Стиль і архетип

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Rona, 1 Вересень 2013.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    Вирішила вивести в окрему тему те, що обговорювалось в "Одягніть мене"
     
    Останнє редагування: 1 Вересень 2013
  2. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Стиль і архетип

    В мене одразу питання:)
    кожне питання має 7 літер і 6 балів з описом(3.2.1 і т.д). чи ставити навпроти кожної літери бал котрий відповідає\невідповідає, тобто в 1 питанні буде 7 різних балів?тоді якийсь бал може повторюватись?
     
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Стиль і архетип

    відповідайте на кожне питання як окремо взяте, без привязки до сусідніх, бо можуть бути к-ка архетипів поєднані в одній людині, то норм., і головне - чесно, ніхто ж то не повидить :) (в мене було в якомусь питанні, що всі відповіді з мінусами)) шопадєлать...)
    маю 23 Артеміди, 22 Афродіти і 15 Гери, Артеміда є описана там, а решти нема, а головне - як тепер бути з тим поєднанням?
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Стиль і архетип

    Rona, я вас люблю!

    Мені не так для стилю потрібен такий тест, а для іншого, але дуже, ДУЖЕ вчасно. Дякую!
    Ну і про стиль почитаю - не пошкодить.

    Пішла робити тест.

    ---------- Додано в 13:59 ---------- Попередній допис був написаний в 12:25 ----------

    Таааак де описи? А то нецікаво.

    мої результати
    Афіна 6, Афродіта 20, Персефона 13, Артеміда 9, Деметра 7, Гера 11, Гестія 10.

    Я так само ніби орієнтуюсь хто є хто, тільки про Гестію забула, піду підчитаю.

    хдє?

    а взагалі блог цікавий, але к-ть інформації, мене скорше напрягає, ніж радує
     
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Стиль і архетип

    йдіть за тегом "стиль и архетип"

    ---------- Додано в 14:58 ---------- Попередній допис був написаний в 14:53 ----------

    решту описів богинь обіцяли викладати щотижня (вичитала таке), але якщо хтось має, то можна під кат сюди постити (маю на увазі не просто описи богинь, а щоб то стосувалось стилю одягу)

    знайшла про Афродіту, і дуже там куценько про стиль вбрання, в цій статті більше розкрито
    звідти ж про Афіну, там вже трохи більше інфи по стилю
    Артеміда
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Стиль і архетип

    ооооо, як все запущено! Чи то я сильно в темі архетипів (Юнг - наше все), чи дійсно дуже поверхово написано.

    а я так розбіглася :sad:
     
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Стиль і архетип

     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Стиль і архетип

    хіба в індивідуальному порядку :)

    а ви така Артеміда. З луком (с) :)
     
  9. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Стиль і архетип

    а в мене дуже багато мінусових чисел в кінці, то э нормально чи я не математик?
    в мене Гестія - 11, Афіна - 4, всі решта в мінусі:sad:
     
  10. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Стиль і архетип

    нда, воно мені треба було? голова спухла ггг
    словом мінусова в мене тільки Артеміда -2, потім найменше Гестія, Гера, Деметра, Афіна, Персефона і найбільше балів Афродіта (але скажу так тихенько що між ними всіма розрив 1-2 бали, 3 тільки між Геcтією і Герою, навіть до 20 балів жодна недобрала, ото задачка:girl_haha:) словом я як була невизначена так і залишаюсь, хоч ні, мені завжди казали, що в мене є стиль, але він такий "мій"- я називаю- невизначений:lol: він настроєм визначається:)
    оххх, перечитала про Афродіту, стільки правди знайшла:girl_haha:
    підписуюсь:girl_yes:
     
  11. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Стиль і архетип

    http://psylib.ukrweb.net/books/bolen01/index.htm

    ---------- Додано в 20:49 ---------- Попередній допис був написаний в 20:34 ----------

    Почитала опис богині Гестії - ну взагалі не про мене.просто якась анти я:) я екстраверт -холерик-трошки деспотична, а Гестія- сама спокійність-меланхолійність:) тре завтра переробити тест:)
     
  12. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Стиль і архетип

    Ключевое к пониманию архетипичности образа.
    По моему, все характеристики вычисленные из теста, сложно применимы к коренным галичанкам. Слишком тут сильна своя, особенная ментальная традиция.
    [​IMG] Данный типаж целостно не описывает ни одна из греческих богинь. Давайте вмести искать старинные описания местных богинь.
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Стиль і архетип

    та то не в місцевихчи немісцевих діло. Грецькі взяті для прикладу. Почитайте описи по Юнгу, там нема прив"язки такої до грецької міфології. Імена просто щоб не писати архетип 1, архетип 2...

