Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем LudmilaP, 3 Листопад 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Я щось важко уявляю цю закладку в одну тканину. То ж потім ще крохмаль шукати. Буду її підшивати, а під серце дам якийсь папір гарний. Як навчальна закладка повинно піти.
    Іду пробувати листочки вишивати.
     
  2. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    2. Наступним кроком буде вишивання серця. Цей шов називається вирізування і вишивається він "качалочками", що складається з п"яти одинакових стібків. Від "качалочки" до "качалочки" голку вводимо під кутом (фото 2 та 4). Таки чином вишиваємо усе серце по колу.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  3. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Я усі свої закладки вишивала в дві тканини, ї вони виходять не надто грубими.
    А щодо паперу, раджу краще використати тканину іншого кольору, з часом при інтенсивному використанні вам прийдеться закладку випрати, і папір втратить свій вигляд
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Мої два етапчики:
    [​IMG]
    Якесь воно у мене без п'ялець кривувате виходить. :girl_sad:
    [​IMG]
    Але от переживаю, чи не поспішила з обшиванням серця навколо. Дивлюся на фото оригіналу і - чує моє серце - пороти доведеться...
     
  5. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Далі потрібно гострими ножницями обережно, щоб не зачіпити нитку якою ви вишивали виріазати за цією схемою
    [​IMG]
    Пороти не потрібно, все правильно вишите
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Я в одній дірочці випадково на один шнурочок забагато вирізала. :girl_cray:
    Що робити? Наново починати?
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Вирізала вже все:
    [​IMG]

    Тут видно, що у верхньому лівому кутику дірочка довша і ниточка висмикнулася (то була найперша дірочка, всі решта пішли добре) :sad::sad::sad::
    [​IMG]
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Всі люди вже сплять, а я серед ночі п'ю молоко з боржомі й заливаю знимки на радикал. :girl_crazy:
    Дуже мені сподобалося вчитися нових швів. Настільки, що перешити поперечки в серденьку я вирішила самостійно. Ось таке щось вийшло:
    [​IMG]
    Рятувала той кавальчик, де вирізала на одну ниточку більше ніж треба, як могла, але щось мені не дуже вдалося. Буду робити іншу закладку, аби вже було, як має бути. Ця в мене буде навчальною, бо ще й з кольорами не вгадала зовсім. :girl_sad:
    Вишила ще трошки вище, що простіше:
    [​IMG]

    І серденько на самій горі закладки:
    [​IMG]

    Наразі маю ось таке й чекаю дальших інструкцій від Люди:
    [​IMG]
     
  9. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    ООООООООООООО! Яку Ви красу вишиваєте. Я тут із заздрощів ледь не лопаю. Теж таке хочу. Але маю закінчити свій замок.:girl_cray:
     
  10. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    оооооооооооооооооооо!!!!!!!!!!!! Левице, Ви - не одна... я, як побачила, - чуть з крісла не впала:girl_haha: просто нема слів.. красотіща іщьо та:girl_in_love:
     
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Левице, закладинка як раз така собі відпочивалочка на один день від замку буде :)
     
  12. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Ну добре, вмовили. Буду починати з найпростішого узору, як на початку теми. Сьогодні ж поїду і куплю меланжеву нитку (бо дуже хочеться нею вишити). Але я не до кінця зрозуміла: чи треба всередину вставляти картон, чи вона буде така м"якенька. Може хтось мені, як початківцю в закладках, покаже візуально закінчення та оформлення вишитої закладки.
     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Лілю, ти молодець!!!
    реально довго дивилась на ту знимку, потім знову читала де ти там махінацію зробила, потім знову дивилась знимку.... віриш - не бачу!!! заспокійся і вишивай ту красу далі!!!
     
  14. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Лілю, ви молодець!! Єдине зауваження щодо сердечка, ниточки які ви відрізали потрібно було повністю витягнути

    Картон давати я б не радила, адже, з часом цю закладку потрібно буде випрати, а з картоном ви цього не зможете зробити. Краще купити клеєву тканину і проклеїти закладку з виворітньої сторони. Клеєва тканина буває різної жорсткості м"ягка та тверда, і в залежності від того яку з них ви оберети буде різна за м"якістю закладка

    Чомусь не додалося одне моє повідомлення яке я виставляла вночі, мабуть, очі злипалися і я щось не те нажала, але бачу що з сердечком ви вже справилися, тому йдемо далі.
    Наступний крок - вишивання смужки №8 (див. на схемі)
    Схематично зобразила процес вишивання цієї стрічки. На фото в першому рядку зображено вишивання одного елепента (для кращої видимості розбила на три малюнки), наступний елемент вишивається так само, але повернено в іншу сторону (на фото мал.4-6)
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2010
  15. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Де ж її купити? Я так зрозуміла, що спочатку вишити, а потім вже до цієї тканини приклеїти.
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Тобто поперечні ниточки? Аби лишилися лише довгі? Бо я власне не була певна.

    Я буду підшивати пелон (не уявляю, як то українською) і з другого боку просто рівномірку ще раз.
    То була єдина схема, яку зуміла прочитати. Решта - :8:
    А ту виставлю, може, ще комусь згодиться.
    [​IMG]
    А ще з цією консультувалася трошки:
    [​IMG]
    Я пам*ятала, як Люда показувала, але лінь було шукати малюнок, коли ця була під рукою. :shy:
    Схема мені зрозуміла ніби, але чи можна показати в процесі. До речі, ваша мені зрозуміліша, ніж приставлена до закладки. Я її взагалі не зрозуміла, хоч і дивилася на неї досить довго. Не допомогло. :girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2010
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Я вже нині пробую зробити ще одне серце вирізанням, але вже так, як треба.
    Ось повирізала та повитягала ниточки:
    [​IMG]
    Тло поставила навмисне темне, аби добре було видно дірочки. От обрізати акуратно я не вмію, мені взагалі здається, що то нереально обрізати ідеально. Так що є, як не страшно мені робити. :girl_flirt:

    Іду пообшиваю поздовжні смужки та спробую новий шов. :girl_in_dreams:

    Отак виглядає кінцевий результат. Мені подобається більше за перший.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 27 Січень 2010
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Пробувала я новий шов і щось він зі мною не дружить.
    [​IMG]

    [​IMG]

    Отаке є на даний момент.
    [​IMG]

    Чекаю на ще 3 шви. :girl_in_dreams::girl_claping:
     
  19. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Я похвалюсь. Вчора вишила свою першу закладку. Узор найпростіший, що показувала Людмила. Але не можу ще її попришивати. Як все зроблю, тоді покажу.
     
  20. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Пошукайте клеєву в тканинних або рукодільних магазинах. Коли вишиєте закладку виріжте клеєву і приклейте за допомогою праски, і клеєву тканину вирізайте меншою за розміром, щоб вона не попадала в шов

    Викладаю у вигляді схеми, якщо буде потреба зроблю детальне фото процесу, але трохи згодом
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 27 Січень 2010