Швидке виготовлення закордонного паспорта

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Kiss, 13 Квітень 2010.

  1. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Хто недавно був у Франківському відділі ДМС? Як там, людей багато? Черга загальна для всіх при подачі документів? Хочу вписати дитину в паспорт.
     
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Людей багато. Я минулоі середи приіхала пів восьмоі ранку, то записалась 42 по списку. Пройшла десь в п'ятій годині. Черга загальна, я теж дитину вписувала.
     
  3. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    і що, цілий день там чекали? Чи записалися і прийшли пізніше? Бо перспектива з ранку до вечора стояти там в тісному коридорчику- не радує...
     
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Записалась, взяла номер телефону хлопця, який планував бути весь день і поіхала. Періодично йому надзвонювала, питала як черга проходить. І вже ближче до своєі черги приіхала.
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Швидке виготовлення закордонного паспорта

    Стосовно швидкого виготовлення паспорту- без черг і "менінгіту" :). Значицця так: в травні на Б.Хмельницького 212 відкрився Паспортний сервіс: працюють щодня до 18 чи 19 ( не пригадаю) і в суботу до обіду. Багато віконець для оформлення, людей-практично немає ( коли я оформляла , це було біля 13 години і то було чоловік 6). Нікуди не треба бігати з оплатою квитанцій- в них там на місці є термінал, де працівниця одразу ж проводить платежі. Одним словом, мені оформлення документів (паспорту і окремого проїздного для дитини) зайняло хвилин 20-30.
    Тепер стосовно цін: я не знаю, скільки коштує, якщо робити не терміново ( тобто протягом 30 днів, мабуть гривень 450-460-вдвічі дешевше термінового), але терміновий паспорт ( за 10 днів) обходиться в 905 грн, дитячий проїздний ( теж терміновий)- 250 грн. Черг ніяких, все на місці.
    Перелік необхідних документів- загальний. Тобто для виготовлення першого паспорту: український паспорт+ ідентифікаційний код. Для виготовлення повторного : укр. паспорт+ код+ старий закордонний паспорт ( якщо собі його хочете залишити, а не знищувати, тоді доплачується за це 120 грн. Якщо здаєте- нічого не платиться).
    Окремий проїздний дитини: паспорти і коди обох батьків, нотаріальна згода обох батьків на виготовлення проїздного, свідоцтво про народження дитини , 3 фотокартки 3,5х4,5. Якщо батьки на різних прізвищах- свідоцтво про одруження. Окремий проїздний оформляється через того з батьків, за чиєю адресою прописана дитина.


    п.с. наскільки я зрозуміла, даний паспортний сервіс працює тільки з громадянами з львівською пропискою