Соціальні мережі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Редвумен, 7 Квітень 2010.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    для мене інстаграм так і не став магазином. може зараз краще, але раніше там ціни були вищі ніж на просторах інтернету, на ті самі речі. може зараз щось змінилося
    для мене це платформа знань по темах, що цікавлять. дуже багато спеціалістів діляться цінними знаннями, щоб мати більше підписників, а також просунути свої послуги. знаючи мови, можна відсіяти і підписатись на реальних профі
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Одна пані-блогер рекламувати подушку масажер, загалом по супер знижці продавали за 499 грн, навіть хотіла купити, але магазин хотів 100 грн передплати, пошукова на пром.юа, з доставкою також вийшла 346 грн))). Не те щоб я піддавалась на рекламу, просто давно хотіла подібну річ.
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я багато одягу купую з ІГ - але не перепродаж з Аліекспрес, а в тих в кого власне виробництво.

    ну і треба розбиратись. Дропшиперів зразу видно.
    Так само видно коли ціну накручують за рахунок гламурності продавця. І якщо пошукати (я більше 5хв не трачу) - можна знайти той самий товар в чотири рази дешевше (от буквально на днях).

    якщо що то я ІГ не рекламую абсолютно. Це питання смаку.

    он всі хвалять клабхаус, а мені він зовсім не пішов.

    Але кому в ІГ до ре - заходьте га вогник @riamariara і @arche.type.me
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Це новий хіт соцмереж. Всі знайомі там "звисають", а я взагалі не зрозуміла в чому прикол. Зі знайомими я можу і по телефону поговорити, а взагалі невідомо з ким мені говорити не комфортно. Ще для мене не до кінця зрозуміло який кайф від тік току. В мене знайомі розлекамували пару "влогерів" звідти, подивилась, не розумію як може бути цікаво спостерігати за життям зовсім невідомих людей. Окремі смішні відео з життя - так, цікаво. А от дивитися як хтось спить чи збирається на роботу...
    --- дописи об"єднано, 8 Березень 2021 ---
    В мене в іг майже ніхто нічого не продає. Підписана на своїх знайомих, декілька кулінарних акаунтів і "туристичних". Інколи проскакує реклама, але це рідко.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    О, те саме, деколи просто переглядаю гарні картинки, деколи можу і почитати, якщо зацікавить)
     
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    По блогерах. Ніна Зайченко український блогер чи рос?
     
  7. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    український. з києва
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1