Спільний процес: Акварельні маки

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем мамочка, 11 Січень 2010.

  1. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    Сьогодні трішки вишивала.:d64:
    Але признаюся чесно, зовсім трішки. :girl_blush2:
    [​IMG]
    Щось не йде. :girl_in_dreams:
     
  2. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    а мені маки файно вишиваються :girl_claping: (кому бракує "макової" музи, зголошуйтесь! :girl_crazy:)
    ось прогрес минулого тижня -

    [​IMG]
     
  3. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    В мене те саме.Я вже кілька тижнів по хрестику в день вишиваю. Але порівнюю вашу роботу зі своєю і бачу, що в нас відшита одинакова кількість роботи і залишилось ну зооовсііім трошки. Так що можна наперегонки вишитивати :girl_yes:. Хто швидше?:girl_blum:
     
  4. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    Мені з тими маками 2 рази муза пропадала. Бо ті бліденькі півхрестики дуже відбивають охоту до вишивання. Але мусите то перебороти, бо залишилось дійсно дуже мало.
     
  5. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    молодці, що вишиваєте. Так потрохи цеглинка до цеглинки, квіточка до квіточки, і довгобудик ваш маковий виросте до кінця!!! я не буду сильно сварити, а терпеливо чекатиму на натхнення :) а то боюся своїми наганяями останню міні-музу сполохати :girl_flirt:
     
  6. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    чемно звітую - відшиті усі червоно-рожеві кольори та зашиті серединки :girl_curtsey:, берусь за "фіолетову гамму" :)

    [​IMG]
     
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    Візьмете мене до компанії? Свекрусі дуже маки подобаються, то я вирішила їй подарунок зробити
     
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    я тако не поминаюся, бо то конкурс, і так не до вишивки.. але хочу нагадати, що вересня вже тритина минула... і я незабаром буду вимагати звіти!!!
     
  9. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    поки не почали дуже наполегливо вимагати, звітую -
    [​IMG]

    щось я надто захопилась фіолетовими хрестиками та півхрестиками, цього тижня берусь за середину :girl_curtsey:
     
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    молодець, так тримати!!! Зелень має оживити картинку :)

    а що в інших?
     
  11. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    [​IMG]
    і мене на них чомусь потягло:girl_smile:

    довго дивилась на свої маки і Фіянині. і ніяк не могла зрозуміти, в чому вони різняться(це якщо не враховувати того, що в мене трооохи менше вишито:girl_blush2:). і нарешті побачила: отой мак, що в мене верхній справа, в мене зашитий зверху півхрестиками 554 в одну нитку, а в Фіяни - хрестиками. дивилась в схему: таки півхрестики. може, то я не з тої схеми вишиваю? але тільки що подивилась, як в Наталі-Ніфертіті, то в неї також півхрестиками. :girl_in_dreams:
    Фіяно, а ти з ПМ вишиваєш чи з графіки?
     
  12. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    ооо, яка ти спостережлива :) в мене 2 тижні тому також такий ступор був - розглядала я ті маки довго, потім аж в конкурсну гілку залізла подивитись як наша Умця-куратор вишивала - в неї також півхрестики 554 (так як в PM), а в графіці - хрестики 3328 в одну нитку.
    думаю то просто помилка PM-переводу, бо якщо подивитись на малюнок Бі Моррісона, то там чітко видно, що ніякого фіолетового на тій пелюстці немає...
    [​IMG]
     
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    всьо... і нашо ти то сказала? тепер буде мене жук доїдати що в мене щось не так :girl_crazy: Добре, що ті маки в мами висять вже.

    п.с. Ніфертіті про це писала, але я на саме фото-оригіналу не звертала уваги :) хоча я скачувала декілька схем тоді, всі різні назви містили, але у всіх єднаковий гандж :girl_cool:
     
  14. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    тю, всьо в тебе так - маки РОЗКІШНІ вийшли...:girl_curtsey:
    напевно повторюсь, - Умцю, якби не тоті твої конкурсні маки, я б так скоро не повернулась до вишивання (ще раз ДЯКУЮ тобі і твоїм акварельним макам :give_rose: - завдяки вам я вже більше як півроку в процесі :d64:)

    чесно, збиралась мовчати як партизан, але вже тепер треба було Іскорці відповісти...:girl_blush2:
     
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    ну, раз ті маки відшукують заблудші таланти, то так і биць... не буду звертати на ті ганджі жодної уваги! зрештою то буде моя родзинка ... хех нє... всі так вишивають, ну добре, то буде родзинки Фіяночки :girl_crazy:
     
  16. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    нема... :no:точно...певно, таки перешию, а то мене буде то гризти. хоча, якби я не побачила Фіянині в порівняні зі своїми, то нічого б не помітила)
    йой...ну я туйвово...:sorry:
    ну твої були першими - тому вони і так з родзинкою:girl_smile: та й якби не твої, то хтозна, чи стільки людей взялося за їхнє вишивання:girl_smile:
     
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    підписуюсь під цими словами, я ще з минулого конкурсу на ті маки так задивлялась, а сьогодні була в Ніфертіті в магазинчику і бачила їх в реалі, краса, що тут ще скажеш...мо і самf колись до них "дозрію":girl_in_dreams:
     
  18. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    теж трошка колупаю...:girl_blush2: на форумівку хотю:)
    [​IMG]

    мене той мак теж так мучив...треба буде перешити...дукую Фіяно :)
     
  19. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    картинка трохи "позеленіла" :) -

    [​IMG]

    залишилось ще зовсім небагато :girl_curtsey:
     
  20. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Акварельні маки

    Пра-а-а-авильно!!! Тепер точно ще рік часу буду вишивати і перешивати ті маки.
    Я щось забулася за той фіолетовий відтінок.
    :girl_devil: