Спеції, приправи, прянощі...

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Nitriotka, 14 Лютий 2013.

  1. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Спеції, приправи, прянощі...

    Я люблю ще тмин додавати у салат з квашеної капусти.

    Корицю дуже люблю, але наразі використовую тільки в поєднанні з яблучними начинками в пиріжках, пляцках, налисниках. Ну, і ще до кави інколи.

    А ще мені дуже подобається поєднання макової випічки з мигдалевою есенцією (знаю, що хімія, але дуже цікавий смак та аромат виходить).
    Один з моїх улюблених пляцків (з простого) - польський маково-яблучний, там мигдалева есенція - саме ТО!

    А чим її можна замінити натуральним? щоб так само ароматно було?
     
  2. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Спеції, приправи, прянощі...

    Які приправи порадите до печеного мяска? Хочеться чогось такого ароматного, бо мій "стандарт" вже проівся.
     
  3. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Спеції, приправи, прянощі...

    гірчиця...дуже люблю м’яско, замариноване в гірчиці і оливковій олії. Запечене в духовці чи приготоване на грилі - ніжне і дуже смачне...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: Спеції, приправи, прянощі...

    щодо суміші приправ на ринку, що роблять "мужчіни кавказької національності", стояла в черзі хотіла шось там в них купити, бачу картину ріночка каже мені до плову, мяса, риби і т.д. шось 6 видів замовляє він їй сипе кожного разу одне й те саме максимум 1 вид якоїсь приправи міняє, вона аж рот відкрила з розчарування почала йому доказувати що він одне й те саме сипе, а він їй там шось наплів типу він краще знає. Дійшла до висновку, що краще самому робити суміш бачиш що сипеш і наступного разу смак страви можеш корегувати по своїх уподобаннях
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Спеції, приправи, прянощі...

    Трохи є різниця в тих спеціях, що продають у Львові і на півдні. Тут купувала мама - не то. Якісь вивітрені чи що.. Привезені ж десь з Криму чи Туреччини - мнямка. Аромат через упакування пробивається..Вартує привезти чи попросити знайомих - вони навіть звичний суп зроблять святково особливим!:girl_claping:
     
  6. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Спеції, приправи, прянощі...

    Як ви його робите?
    Я як даю паличку кориці цілу-то щось мені мало смаку. Заварюю десь 5 хв. Чи то я мало запарюю?
    Розкажіть секрет вживання бадьяну. Купила я його а пити не можу(((. Чи то індивідуальна непереносимість чи що...
     
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Спеції, приправи, прянощі...

    Які спеції добре додавати в плов? Готувала плов з сушеним барбарисом, купувала на Добробуті, а зараз його там нема, де ще можна купити?
     
  8. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Спеції, приправи, прянощі...

    В плов - сушені барбарис, солодка паприка, чілі, помідори - останні три позиції - шматочками, не мелені приправи. Взагалі, можна навіть готові магазинні спеції "до плову" купувати, зараз часто зустрічаються натуральні, без глутамату натрію і ароматизаторів. Якось брала ТМ Ласочка, коли не було можливості поїхати на ринок за розсипними, то доволі непогана штука.
     
  9. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Спеції, приправи, прянощі...

    Тепер купую "Приправка ексклюзив" до плову. Без солі і глутамату натрію. Наразі для мене вона є найкращою.
     
  10. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Спеції, приправи, прянощі...

    Дуже сподобалась суміш перців від "Любисток" - "Корида" (сіль морська, перець червоний мелений (паприка і чилі), коріандр, перець чорний, пажитник сушений). До стейків з яловичини - саме те!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Smiwna

    Smiwna Мама непосиди

    Відповідь: А навчіть мене... або таємниці файної господині (2)

    а який смачний борщ з барбарисом мммммм....
     
    Останнє редагування модератором: 13 Червень 2014
    • Подобається Подобається x 1
  12. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Щоразу менше користуюся приправами, надаю перевагу селері, пастернаку, петрушці та ін.. правда корицю, імбир , базилік, гірчицю при потребі теж використовую.