Спільний процес: Host of Poppies (макове поле)

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Mariya, 15 Жовтень 2009.

  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Host of Poppies (макове поле)

    по розмірх вони різні. Макове що ми зараз вишиваємо якраз по розміру з лавандовим, що я вже вишила.

    а панелька ось ця:
    [​IMG]

    але то правда, що Анкор тих полів наробив цілу купу!!! Є щось 5 чи 7 лише макових варіацій!!! Я їх тільки за розміром сортую :)
     
  2. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Host of Poppies (макове поле)

    Вчора вже, зморена важкою працею у полі, не мала сили виставляти фото. Тому звітую сьогодні: 50% поля :dance2::dance2: (то не зовсім половина, бо ще має бути бек і французи, але то вже буде нова пісня :hang1:)

    [​IMG]

    [​IMG]

    і найголовніша моя вихвалялка: за 2 дні подолала увесь півхрестик:
    [​IMG]

    ну і про моє "АЛЕ". Вам нічо око не ріже? щоб довго не думали, півхрестик я умудрилась вишивати не в ту сторону, що по схемі, в результаті, ІМХО, то видно, бо поле якесь костурбате виходить і нахил тих кущів якийсь проти вітру :sad: Але нема на то ради, пороти не буду!!!!

    ще вчора не витримала і один кутик замочила, щоб перевірити свою річну розмітку. Всьо чьотко. більше непереживаю :girl_blum:
     
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Host of Poppies (макове поле)

    так.. яка каже Кітка -1 бал:girl_wink: але то жарт!!

    але як ти так вишивала - типу не звернула уваги що на схемі ?

    я в ШОКОВИ з тебе:connie_pull-pigtail. я ж казала, що там того поля! ти з такими темпами - 2 такі лінєчки вишити можеш!!!:girl_tender::girl_tender:
     
  4. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Host of Poppies (макове поле)


    Умочко, з такими темпами ще трошки і макове поле буде готовим.:girl_wink:
     
  5. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Host of Poppies (макове поле)

    дякую, усім за відверті відгуки в карму. але пороти я НЕ БУДУ. :) (ну, то й що що лише 2 дні вишивала, ще раз таке не втну!)

    Ото вчора переглядала купу процесів чужих і порівнювалал зі своїм, то в принципі, якщо не знати, що то неправильно - ніби в око не дуже кидається. для прикладу отак би мало бути:
    [​IMG] і моє [​IMG]

    Ой, Касю, навіть не питайся, як то я так впорола з тим напрямком... Історія довга. Для початку: в дизайнах Анкор має півхрестик йти так як ВЕРХНІЙ стібок хрестика. А хрестик в них не в ту сторону, що я вишиваю.... То я вирішила, що мені легше помучитись з півхрестиком на всьому полі, ніж мучитись з усіма хрестиками. То є раз. По друге, коли я вишивала лавандове поле, то хрестик шила так як звикла, а півхрестик по схемі (вийшло як нижній стібок) і мені дуже рябило то "протишерстне" поєднання, тому ще тоді вирішила, що наступне поле обов"язково має бути "гладким" - напрямки верхнього стібка і півхрестика повинні співпадати... кароче, хтось щось пойняв?

    Тепер знаю, що важливо лише напрямок півхрестика зберігати, а ото протишерстне ніхто крім мене не бачить, та й після дизайнів Діма звикла до такого різнобою.

    Одним словом, дівочки, котрі ще будуть вишивати то поле: Пильнуйте напрямок півхрестика :)
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Host of Poppies (макове поле)

    мій маленький початок
    [​IMG]
     
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Host of Poppies (макове поле)

    перший мак :girl_in_love:
    [​IMG]
     
  8. Holly

    Holly Moderator

  9. Holly

    Holly Moderator

  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Host of Poppies (макове поле)

    на природі файно вишивати:girl_yes2:
    [​IMG]
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Host of Poppies (макове поле)

    урааааааааа, я вишила один з 8 листків)))) Щоправда, цей листок найменший. Є ще один такий маленький. Але все одно темп радує
    [​IMG]
     
  12. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Host of Poppies (макове поле)

    може до мене хто приєднається? Бо мені тут сумну і повільно вишивається ;)
    [​IMG]
     
  13. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Host of Poppies (макове поле)

    киньте будь-ласочка в пп посилання на схему, не можу ніяк розшукати :no::girl_flag_of_truce:
     
  14. Holly

    Holly Moderator

  15. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Host of Poppies (макове поле)

    З"являється 2 мак :)
    [​IMG]
     
  16. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Host of Poppies (макове поле)

    Задивляюся я на це поле, може і я колись дозрію до такого шедевру, але хіба на зменшений його варіант. Я вже і схемку давно вже скажала, але все ніяк не дійдуть руки до тих полів. Ірусю, ти тут саменька, але ти не сумуй, я завжди спостерігаю за твоїм процесом :)
     
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Host of Poppies (макове поле)

    [​IMG]
     
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Host of Poppies (макове поле)


    [​IMG]
     
  19. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Host of Poppies (макове поле)

    Небагато, але та спека мене доконує
    [​IMG]
     
  20. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спільний процес: Host of Poppies (макове поле)

    [​IMG]
    на природі вишивається набагато легше, ніж в душному Львові