Смачніссімо! :)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Фрезія, 23 Лютий 2007.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)


    :):):):):):):):) про ті свині ще ніколи не чула... але насмішили..........
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Касю, та то ті свині жи летят у вирій, як рак свисне....
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Pernata

    Pernata New Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Привіт!!! Хто має рецепт сирника "Ізаура"????
     
  4. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Дівчатка, може хтось має смачненький рецептик імбирного печива чи кексику?
     
  5. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    ще один рецепт тортика на швидкоруч:
    по пів пачки крекеру вершкового та шоколадного
    600-700 гр смеиани (сеператорної), до неї додаємо желетину(для впевненості)
    2 пачки желе (наприклад червоного і зеленого)
    фрукти за смаком (крім ківі, воно не дає застигнути желе)
    Посудину обкладаємо харчовою плівкою виливаємо суміш і ставимо до холодильника.
    Смачного


    Продукты: 2 стакана просеянной муки, половина пакетика разрыхлителя, 2 корня имбиря, 1 чайная ложка молотой корицы, 5-6 звездочек гвоздики, 100 г размягченного сливочного масла, 1 стакан сахарного песка, 1 яйцо.
    Духовку разогреть до 180°С.
    Перемешать муку с разрыхлителем, мелко натертый имбирь, молотую корицу и измельченную гвоздику. Перемешать масло с сахаром, добавить одно яйцо, затем муку с имбирем и замесить тесто.
    Посыпать стол мукой, выложить тесто, раскатать его. Вырезать из теста печенье той формы, какая вам нравится, украсить по вкусу.
    Смазать противень маслом, посыпать мукой, выложить на противень печенье. Запекать в разогретой духовке 25-30 минут.
     
    Останнє редагування модератором: 20 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  6. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Раджу спробувати пляцок зі слойоного тіста.
    ТІСТО:
    3 стакани муки(просіяти)
    1 пачку маргарину посікти з мукою
    1стакан сметани
    1пачка порошку до печива
    3 жовтки
    Замісити тісто ,розділити на 6 частин і на ніч в холодильник.
    З 3 білків і 1 стакана цукру збити круту піну+пачка кисілю,розділяємо на три порції.
    1 частину тіста розкачати тоненько,викласти 1\3 частину білків з кисілем,зверху викладаємо вишні(морожені чи консервовані,але без кісточок)і накриваємо 2 частиною тіста.Бритванку не мастити ,тісто поколоти вилкою,випікати приблизно 30 хвилин.
    Вишень потрібно 1літр або 500грам.
    Виходить 3 пляцки.
    Збиваємо крем З 1 банки згущеного молока і 400 грам масла.
    Перемащуємо.при бажанні заливаємо шоколадом.
    Замість вишень можна брати персики або просто консервовану тропічну суміш.Час на приготування -2,5 години.Спробуйте -не пожалкуєте!:radist:
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Ось рецепт кексу з мого улюбленого сайту
    Цитрусовий кекс з родзинками
    Вам знадобиться:
    • 200 г борошна
    • 150-200 г цукру
    • 250 г вершкового масла кімнатної температури
    • 50 г крохмалю
    • 5 яєць
    • цедра 1 лимона
    • 1 ч. ложка розпушувача для тіста
    • 100 г родзинок без кісточок
    • 3 ст. ложки дрібно нарізаних кубиками апельсинових цукатів
    • 2 ст. ложки дрібно нарізаних кубиками лимонних цукатів
    • 1 ст. ложка цукрової пудри
    Примітка: Якщо кекс будуть їсти діти, можна не класти лимонні цукати, які додають кексу оригінальну гіркуватість.
    Інгредієнти розраховані для прямокутної формі довжиною 25-30 см.
    Спосіб приготування:
    1. Родзинки залийте кип’ятком і залиште на 30 хвилин для набухання. Злийте рідину і обсушіть набряклі родзинки. Замість води можна залити родзинки невеликою кількістю рому і залишити на 1 годину.
    2. Ретельно розітріть вершкове масло з 2/3 цукру до зникнення кристалів цукру.

    3. Відокремте жовтки від білків.

    4. Невеликими порціями додайте жовтки в масло, ретельно вимішуючи.

    5. Лимон вимийте, обшпарте окропом, обсушіть і натріть самий верхній шар цедри на дрібній тертці.

    6. Збийте білки в круту піну, поступово додаючи цукор, що залишився.

    7. Лимонну цедру і 1/3 збитих білків вмішайте в масло. Білки перемішуйте з маслом рухами зверху вниз, не міняючи напряму рухів.

