Соки

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Wanderlust, 17 Вересень 2009.

  1. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    А може з акації спробувати начавити?:girl_crazy:
    Може й виробництво там налогодите?:girl_haha:
     
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Соки

    Я колись Біолу в баночці любила, доки не попався скислий!!деколи можу РІЧ взяти,деколи Сандору.люблю лимонний!!!а в основному водичку мінеральну або компот!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    та й з березового можна спробувати ..з м"якотю:haha:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Соки

    Премія. Продаються в Сільпо. Написано 100% (на мультивінамінних 85:wacko:. Наприклад в ананасовому соці дійсно відчувається смак ананасу, і вони не ріденькі як розбавлені водою;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Соки

    Я роблю фреші. А якщо купляю то тільки одеський або миколаївський
     
  6. maja

    maja Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    Підкажіть як в домашніх умовах витиснути гранатовий сік без соковижималки??? Дякую
     
  7. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Соки

    Через марлю
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Соки

    Я по максимуму стараюсь надурити свою малечу, бо сочки він пробував і не раз, тому як ми десь в магазині, то купую просту негазовану водичку. На прохання "Я хочу сочок", відповідаю, що сочки зіпсовані, що вони не продаються(можу попросити навіть працівника магазину мені це "підтвердити"), або давай купимо те, а на слідуючий раз сочок ну і тому подібне. Хоча інколи мушу купити, бо не без того, тоді купляємо одеські(в них до речі немає соків з заморських фруктів і овочів, що здається мені більш-менш правдивим). Стараюся тиснути сочки вдома, але дітьо каже що в магазині смачніші.:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    Всю зиму коиристувалась таким простим способом. В стаканчик, такий, з якого ми пємо алкоголь, сиплю зернятка, трохи більше половини. Додаю чайну ложку цукру, і чайною ложечкою тисну. Відтискається прекрасно. Мала вже сиділа і чекала, поки я завершу. Їй - сік, собі - кісточки, бо прочитала, що дуже добре на нирки. Гірше точно не стало.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. malibu

    malibu Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    Якщо чесно, то я не вірю, що в нас на прилавках є натуральні соки. чоловік по своїй роботі стикався з виробниками, то довідався що більшість соків це порошки та вода, казали що ананасовий сік натуральніший бо його роблять з аличі + ще якісь добавки.
    А я мала знайомого з Азербайджану, коли була вагітна то купляла в нього гранатовий сік, котрий йому привозили з батьківщини (родичі самі чавили) в 3 літрових банках, то в 2007 році одна банка коштувала 120 грн. Оце був СІК без цукру, води.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. irrka13

    irrka13 Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    і що з кісточками робити? молоти, так жувати? бо теж маю проблеми з нирками:girl_sad:
     
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Соки

    Премія - виробництво Китаю, вони роблять не тільки сік, а й ВСЕ. То мабуть найнеякісніша в світі ТМ. Не купляйте того, мало що там написано!!! (знаю, бо працювала в Сільпо на акціях)
     
    • Подобається Подобається x 4