    ну і так, нема такого, що ти чисто Афродіта і все, так, в принципі, не буває.

    а щодо стилю, то я так і не зрозуміла чому пані коуч намагається придумати як одіти всі архетипи в офіс. Мені в офіс взагалі не треба :) І підбірка там така о_О

    коротше кажучи на серйозі прив"язувати стиль до переважаючого архетипу не вважаю хорошою ідеєю. Хіба погратися. Фбо навпаки одягатися підкреслюючи найменш виражений архетип для гармонізації і рівноваги. Кидайте тапки.

    ---------- Додано в 10:04 ---------- Попередній допис був написаний в 10:01 ----------

    ще й який! ням-ням
    насправді якщо різниця в балах невелика і є всі архетипи, це значить, що особистсть дуже гармонійна
     
  14. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Стиль і архетип

    Orman, до вашого висновку і підводила. Але місцевість все таки має значення, бо найперше вони привязуються до культури. Що буде аби раптом стали ії приміняти до спільнот з матріахальним устроєм?

    А до чого тоді при*вязувати? Якщо в магазині бачиш і те гарне, і те пасує, а визничатись чого хочешь на справді не можеш. Врешті маєш купу лахів, які здебільшого стають "на выброс" за рік два. Такий підхід не підтримую. Ніяк моя голова не годна вмістити що не вичерпаний ресурс(незношений одяг) можна так просто викинути, бо бачте вже не модно.
    З дригим згодна на 100 %
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Стиль і архетип


    от і добре, що негодна, здорова голова :)

    до себе? Ви хіба до тесту не відчували який там у вас архетип?
    Слухайте себе, що подобається, те й носіть. Дайте собі спокій. І щось почитайте про мінімалістичні гардероби, де кожна річ є улюбленою, або кожну річ можна носити з іншими (французький гардероб).

    оп"ять же - дайте собі час, а не бігом купуйте. Не погоджуйтесь на "може бути", має бути "супер". Мені такий підхід допомагає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Стиль і архетип

    Підсадили мене:)
    В мене Афродіта з Герою йдуть нога в ногу з розривом у три бали:) Я чогось думала, що ці образи суперечать один одному. Піду почитаю ще про них)
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Стиль і архетип

    Афродіта суперечить Деметрі. Деметра жінка, а Афродіта - коханка.

    Я - Афродіта-Деметра. Тобто жінка-к...а. Ніколи б про себе таке не сказала, хоча відчуття свого тіла у мене дуже високе. Бажання себе любити і шанувати своє тіло на першому місці. В ліжку я справді як коханка поводжусь, хоча чудово виконую роль мами-жінки. І мені однаково комфортно в двох ролях, в залежності від дня і настрою.

    В одязі не люблю ходити в домашніх халатах - вони мене дратують, але обожнюю різні неґлеже. Стиль Мадонни мені не підходить і ніколи так не одягнусь, хоча стиль Мэрилин Монро, Скарлет Йоханссон, Анастасии Заворотнюк це мені близьке, але тільки на половину. Я люблю сексуальний одяг, але не надто строгий. Мене справді не сприймають як бізнес-вумен.
     
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Стиль і архетип

    ии... або я щось плутаю... але, здається, архетип Деметри - це мама, а жінка (дружина) - це Гера, Персефона - донька, Артеміда - сестра, Гестія - богиня домашнього затишку, ну і Афродіта - коханка
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Стиль і архетип

    на англійському сайті де я то читала, саме так і написано, що жінка-мама - Деметра, а коханка - Афродіта.
    Деметра - жінка-мама, а Гера - жінка-партнер чоловіку. Гера рівня чоловіку, а Деметра користована і принижувана чоловіками. Саме Деметра і Гера найбільш близькі одна до одної, бо вони найстаріші богині і були жінками Зевса. Обох Зевс зґвалтував. Он тільки Деметра змирилась з долею, то Гера запланувала помсту Зевсу.

    Тут можна докладніше почитати - http://goddess-power.com/
     
  20. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Стиль і архетип

    Вчора подумала, що я на роботі веду себе як Гера. Мене там певно тихцем недолюблють деякі люди) Афродіту включаю рідко, тре певно її визволяти від Гери)