Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Імель, 29 Січень 2010.

  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    О! я теж піймала себе на думці, що фанатію від дописів Хомочки :):) А в житті вона така щебетуха, весела і компанійська дівчина!!
    Я отримала масу задоволення від процесу тої цьоці. Тепер розумію, чому Хомка вишивала на станочку і розмітку не робила! Тепер ні прати, ні прасувати не тре. А так би ту красу можна було б не нароком зіпсути.

    Чекаємо наступних цьоць і найбільше вже цікаво побачити оформлення :):):)
    (я свою цьоцю почну не скоро, бо і так все не встигаю)
     
  2. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    Приємно мати фанатів:girl_in_love: Але ви не захоплюйтесь, а то в мене зіркова хвороба почнеться:xaxa:
    Умцю, розкусила ти мене зі станочком та графленням:girl_haha: Правда я не так зіпсувати щось боялась, як знала що перед бісером та стрічками прийдеться прати, прасувати (що в мене не завжди гарно вдається) і відповідно знімати зі станочка, а потім знову чіпляти:girl_sad: - так що я всіх зайців одним махом;)
    Тепер треба думати, як оформити:girl_in_dreams: Почекаю Людин Шедеврик, може стягну ідейку;)
     
  3. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    Так, бачу,що пропускаю створення фан-клубу Хомки :) Приймайте ще одного хом"яка :)
    Цьотка - то шедевр, а Хомочка молодець. Цікаво відкривати для себе нові навики, техніки, вміння? Взагалі, всі, хто за таку роботу береться, заслуговують овацій :girl_claping::girl_claping::girl_claping:
    Окреме дякую за фотозвіт. То ж треба так любити місцевих хом"ячків, щоб відриватися від процесу заради фотографій :) :girl_in_dreams:
     
  4. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    Марічко, взагалі-то я закоренілий консерватор у всьому, взятись за нове - то для мене подвиг, але тут вже мусіла то доробити до кінця - виявилось зовсім не складно, як переважно і є в житті:)
    А фотографії - то так:girl_spruce_up:, я ж знаю що ви чекаєте;) Та й компліманів зібрати хочеться:girl_haha: І взагалі я дуже хитра - думаєте просто так майстер-клас виставила? Маю надію що хтось спокуситься випробувати:girl_cool:
    П.С. Я вже маю фан-клуб - кльово:dance::dance::dance::girl_blum:
     
  5. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    і я і я записуюсь у фанати...
    Молодчинка!!!
    чекаю з нетерпінням форумівки шоб глянути на даму вживу:girl_in_love:
     
  6. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    Які ж ви хитрюжки:xaxa: Але чого не зробиш заради фанатів:girl_in_love:;)
     
  7. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    І бажано ще не обрамлену, щоб не тільки подивитись, а ще й помацати ту красу :) . І Люда хай приносить! Замацаємммм))))
     
  8. Esma

    Esma Member

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    І я сьогодні розпочала свою тьотю :) Ходила біля неї 3 тижні..не знала з якого боку підійти і за що братися. Наважилася і першими результатами задоволена! За два дні буду мати фотопарат, покажу першу знимку процесу. :girl_tender:


    Не втрималась і сфотографувала на телефон.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2010
  9. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    Вітаю з стартом:girl_claping:, рівних вам хрестиків:girl_smile:
     
  10. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    Ця робота належить до тих, які допомагають рукодільницям розвиватися, вчитися, відкривати нові вміння. Окрім того,Що й сама робота надзвичайно гарна, то ще й цінна самим процесом створення.
    Тему треба назвати: "Цьотка в капелюсі шукає таланти", бо не кожен за таку роботу візьметься, а коли вже взявся точно не закине.

