Спільні процеси на зимову тематику

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем La esposa, 21 Вересень 2009.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси на зимову тематику

    так. взагалі все розмите. фотоапарат на роботі - то теж таке собі, тільки одна назва, що цифровий і з шнурком.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільні процеси на зимову тематику

    Отако мій процесик поволі просувається:
    [​IMG]

    А то знимкувала пару хвилин пізніше.
    [​IMG]

    Щось я графила, рахувала, а воно капець яке криве виходить... :girl_cray:
    І ще мені найвища квітка по лівому боці не подобається. Певно, як все вишию, то треба буде її спороти, якась вона цілковито дисгармонійна.
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2009
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільні процеси на зимову тематику

    Нині ще трошки вишивала:
    [​IMG]
    Зайчик вийшов як чортик. :girl_crazy: Але дитина впізнала, що зайчик, то я наразі не порола. :girl_haha:

    Зірочки вирішила робита двома кольорами, але прошу вашої поради, чи добра така ідея. Вишиваю блискучими ниточками. Великі зірочки - блакитним, маленькі - меланжем, там переливи жовтого, рожевого й фіолетового. Даю дві знимки зблизька й чекаю порад. Робити всі синім чи така ідея цілком може бути?
    [​IMG] [​IMG]
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси на зимову тематику

    Я ЗА ВСЕ БЛАКИТНИМ. що мене не дуже той блискучий жовтий
     
  5. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси на зимову тематику

    Підтримую Касю! Чи то синє чи фіолетове блискуче - супер! Але жовте і рожеве - по-моєму трохи не сюди...
     
  6. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси на зимову тематику

    А мені всіляко подобається. Таке враження, що цю вишивку нічим не зіпсуєш.
    До речі, я вчора десь в 11-й сіла нарешті, то ще повишивала зірки. Тому лівий бік майже готовий:girl_claping:.
     
  7. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси на зимову тематику

    Закінчила свого різдвяного Санту. До Нового року не встигла вишити бек але до Різдва готовий навіть оформила та не маю зраз фотоапарата щоб показати оформленого. Враження від Дімовського набору непогані ,але й великого захвату немає.Нитки непогані мені схожі на Мадейру та поєднання хрестика і півхрестика здається дивним ,я колись думала що півхрестом в Дімах шиють основу і тд. а тут в одязі Санти і на звірях хрест і півхрест.Зате порадувала якість кольорової схеми (звикла вишивати по чорно-білим схемам) .Незнаю чи ще буду вишивати якийсь Дім крім різдвяно-новорічних(такі дизайни в них найкращі) дитині вже пообіцяла на наступний рік спідницю-скатертинку під ялинку.
    [​IMG]
    Незнаю чи ще буду наДП до Різдва, тому всім смачної куті і Веселих свят!:girl_in_love:
     
  8. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси на зимову тематику

    Закінчила, але ніяк не можу нормально випрасувати. Може то треба ще трохи мокре прасувати?
    [​IMG]
     
  9. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси на зимову тематику

    Справжня ніч переж Різдвом: мороз і сніг. Ух, в мене настрій піднімається!
     
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільні процеси на зимову тематику

    я теж своє меланжеве серце не змогла випрасувати як слід. То певно угорська канва в нас
     
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси на зимову тематику

    я так своє голубеньке з хатинкою поміж ялинок... два рази точно вже намагалась розгладити, спочатку сухе, вдруге вже мокре. Третє сказала з відпарювачем буду :girl_devil:
     
  12. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси на зимову тематику

    Ось і я добралась до зимового сердечка. Тільки от почала. Тканину трошки підсинила, але на фото не дуже видно...

    [​IMG]

    І відразу побачила помилку :girl_crazy:, на фото зразу ж кидається в очі.
    Казала малому, не розказуй мені тут вірші, бо зіб"єш....
     
    Останнє редагування: 20 Січень 2010
  13. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси на зимову тематику

    По годинці-дві у вечір вишиваю....
    [​IMG][​IMG]
     
  14. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси на зимову тематику

    не пройшло і півроку, як я вишила (майже, залишились лише срібні сніжинки) своє серце:girl_crazy: насправді, вишила його вже давно, але руки не дотягувалися показати:shy:
    [​IMG]
    є у ньому одна помилочка, але, думаю, коли зашию серединку срібними сніжинками, то тої пустоти видно не буде. до речі, міні-сніжинки я вже почала вишивати, але щось не виходить мені ніяк сфотографувати їх гарно...:girl_sad: а скільки муки з тої нитки срібної - металік, чи як її... то просто... вишию дві сніжинки - вона починає розслоюватись, кошлатиться...словом, бє:8::bad: і ще, думаю собі так, що треба було її в одну ниточку (я беру в дві), а то тепер ті міні-сніжинки виглядають масивнішими за головні... але перешивати вже ніц не буду, бо робила то вже двічі...
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільні процеси на зимову тематику

    Металіком я шила сніжинки в одну нитку. При тому відрізочки брала дуже маленькі, десь 10 сантиметрів, якраз на 2 сніжинки вистачало. Більше й так не вийде, бо решта нитки викинеться. Раджу робити так само.
     
  16. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси на зимову тематику

    А я шила дрібні сніжинки, ті що всередині, срібним люрексом ( в котушках) здається в 3 чи навіть 4 ниточки... А оті більші сніжинки - то в дві нитки голубої + 2 срібної.
    Віддала в багетку кілька днів тому.
     
  17. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси на зимову тематику

    Нарешті,... логічне завершення:girl_claping::
    [​IMG]
     
  18. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси на зимову тематику

    дуже гарно:girl_in_love:
     
  19. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси на зимову тематику

    ще одне "вбрання" снігового серця:girl_wink:
    [​IMG][​IMG]