Сортування сміття

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем ГаЛоЧкА, 18 Січень 2017.

  1. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Майже сортування:girl_flag_of_truce:: після ремонту (а точніше демонтаж частини бетонного перекриття) є 15-17 мішків (по пів мішка, щоб підняти) того бою і пару газоблоків. Спочатку планувала собі залишити, але до майданчика з бруківки ще ой як далеко, тому почала шукати машину вивезти то добро.
    А може, комусь потрібно? Хтось кладе бруківку чи дорогу має підсипати і може це забрати до суботи? Віддам
    Дала оголошеня на олх. Де ще можна?
     
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А як ви сорту є те сміття в рамках міської квартири? Маєте кілька ящиків чи відер? Де воно все стоїть ?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. Melian

    Melian Well-Known Member

    Цікаво, а у когось є внрміферма? Дуже цікавить практична сторона такої утилізації органіки в умовах квартири

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не в нас, у тітки в Німеччині є смітник, поділений на секції. Так і сортує. Мені дуже сподобалось. За пару днів звикається. Є секція для органіки, для паперу, пластику, і змішані відходи. Ну але там і кухня величезна, є місце на такі речі. То стоїть в комірці при кухні.
     
  5. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Коробки, частина на балконі, частина під мийкою.

    Надіслано від мого F5122, використовуючи Tapatalk
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Під мийкою два відра - на пластик і на змішані відходи. На балконі - скло, метал і папір. Органіку поки не відокремлюю від змішаних відходів. Треба компостер поставити.
     
  7. Ikeamarket

    Ikeamarket Well-Known Member

    Добридень, можу запропонувати сортування відходів. Ікеа пропонує відра з кришками і без, які можна поставити в шухляду шафки. Пропоную перейти за лінками і передивитися. Zobacz, co ciekawego w IKEA - kosza na odpady, Kosze do szafek kuchennych - IKEA, UTRUSTA Wysuwana taca do sortowania odpadów - IKEA, VARIERA / UTRUSTA Zestaw koszy do szafki - IKEA, UTRUSTA Rama wspier do kosza na segreg - IKEA. 1231652714_w640_h640_ikea-variera-ventiliruemyj.jpg ikea-70204621-b4d.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Куди викинути/віддати/здати зламану дрібну техніку (фен, плойку, чайник і т.п.)?
     
  9. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, чи заводяться у Вас дрозофіли? Компостер у нас від початку осені, за зиму завелось трохи багато цих мушок. Зараз хочу їх позбутись.
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Пересипайте активно землею або папером. От прям шар того, шар яблук. Якщо буде мокро від соку, то буде більше дрозофіл. Ну і вентиляція, так, краще щоб була.
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В перші роки якось чи не було, чи не помічала, бо рівень відходів був десь там низько. В останнє літо-осінь були. Але мені не заважали), бо компостер за будинком, в такому тупіку, за деревами, і в сусідів там теж не задіяна земля. Ну і вони під накривачкою, не розлітаються).
     
  12. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Побачила на Фейсбуці оголошення, може комусь буде актуально:
    В коментарях вказували, що також приймають одяг, але краще великих розмірів і без гудзиків та деталей, які можна з'їсти чи об них поранитись.
     
    • Подобається Подобається x 2