Спільний процес "Панянка з песиками"

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Kasia, 1 Січень 2010.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес "Панянка з песиками"

    дякую!!
    а багет до речі тільки по внутрішньому краю - золотий. а сам - бежово-матовий в крапочку. такий під ретро. майстер порадив, ще як синю оформляла.
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес "Панянка з песиками"

    для Уми. тут навіть зелену відшиили... але личка якісь не схожі на мої..тут
     
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес "Панянка з песиками"

    ніхто не хоче скласти кумпанію? а то щось тугенько просувається... просто не вишивалося, бо фруму не було, потім трішки покулупала - тітоньку обшила півхрестиком і почала кожушки цуцикам вишивати :girl_wink: а теперка прихворіла і знов вишивати не можу :girl_cray:

    [​IMG]
     
  4. Нифка

    Нифка Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес "Панянка з песиками"

    я б з радістю взялася за синеньку, вже все готовеньке в куточку лежить, але ні ні ні, спочатку маю кінці подоробляти а то їх забагацько назбиралося а один хвостище у вигляді коняки, про якого взагалі стидно балакати. Я надіюся що ще місяць і почну., так що Ума Ви вже якось помаленько самі:girl_wink:
     
  5. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес "Панянка з песиками"

    ну, то хоч синеньку панусю може разом будем вишивати :girl_in_dreams:
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес "Панянка з песиками"

    Умця, ну як можна не хотіти завершити таку граційну паню? Ну подивися на неї, вона ж така красуня... але їй так бракує тих песиків поруч для балансу, для цілковитої довершеності образу. Ну пожалій її і потіш нас - виший песиків, вони такі гарнюні! :girl_in_love:
     
  7. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес "Панянка з песиками"

    11 днів роботи по 2-3 год. в день. ось результат:

    [​IMG]

    залишилось забекати то все. :suicide: і берусь за робін, а тоді за синю Панусю.

    (фото в мене як все. дуже якісне :))
     
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес "Панянка з песиками"

    Мабуть вже зі сто разів заглядаю на Касіні Панусі, а точніше на той бек!!! Касюню, тобі треба пам"ятник вишивальний ставити :girl_claping: нє, навіть два! Бо ти двох цьоток забекала!:girl_in_dreams:
    Думала тішитись, що до мене на вихідних прийшла вишивальна муза, то як взялася за той бек... то вже й не знаю як його домучити :girl_cray: :girl_cray:. Знаменитий анкорівський бек (я з ним познайомилась коли тедіка шила, тьху!!!) ніяк мені не піддається. Особливо бузя в цьоці виходить не тойво.. вже сім раз перешивала :girl_cray: а вона якоїсь кавказької національності виходить :girl_haha:

    ще й дурницю впорола, бо коли бек вишиваю, то все починаю з того кольору, що менше, до більшого. і тепер тим кольором, що його більше виходить то зашиваю чи то пришиваю деякі елементи... йой, як то складно :girl_devil:

    Касю, синя Пануся теж з таким норовом?
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес "Панянка з песиками"

    дякую Умцю. від пам'ятника не відмовлюся:girl_haha:

    так, обдиві то що треба.

    я казала тобі зозулька, що вишивати той бек жахливо весь разом.того я йшла листками, бо біля нього можна на віки вічні "прибити вишивальну музу лірою" чи що вона там носить.
    носик червоної пані - то ніц не зробиш - трошка вона має єврейських коренів, бо картопелька виходить, а не ніс.:girl_haha:
     
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес "Панянка з песиками"

    довелось чоловіків телехфон позичити, щоб показати вам, що я таки закінчила :)

    [​IMG]

    п.с. от дивлюся на фото і щось здається, що я не весь бек вишила...
     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес "Панянка з песиками"

    або я не бачу або біля хвостиків коміра -не весь.
     
  12. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес "Панянка з песиками"

    о! точно!!! але мені здається, що в мене на схемі не було там нічого, а в тебе є... завтра на свіжу голову перегляну схему в РМ і графіку. чує моє серце - відправлю на доопрацювання :girl_devil:
     
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес "Панянка з песиками"

    таки буду доопрацьовувати :girl_cray::girl_cray:
    знайшла дві недоробки: на хвостиках коміра і поводок в одного песика недошитий!!!

    промах схеми в РМ. Може й більше, ніж 2 недоробки, але мушу видрукувати собі графіку щоб перевірити, бо з компа є тєжко то вивіряти
     
  14. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес "Панянка з песиками"

     
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес "Панянка з песиками"

    Доробила я свою "китайську підробку Луї Вітона" :girl_cool:
    ( я не знаю чим була зайнята голова той перенабиральниці, але явно не схемою, там стільки було пропущено беку!!!! і найдивніше, що є не просто пропущені цілі лінії, а просто не докінця (це 2-4хрестики) проведений бек)
    приймайте наразі тут, бо в готових роботах засвітимось, коли оформимось, а оформимось, коли дошиємо другу підробку :girl_crazy:

    [​IMG] [​IMG]

    губки, очка і ніс перешивала з надцять разів, але все рівно незадоволена, хоча з далеку від справжнього Луї Вітона не відрізниш :girl_haha:
    [​IMG]
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес "Панянка з песиками"

    прошу не придиратися. ЛЮКС!
     
  17. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес "Панянка з песиками"

    Касю ти бачила новинку від того ж виробника:

    [​IMG]

    ну і як тобі? :) я на разі в пошуках схеми в РМ:girl_crazy:
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес "Панянка з песиками"

    ны не бачила..
    мені виглядає на пару до зеленої і бежевої , нє? трошка вони інші
     
  19. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес "Панянка з песиками"

    я думала, що після того як гахнула чвертку поял за два дні, вже не зможу дивитися на вишивку. А нє... на поле дивитися не можу (але не хвилюйтеся, до НР мала би закінчити), а тепер вирішила зробити подарунок собі коханій :) Тому вчора почала синю панусю вишивати :)
    ось за годинку перед сном наколупала трохи ніжок :girl_haha:

    [​IMG]
    [​IMG]

    п.с. в мене хрестики всі в одну сторону йдуть, то просто нитка закінчилась на половині стовпчика :)
    Вишиваю по Кітчиному методу - ниточка натягнута у голочці :)
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес "Панянка з песиками"

    аж з радості, що Ума таки почала свою Синю цьоцю - переглянула усю цю гілку!
    файно, що не буде твоя Пані Червона самотня:girl_haha:

    а ще глянула на носики твоєї і моєї. ну в мене якась євреєчка, а в тебе хранцуженка:girl_haha:

    треба буде разом зфотграфувати панусь. для твого вишивального натхнення!