    8. Борошно, крохмаль і розпушувач просійте в миску, додайте родзинки і цукати, ретельно перемішайте.

    9. Порціями додайте в масло білки, що залишилися, перемішуючи, як і раніше.

    10. Отриману масляну масу додайте в борошно, акуратно, але ретельно перемішуючи.

    11. Тісто викладіть в змащену маслом і обсипану борошном форму.

    12. Випікайте в розігрітій до 200°С духовці біля 15 хвилин, потім вийміть кекс з духовки і зробіть неглибокий надріз по всій його довжині. Тоді тріщина на готовому кексі буде рівною.

    13. Збавте температуру до 170°С і випікайте кекс ще 40-50 хвилин. Перевіряйте готовність дерев’яною скіпочкою.
    14. Охолодіть кекс у формі протягом 30 хвилин, потім вийміть його на дерев’яну поверхню або решітку. Коли кекс повністю охолоне, посипте його цукровою пудрою.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

     
  9. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    А я вперше з мастікою бавилась.
    Це перший тортик для дітей студії "Равлик":)Тортик сама робила і прикрашала:)
    [​IMG]
    І цей так само сама робила і прикрашала
    [​IMG]
    Сам торт робила "Прагу"
    На тісто потрібно 3ст. борошна
    4 яйця
    1б.сгущонки
    2ст. цукру
    2 ст. сметани
    2ч.лож.соди(загасити очетом)
    како+горіхи за смаком
    3 стакана борошно
    Все перемішую міксером і випікаю 4 коржика.
    На крем : 2 б сгущонки
    2пачки масла + како за смаком.
     
    • Подобається Подобається x 12
  10. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    дуже гарні тортики і впевнена, що смачненькі!!!:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Такі класнючі тортики!!!...... ох, як же я люблю "Прагу", може й собі ввечері спекти
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    А чому б і ні...:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Ото планую на 13 червня спекти таку смакоту на весілля своїй двоюрідній сестрі - торт горіхово - мигдальовий по бабціному перепису:girl_spruce_up:

    Отже:

    Спочатку печу 3 пляцки.


    Горіховий: 5 білків збити на тверду піну, поволі збиваючи додати 5 ст ложок цукру, далі 5 жовтків, і, вимішуючи ложкою додати 5 ст ложок мелених грецьких горіхів, ложечку ванільного цукру, пів ложечки порошку до печіння і трохи втерти цедри лимонної. Я то всьо збиваю в кухонному комбайні. Викласти на попередньо приготовану до печіння тортову форму (я висмаровую форму для торта перед тим як туди викладати масу для печіння пляцків маргарином і присипаю тертими сухарями для доброго відставання готового пляцку від форми). Пекти 15 хв при температурі 220 градусів, 10-15 хв при температурі 180-200 градусів (треба знати свою духовку). Витягнути гарячим з форми і поставити вистуджуватись.

    Мигдалевий Все те саме (5 білків, 5 ст л цукру..) замість 5 ст ложок тертих грецьких горіхів - 5 ст ложок дрібнопосіченого мигдялю (попередньо залитого окропом і відділеного від коричневої шкірки). Замість цедри лимонної, втерти трішки цедри помаранчевої (апельсинової). Пекти таксамо по часу. Має бути добре рум'яним.

    Бізе. 7 білків збити на тверду піну і потрохи, далі без зупинки збиваючи, додавати 1,5 - 2 склянки цукру, має бути на "амінь" (як казала моя бабця) тверда піна.В кінці додати пів ложечки порощку до печіння і трошки лимонної цедри. Пекти в тортівниці на фользі або пергаментному папері для печіння в попередньо добре нагрітій духовці 30хв при температурі 200 градусів, 30 хв при температурі 160 градусів, 20 хв при температурі 100градусів і далі сушити через ніч (годину-дві при температурі 60 градусів, далі до сухості при температурі 30 градусів) Це мій варіант бізе, але думаю його можна пекти як кому вдається (примхливий пляцок - не все мені добре висхне:girl_mad:)

    Далі готую маси.

    Лимонна.
    0,5 л магазинної сметани заварити на маленькім вогні з 2 ст ложками муки (так щоб сметана не звурдилась, треба уважно слідкувати і повільно помішувати - має бути густе як пудинг маса). Охолодити. 250 г масла втерти в макітрі з 200 г цукру-пудри, повільно потрохи додати заварену охолоджену сметану, витиснений сік з 1 лимона і цедру з 1 лимона, і наостанок 2 ст ложки коньяку (можна рому).Поставити на півгодини в холодильник, щоб настоялася.

