимум, що треба - це написати при подачі документів заяву, що не заперечуєте проти опрацювання ваших персональних даних.
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    з практичного досвіду : у Залізничному відділі її і не вимагали і не згадували. У Франківському- ніяк без неї документів не видавали ( початок березня). Ну і якщо треба паспорт терміново-голову морочать, а строки - піджимають.
     
  8. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Всі відділи (принаймі у Львові) можна поставити на місце, якщо зателефонувати принаймі на львівську гарячу лінію чи до начальника. Я з ним спілкувався особисто ше минулого року, щодо 87,15+120 ми з ним згоди не дійшли, але те, що всі інші побори є необов'язковими він визнав і стверджував, що ніхто не вимагає і всім пропонується писати таку заяву. Так що посилайтесь на інфу від Скиби Ярослава Дмитровича і гонорово вперед)
     
  9. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    В мене декілька питань, трохи тупуватих, але я вже призабула.
    1. Чи обов`язково робити паспорт за місцем прописки? (бо знаю, що знайома подавала десь в центрі, там загальний відділ чи як?)
    2. Мій чоловік з Сокаля. Йому в Сокалі і робити?
    3. Дитині немає рочку. Його вписують в документ, чи як? Щоб мати змогу втрьох їздити.
    4. Підкажіть, які документи є обов`язковими (бажано з цінами), щоб не розводили на зайві гроші.
    5. Якщо подавати не в скорочені терміни, то як довго будуть робити? Колись місяць чекала, а зараз скільки? Дякую.
     
  10. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Відповіла вам в сусідній темі.
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    я подала документи 25 грудня 13 року, довідку не платила.. прийшла за паспортом 15 лютого, сказали шо його нема, бо не оплатила довідку про несудимість, тиждень тому забрала паспорт без проблем, поставили позначку що паспорт виданий 30 січня...
    центр міграції на зеленій.
    всі послушно платять ті кляті довідки, ніхто і не заїкається що не треба
     
  12. alterna

    alterna New Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Прочитавши,всю вище вказану інфу (за яку дуже вдячна):girl_flirt: зібралась у ДМС Галицького рай. хочу здати документи на виготовлення закордонного паспорта і відразу вписати туди 2 р дитину. Деякі дописи минулорічні (на рахунок графіку роботи.) може хтось був там недавно. як вони працюють. бо поїду з донечкою. то хочеться все вчасно зробити. Хочу спробувати виготовити паспорт без оплати тої довідку про судимість та нотарільного дозволу батька на вписання дитини в паспорт. (ітак буду робити дозвіл нотарільний на вивіз дитини) тобто маю заплатити 377 грн. Ще цікавить все про фото для дорослого і дитини. треба із собою принести чи там відразу зроблять ? напишу що з того вийде і скільки це буду коштувати.буду дуже вдячна за інформацію:girl_tender:
     
  13. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Хто шось чув про новий ввір на Хмельницького? ніби там без черг і швидко..
     
  14. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    "Для дорослого" вам зроблять в відділенні ДМС. Фото дитини слід принести, 35 х 45 мм. на матовому папері (хоча мені вклеїли глянцеві, особливо не опираючись).
     
  15. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Немає ввірів, ні нових, ні старих. Є ДМС. А на Хмельницького є посередники, які здеруть з вас вдвічі дорожче.
     
  16. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Маю таке питання: коли міняється прізвище при заміжжі міняється закордонний паспорт теж міняти?
     
  17. Ziben

    Ziben :)

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Так, потрібно міняти закордонний паспорт. Тому що зі старим Ви зможете виїхати лише в безвізові країни, де не перевіряють громадянський паспорт.
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Не можу нікуди додзвонитись, тому спитаю тут: для вписування дитини в закордонний паспорт куди звертатись в Франківському р-ні - ще на Природну 6 в ВВІР чи на ген. Чупринки 67 в міграційну службу? І в які дні там прийом громадян?

    ---------- Додано в 11:06 ---------- Попередній допис був написаний в 10:55 ----------

    І ще питання: знаю, що нотаріальний дозвіл потрібен тільки на візу, а при вписанні в паспорт дитини він не потрібен. Але тут читала, що цей дозвіл все ж вимагають. Чим аргументувати в паспортному столі, що нотаріального дозволу все ж не потрібно?
     
  19. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    В будь-яке відділення ДМС або міграційний центр.
    Постановою КМУ №231-95, додатково можна сайтом ДМСУ.
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    сюди звертатися

    ---------- Додано в 19:05 ---------- Попередній допис був написаний в 19:02 ----------

    на прийом документів- середа і п ятниця з 10. В принципі. ще можете уточнити по тел. 238 95 71