Спільний процес: Акварельні маки

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем мамочка, 11 Січень 2010.

  1. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    А я ніяк, свої маки неможу закінчити.... То, напевно, так все,- швидкий старт брати неможна))))
    Мені ше зовсім трошки лишилося...
    Дівчата, копніть мене!
     
  2. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    Ann, як я вас розумію. Копаю дууууже сильне і боляче :girl_devil:, але віддайте мені здачу, бо мої коники ще від Великодня стоять "припнуті" :girl_haha::girl_haha:і нема кому мене добре копнути.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    А ви налаштуйтеся... От мені стимулу додало те, що можна нарешті похвалитися картинкою, яку почала майже рік тому. :xaxa: Тепер думаю, чого ж то я раніше її не скінчила. Невже би ви хотіли чекати й відкладати володіння ТАКОЮ красою, як оті маки? :girl_tender:
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

     
  6. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    Щось притихли макові процесики.
    А я сьогодні їх трішки повишивала, знову апетит прийшов. Але рано ще фото робити, мо через пару деньків. :girl_in_dreams:
     
  7. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    Трішки повишивалися мені маки.
    [​IMG]
    Хто більше? :girl_crazy:
     
  8. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    ну тобі вже майже ніц не залишилось...молодчинка!:girl_claping:
    а мої маки притихли...муза десь відлетіла...:girl_in_dreams:
    дивлюсь на твої і розумію шо мені ше так багато треба зашити...
    [​IMG]

    п.с. як мене нервує той півхрестик:bad:
     
  9. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    Та яке там. :girl_smile: Ще чуть лишилося. Просто старт зависокий взяли, а тепер не можемо довишивати. Спільними зусиллями скоро будемо тут оформленими маками хизуватися.
     
  10. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    во-во
    Я за низький страт!!!!!
     
  11. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    Мої маки лежали в шухлядці 3 місяці. Нарешті витягнула, всю неділю провишивала. Взялася за найважче: півхрестики. Один колір вишила правильно, а інший сплутала символи. Ну чому я така неуважна???? А я ж ще маю помилку у вишиванні від самих початків.... Отак довишиваю через 2-3 місяці, а потім ще пороти і виправляти помилки на місяць.. Може якраз до пологів встигну. Ще колись планувала сорочечку на хрестини для мацьопки вишити, але з теперішнім мінливим настроєм вже ні на що не сподіваюсь...
     
  12. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    Трохи розрухаю тему. Так виглядають зараз мої маки. Планувала закінчити до дня народження мами в червні але не встигла:girl_sad:. Мама не ображається. Тепер після віпочинку на морі берусь за вишивку з новими силами. Сподіваюсь, що до кінця літа закінчу:girl_blush2:.
    [​IMG]
    [​IMG]
    А це мій виворіт. Вчилась-вчилась гарно вишивати, а тут виходить не зовсім акуратно і де півхрестики - повний бардак:girl_mad:.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  13. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    ну врешті-решт і я тут :dance2:
    вишивала я цього тижня трохи :d64:, тєжко воно ружово-червоними кольорами вишивати, але виходить фааайно! ( Касі взагалі тра пам'ятник за таку кількість рожево-червоних робіт поставити :girl_yes:)

    ото розбавила трохи фіолетовим, щоб очі трохи відпочили :) -
    [​IMG]

    уклінно просю призначити в цю тему куратора (Умця вже з "маковим досвідом"?:blush:), бо щось усі учасники серйозно сачкують, - так і не видно завершених робіт мамочки, Ніфертіті, Надійки, Натулі, Анн...
    Он вчора Маковея було - усі маки вже мали бути відшиті!
     
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

     
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    :girl_crazy: норму встановлювати? :d64:


    дякую, що всіх згадали - тепер буду знати кого наганяти!! А головне у ВСІХ роботи вже на фініші, там на пару годин роботи (ну, в декого пару днів) і що??? і де???

    Отже, дівки, правила такі: на форумівки двійочників не пускаємо і подарунки для рукодільниці теж відмінимо, якщо негайно не візьметесь за голову голку і не станета на путь істиний :girl_devil: во!

    п.с. Касю призначено заступником куратора і уклінно прошу дати доброго копняка Надійці і Ніфертіті :girl_phone1:
    п.п.с. забула встановити часові рамки, то так щоб не гнати з язиком на бороду, то до кінця вересня здача звітів :)
     
    Останнє редагування: 17 Серпень 2010
  16. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    І на тим спасибі. Але треба такого добрячого дати.
    Бо щось спільний процес з орхідеями мене не розворушив до своїх взятися. А маки мої покояться спокійненько, всього навсього тільки без білого кольору, все решта відшите.
    Фіянко, можливо цього разу заразиш своїм вишивальним настроєм (і коли ти то все встигаєш??? :girl_impossible:)??? Буду надіятися.
     
  17. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    Я свої маки вже давно завершила. Ще коли наші ДП на ЛФ тусувались.
    А от ноги до епіцентру не доходять щоб оформити...
    Так що мене з того списку викреслюйте)))))
    Доказ
     
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    ну вже й не знаю чим то ще спокусити Наталю.. Уяви, як би гарно ті маки прикрасили твій магазинчик ;) А скільки б нових прихильників маків з"явилося ще... і всі б купували в тебе схемку, тканину і ниточки :girl_in_love: Лише один колір! білий!! ну, хочеш я прийду поторгую в магазинчику замість тебе, а ти за той час вишиватимеш маки :girl_crazy: (на які жертви тільки не підеш за ради вас, ех...)



    молодчина! ще би у вихвалялки з оформленням і був би гарний вінець такій роботі!!!


    п.с. до вашої компанії ще Еспоза долучається (Ірцю, сама себе попалила, що відшила 40% маків ):girl_crazy:
     
  19. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    Ти моя героїня :) :girl_in_love: Ну то все, якщо Ума на такі жертви готова піти заради тих маків, мушу їх дошити.
     
  20. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    дякую, Фіяні, що помітила терміни :) то я помилилася і вже виправила - до кінця вересня - 1,5міс часу є