    Мигдалева.
    250 г масла втерти в макітрі з 200 г цукру-пудру, додати 100 г злущених від шкірки посічених мигдалів, втерти трохи лимонної цедри і можна додати 1 ст ложку коньяку/рому... (я додаю Blue Curasao, оскільки помішана на печінні, то маю в хаті багато всяких, як каже мій чоловік бадяг - лікерів:girl_haha:)

    Перекладаю.

    Горіховий пляцок на сам низ. Змочую його трішки міцною заваркою з чаю. Наношу і рівномірно розмащую 1/2 лимонної маси. Зверху кладу бізе. Невелика біда, якби бізе поламався (я собі ніц з того не роблю, бо він і так розпливається потім, так що просто складаю до купи;)) Зверху на бізе наношу мигдалеву масу і поверху (або якось тах поміж...) накладаю апельсинову абрикосову прокладку (абрикосове варення і апельсинку одну дрібно порізану, вичищену від білої шкірочки), прикриваю рештою мигдалевої маси. Далі зверху накладаю мигдалевий пляцок, трохи також змочений попередньо чайною заваркою. Зверху і по боках наношу і рівненько розрівнюю другу половину лимонної маси. і повністю притрушую весь торт меленими грецькими горіхами.
    Прикрашаю як коли, як на що маю настрій. Останньо прикрашала торт половинками грецьких горів зверху по краю колом і прибирала від центру квіточкою гранатом, аж по боках спускаючись зернятками гранату, як коралями:girl_smile: Хто на шо має настрій. І бажано, щоб добре настоявся лишити на ніч в холодильники (якщо зима - вистачить і на балконі).

    Отож спечу, сфотографую і покажу.;)
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Не знаю в яку тему той перепис викласти, викладу поки-що тут.
    Мармурово-шоколадний кекс.
    мука - 260г;
    масло - 250г;
    цукор - 180г;
    сіль - на кінці ножа;
    ванільний цукор - 11г;
    яйце - 4 шт.;
    коньяк (або лікер) - 2 ст.л. - я робила без нього;
    шоколад чорний - 50г. Можна какао (приблизно 2 - 4 ст.л.)


    Масло збити або добре розтерти, додаючи цукор і сіль. Жовки по одному додавати туди ж. Маса має бути світло-жовтого кольору. По ложці всипати муку.

    Тісто розділити на 2 частини. В одну додати розтоплений шоколад або какао, а в другу - коньяк. (я коньяка не давала, дала порізану кусочками курагу і ізюм). Білки збити і додати до світлого тіста і до темного. Дуже акуратно перемішати.

    Форму змастити, посипати сухарями або мукою, викласти почергово світле і темне тісто.
    Пекти приблизно 45 хв. при температурі 175 градусів за Цельсієм.
    Кекс повинен повністю вистигнути, бо інакше буде як на моєму фото ))))

    Сирна запіканка.
    Сир (500 гр) добре перетерти, додати цукор (я точно не скажу скільки, бо даю "на око"), яйця - 3 шт, манку - 2 чи 3 ст.л., ванільний цукор, ізюм. Добре вимішати.
    Форму змастити, посипати сухарями бо манкою. викласти тісто. На тісто малесенькими кусочками викласти трошечки масла для золотистої скоринки.
    Пекти приблизно 40 - 45 хв при температурі 175 гр. за Ценльсієм.


    Сирна запіканка з нектаринами.

    Сир - 500 гр
    цукор
    яйця - 2 шт
    сметана - 50 мл
    мука - кілька столових ложок
    нектарини -2 шт
    Розтерти сир, додати цукор, знову добре перетерти. Додати яйця, сметану (можна молоко), муку. Перемішати до однорідної маси.Викласти в змащену форму.
    Нектарини порізати кружальцями і викласти на сир. Решту сметани збити з ванільним цукром і полити тим нектарини.
    Пекти приблизно 45 хв.
     
    Останнє редагування модератором: 20 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 9
  15. зося

    зося Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    я на 1 кг сиру даю 400грам цукру тут напевно треба половину 200грн,буде норма!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Хочу поділитися рецептом, який знайшла в неті, а потім спробувала сама. Чоловік в захваті (він завжди казав що я не вмію випічку робити і в мене не дуже смачно виходить. На щастя тільки йому не подобалось:girl_haha:).
    Міряла стаканчиками одноразовими, там пише,що 100 мл.

