Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем LudmilaP, 3 Листопад 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    ого, як оперативно!! Дякую!!!
    А чому в мене ти трикутнички не виходили такими, як на фото, а якимись ріденькими? У скільки ниток це треба шити??
     
  2. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    спробуйте вишивати в 2 чи 3 нитки
    На фото вишито спеціальною перекрученою ниткою, вона продається намотаною на круглий циліндр, дуже схожа на ірис.
    ось знайшла в мережі про цю нитку
     
    Останнє редагування: 12 Лютий 2010
  3. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Процес зшивання закладки:
    1. Закладка вже вишита і вирізана
    [​IMG]
    2. Скласти тканину вдвоє лицевою стороною в середину, по краях приколюємо булавками і прошиваємо по намальованій завчасно лінії
    [​IMG][​IMG]
    3. обрізаємо кутики, для того щоб потім коли ми вивернемо закладку на лицеву сторону можна було б гарно поправити кутики
    [​IMG]
    4. вирізаємо клеєву тканину чуть меншу за розмір закладки (щоб не проклеювати шви)
    [​IMG]
    5. Проклеюємо на виворітній стороні тильну сторону (та що не вишита) для прикладу подивіться як проклеюються комірці в чоловічих сорочках
    [​IMG][​IMG]
    6. Вивертаємо закладку на лицеву сторону і прасуємо. Дану закладку я вирішила робити із зубчиком та китицею, тому вирізаю кінець закладки у вигляді букви "V"
    [​IMG]
    7. Булавками підколюю кінець закладки і прошиваю (тут шию вручну). Роблю китицю і пришиваю до закладки
    [​IMG][​IMG]

    А це результат моєї праці
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 18 Лютий 2010
  4. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Людо, закладка, як завжди, чудова:girl_claping::girl_in_love: Скажіть, а чому клеїти тканину на невишиту сторону? Що буде якщо приклеїти на вишиту?
     
  5. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Після багаторазового праня клеєва тканина може відставати і утворювати "бульбашки", а коли це буде на вишитій стороні, тоді буде псуватися зовнішній вигляд, тому усі вироби для виготовлення яких використовується клеєва тканина проклеюються з тильної сторони. Ви зверніть увагу на комір старої зношеної сорочки тоді все зрозумієте.
     
  6. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Дякуючи уроку LudmilaP, вишила вчора ось таку закладинку:
    [​IMG] [​IMG]
    І так мені сподобалося вишивати закладинки, що сама придумала поєднання взорів для наступної, яку зараз вишиваю:girl_smile:
    п.с. жаль тільки, що нема у мене рівномірки, на ній красивіше б дивилося.
     
  7. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Не знаю напевне, чи правильно викладу. Якщо не в цю темку, то попрошу модераторів перемістити куди належить.
    Вишита частина закладки. Вишивала на стрічці-заготовці, малюнок був вибитий, а кольори квіток я підбирала сама.
    [​IMG]
     
  8. Nespljushka

    Nespljushka Active Member

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    Прикупила ниточки для сорочечки, але із заготовкою поки не склалося, то вирішила вишити закладинку:
    [​IMG]
     
  9. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    і я за вашими майстер-класами прийшла у цю тему

    [​IMG]

    знизу просто підшила фетром, вийшло досить штивно, але хотілося б чогось твердішого для закладки. а, може, просто справа звички.

    [​IMG]
     
  10. Суничка

    Суничка Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    [​IMG]
     
  11. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - закладинка в улюблену книгу

    [​IMG] [​IMG]