    Тіште нас процесом дуже часто :girl_cool:
     
    Останнє редагування: 5 Травень 2010
  11. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    Забрала свою пані з багетної майстерні. Фото тут
     
  12. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    Esma, як ваш процесик, просувається? Покажіть хоч кавальчик:girl_flirt:

    Я от сьогодні маю ностальгію за Цьоткою. Нарила на одному з форумів трохи інформації про неї. Вона там проходить під кодовою назвою Вікторія, о! Бачите, як то різні форуми собі кодуються:girl_haha:
    Так от, виявляється дизайн розроблявся по оригінальному шедевру художниці Sue Halstenberg. Ось він

    [​IMG]

    Подобається мені страшенно:girl_in_love: Легкий такий, ніби світиться:girl_in_love:

    Ще одна майстриня зробила персикові троянди по-іншому, ніж в інструкції.

    [​IMG] [​IMG]

    Перше фото - її, друге - моя інтерпритація інструкції:girl_haha:
    Самі по собі ті трояндочки файні:girl_claping: але всі разом на капелюху - так ніби заважкі:girl_in_dreams:

    Взагалі багато людей її вишивало й вишиває, додають інший бісер, або дають бісер замість вузлів (то ті, хто з французами на "ви":girl_haha:). Пришивають готові квіти:) - самі бояться спробувати)) В результаті експерименти не завжди вдалі:girl_crazy: але ж хочеться побавитись в дизайнера:girl_haha:
    О, ще прочитала, що одна дівчина робила французів в 6 ниток таким чином - перед самим закручуванням вузла розділяла нитки одна від одної, а тоді закручувала вузлик. Писала, що виходив пухнастіший і більш об'ємний:girl_in_dreams: Фото не вдалось стягнути(( але може хто захоче спробувати:girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2010
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    О, ще не дочитавши твоїх слів, подумала те саме. Гарні, але для капелюха заважкі. Як яблука виглядають. Ніби кошик із фруктами на голові, а не квіти. :girl_crazy: Твої мені набагато більше подобаються, та й саму паню ніжною роблять.
     
  14. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    мабуть це тому, що вона в оригіналі так і називається "Елегантна Вікторія".
    І ще є ось така пара до неї
    [​IMG]
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    Вона називається "Victorian Elegance", тобто Вікторіянська елегантність. Мабуть, ідеться про вікторіянський стиль, започаткований королевою, чиї уродини канадці святкували цього понеділка. Із того, що мені пояснювали.
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2010
  16. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    Xomka, знімаю капелюха (не цьотки, свого) разом зі скальпом...

    :8:
     
  17. Esma

    Esma Member

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    Думала той процес мені швидше буде даватися. Але показую що є...

    [​IMG]
     
  18. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    Певно не вишивали ще на такій тканині і в 3 нитки - важко звикнути:girl_in_dreams: Головне - є прогрес!:girl_claping::girl_in_love: А там загогулинка за загогулинкою - і буде плаття:girl_smile: А капелюх взагалі швиденько розквітне;) Може робіть бек паралельно - не так нудно буде?
    І як у вас так ниточки на фото блищать? Мені ніколи не вдавалось так сфотографувати:girl_in_dreams:
     
  19. Esma

    Esma Member

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    то моя друга вишивка, але перша на такому полотні і такими ниточками. Попередня робота - базарний варіант. Важко рахувати і не губитися в тих кольорах!

    Я власне хотіла так,але потім подумала що то не по правилах. А ще я не знаю як правильно бек має виглядати.. стібки як найдрібніші? :shy:

    Дякую. То мій телефон так фотографує :) Я фотографувала щойно..не включаючи світла.Може спалах дав такий ефект!:girl_curtsey:
     
  20. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    Esma, як робити бек або ж бекстіч (шов голкою назад) гляньте тут і ще в своїй оригінальній інструкції, там є гарний малюночок. Стібки не зовсім найдрібніші, а такі ж як і хрестик, тобто через 2 ниточки канви. Ось тут я ще писала свою думку щодо беку.
    Хоч і важко шити, але результат того вартий;)
     
    Останнє редагування: 28 Травень 2010