    МАННА ЗАПІКАНКА
    Молоко - 8 стаканчиків
    манка - 2 стаканчики
    цукор - 6+2 ст.л.
    дрібка солі
    2 ст.л. масла
    3 яйця

    Манку всипати в кипляче молоко, додати сіль, 6 ст.л. цукру, перемішати. Потім масло. Коли трохи підстигне дати жовтки. Духовку розігріти до 250 градусів, потім зменшити до 220. Коли маса вистигне, то я спробувала її трохи збити міксером. Це потім посприяло тому, що запіканка гарно піднялася і була дуже мяка. Білки окремо збити, додати цукор і збити до кінця, щоб була "стояча" піна, тобто не розпливалася. Це акуратно вмішати в масу і влити в форму, змащену маслом та посипану сухарями. Я випікала десь 50хв-1 год.
    Дуже добре смакує з политою зверху згущонкою
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Це манний пудинг:) Нам такий колись в садочку давали тільки з фруктовим соусом(щось таке схоже нге кисіль)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Не знаю, де ще написати. Дуже люблю халву. Але цікаво, чи вона не шкідлива для здоровя, бо трохи порилась в неті, думки розходяться. А ви її їсте? (Про шкоду для фігури тихенько мовчу:))
     
  19. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Знайшла в неті таке:

    Про погане:
    Цукри підвищують рівень ліпідів, які виробляються печінкою, а вони в свою чергу зменшують рівень особливого білка. Саме цей білок відповідає за баланс між вмістом у крові тестостерону та естрогену, недостатня кількість яких в майбутньому може призвести до безпліддя.

    Жінки, які не мають достатньої сили волі аби відмовити собі в зайвому шматочку тістечка або шоколаду, частіше страждають на молочницю. Солодощі провокують активність грибків, які викликають це захворювання.
    Тим, хто переймається і своїм зовнішнім виглядом, і психологічним здоров‘ям не варто обминати увагою той факт, що солодощі різного роду значно знижують запаси вітаміну В1 у твоєму організмі. Отож, якщо ти постійно відчуваєш підвищену втому та слабкість у м‘язах, тобі не вистачає саме цього вітаміну. Окрім того, безконтрольне вживання солодощів знижує запаси магнію, що призводить до роздратованості, депресії та агресивності. Ну і звичайно ж не останнім пунктом за шкалою шкоди стоїть твоя власна статура. Адже зайвий цукор в організмі стає нічим іншим як бридким жиром, який має властивість накопичуватися в організмі, і може додати тобі чимало прикрощів.

    Про хороше:
    Будь-який харчовий продукт зазвичай має свої не тільки слабкі, але й сильні сторони. Уяви собі, солодощі теж мають право значитися у нашому раціоні і ось чому. Для забезпечення людини необхідною їй енергією, усі ми потребуємо вуглеводи, які незамінні для правильної роботи мозку та м‘язів. Клітини головного мозку харчуються виключно глюкозою, а тому дуже чутливі до її зниження у крові. Окрім того, вуглеводи, які містяться саме у солодощах, беруть участь у творенні багатьох важливих речовин у нашому організмі, а тому досить важливі для його нормальної життєдіяльності. Ти мрієш про золоту середину? Тоді обирай ті з солодощів, які насправді є корисними. Серед них маємо наступні:
    Шоколад, мед, мармелад, зефір, сухофрукти, чорнослив, халва, попкорн.
    Про халву - Одразу ж пригадується дитинство і його чудодійний смак. Однак окрім гарних смакових якостей, халва має унікальну біологічну цінність, омолоджує та оздоровлює організм, позитивно впливає на стан нервової системи, покращує кровообіг та травлення. До її складу входять інгредієнти, що є джерелами протеїнів, натрію, калію, кальцію, міді, магнію, заліза, цинку, фосфору та харчових кислот. Халву часто радять вживати мама, які годують малюків молоком, адже окрім того, що вона містить багато вітамінів, вона ще й досить ситна, а значить дитина ніколи не буде голодною. Захопившись цими східними солодощами, зупиняй себе застереженням: у 100 грамах халви – 516 калорій.

    Я її їм з задоволенням:) Правда її багато не зїж:)
     
  20. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Смачніссімо! :)

    Простий рецепт шоколадних цукерок в дома, ообливо класно дітям!!! Отже складові: чорнослив, ізюм, горіхи, мед, шоколад (чорний, білий) це по бажанню. Робимо начинку: ізюм, горіхи подрібнити і заправити медом ( згущеним молоком) і нафарширувати масою чорнослив, готові цукерочки опустити у розтоплений шоколад ( на водяній бані) викласти на тарілку, посипати кокосовою стужкою. Смачного.