Соки

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Wanderlust, 17 Вересень 2009.

  1. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Вчора купила Сандору полунично-журавлинна і там пише - вміст соку не менше 18%!!! то хіба сік? Про Садочок взагалі мовчу, всі однакового смаку. Десь писали, що Одеський нормальний, але смак теж не особливо відрізняється від стандартних із яблучним пюре.

    Які ж нормальні купляти?
    Тільки не пишіть про свіжовижаті і тп.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Соки

    а нашо вам ті соки? травитися за свої ж гроші ;) Що б вам не порадаили, серед купованих соків повністю натуральних НЕМА
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    А хіба це не нектар?
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Соки

    Думаю, що НОРМАЛЬНИХ соків у пакетах просто не існує.
    Все або хімія, або ж дуже розведені нектари.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    В Одеських пише не менше 40%. А в мене ще більша проблема - раз малому дала сочок, то він тепер аж труситься за ними. Випиває маленький за кілька секунд.
    Беру Одеські яблуко-виноград-морква-груша.
    Бачила передачу як роблять виноградні. То привозять з Італії чи ще звідкись концентрат (типу виноград витиснений) а тут розбавляють водою з цукром.

    По закону соки - мінімум 40 %, якщо менше, то нектари
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Lastivka_Rivne

    Lastivka_Rivne Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    В мене співробітниця своїй малій постійно купувала соки - тепер все знає про дитячий ацетон і т.п. Застерігала мене від тої гидоти.
    Науковці давали рекомендації, що корисне може бути у свіжому фрукті/овочі і нічого не треба чавити. З’їв і порядок.
    Друга справа, що інколи хочеться того соку і що треба щось пити. Я вважаю, що найкраще - це компот з сухофруктів у такому випадку.
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    якщо у нас доходить до соків то я завжди купую RICH, на смак найбільш натуральні. А дитині стараюсь купувати спеціальні дитячі соки.
    Але ніколи не купую мультивітамінів, здебільшого просто яблучний, апельсиновий, грейпфрутовий, або ананасовий (але тільки RICH), а якщо дитячі то морквяний, або гарбузно-яблучний.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    не памятаю фірми, але є дорожчі соки, на яких пише 100% соку... сама соки не купляю, бо від них починає боліти в боці((
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    А мене найбільше дратує те, що всі соки дуууже солодкі.Ну для чого туди стільки цукру пхати? і так його скрізь вистачає.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    сандора грейпфрутовий не солодкий
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    ой,мені навіть лимонний солодкий:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    а як же не запхати цукру??? щоб всі почули воду і хімію???
    мій колишній директор був інспектором в санстанції /при чому ще років 10 тому/ і ТАКЕ розказував що мама... особливо не радив пити сік з манго... ДУУУЖЕ не радив... А сам пив тільки томатний сік - казав його найважче підробити, ну але за 10 років технології досягли такого, що краще пити сік від випадку до випадку...
    Я з того що є перевагу надаю сокам мрія. Я люблю ананасовий і в мрії він хоча б шампунем не пахне... А садочок то взагалі не сік став, а пародія - фрукти там тільки на упаковці намальовані!
    до речі виробники собі в шкоду ідуть - я наприклад ще років 3-4 тому за тиждень купувала мінімум 4 л соку... а зараз в місяць купую менше - краще дійсно компот...
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    Я найбільше люблю томатний сік домашнього виготовлення.А мій коханий навіть уяви не мав який то він на смак.Пив магазинну томатну розведену пасту(соком називається)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Соки

    Як раз недавно по СТБ передачу про соки показували. Більшість соків роблять на основі яблучного. Для наближення до назви (вишневий, виноградний і т.д.) додають фарбники, ароматизатори ідентичні натуральним (а це не означає, що він є натуральним!), можливо, ще трохи соку того фрукту.
    Мені здається, що більш-менш натуральними є ще соки в 3л банках, хоча теж варто уважно читати склад. А що саме неприємне, не завжди на етикетці пише правду.
    До речі, ще розказували про гранатові соки - навіть якщо сік в скляній пляшці, навіть якщо на етикетці пише "100% сік", навіть якщо коштує 20 грн. - всеодно може бути звичайний яблучний підкрашений:girl_mad::girl_mad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    Ага, а томатну пасту роблять з гарбузового або кабачкового пюре, крохмалу , барвника і кислоти.Просто жах.Все фальшиве...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Соки

    Чоловік приніс триілтрову банку березового соку.
    Цікаво, чи є там хоч краплинка дійсно соку берези?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    Звідки йому там взятися?:) Вода, цукор, кислота, ароматизатор і трохи барвника.
    Згадалося..Знайомі з Білорусії казали, що в них заборонено видобувати березовий сік, бо то власність держави
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    навіть коли береза в тебе на городі росте? добре що ми не в білорусії - мого свекра б посадили... він поки літрів 100 того соку в банки не закатає - спати не може...
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    Ая ніколи і не бачила справжнього березового соку:sad:(
    зате в нас акацій багато:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    А я дуже люблю свіжий березовий сочок. А закручений мені вже не смакує.