Стимули до схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Маруся-мама, 9 Червень 2009.

  1. JinjerGirl

    JinjerGirl New Member

    Стимул, це коли твоя подруга стрункіша; коли твої стринги упиваються в тіло; коли джинси торішні не налізають, а трикотажна сукня видає животик і боки. Здається, досить. Ось японці, молодці, придумали цікавий спосіб схуднення ! Мабуть, спробую.
     
  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну що, дівчата, треба худнути! Бо стимул: 1) свята закінчилися, 2) незабаром весна! 3) дуже хочеться бути стрункою і гарною!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 2
  3. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Та не те слово ;) нарешті позакінчувалися солодощі, копченості зі свят вдома, то можна братися за себе :) а то якщо щось таке є в холодильнику, все - поки не з'їм не заспокоїться душа моя !
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    треба. І стимулів в мене "цілий вагон і малий візок", але я під кінець робочого дня (година 20-21) на стільки морально вимучена, що не здатна ні на яку фізичну активність. Як сяду за комп в 8 ранку, так цілий день до пізнього вечора на "дупі". Ще такого завалу не пам"ятаю за 13 років.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    А в мене причин
    (в тому ж числі через здоров'я), а от мотивації - ніякою собі не знаходжу. КОПНІТЬ мене хтось добре!!!!
     
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    Уявіть собі, що буде, якщо й далі нічого не робити :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Давай мене змотивуй. Бо мені все лінь.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а хтось пробував лімфодренажний масаж?
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    О, це кльова штука! Ви про апаратний чи ручний?
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я взагалі в них не шарю. в мене просто реклама часто на фб проскакує.. дороге мабуть задоволення.. і який ефект цікаво..
     
  11. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Не пробувала, але хотілося б. Напевно та реклама і в мене на фб вискакує. Я питала в них ціни.
    Апаратний лімфодренажний антицелюлітний масаж, ціна одної процедури:
    - ноги, сідниці - 240 грн,
    - живіт - 60 грн,
    - руки - 120 грн,
    - спина - 200 грн.
    Курс - 8-15 процедур (оптимально робити через день.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 23 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а протипокази якісь є до лімфодренажного масажу?
     
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Йдем всі разом в « мінус шістдесят»? Будем там одна одній копняки роздавати ))) Мені треба твердо попрощатися з 10ма кг. Щось я на себе забила останнім часом, стимулу нема взагалі, вимучена якась така, ледве лажу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Тільки вчора ввечері думала те написати! Пішли в - 60! Гуртом і кілограми легше скидати!
    То куди йдемо - в "худнемо разом..." чи в "звітуємось..."? Хоча звітуватись ще нема про що. Хіба поважитись завтра зранку, поміряти заміри і зробити початкову перекличку :girl_crazy:. Хто буде куратором?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я ЗА "худнемо разом":girl_yes2:
    бавитись з дієтами і дробним харчуванням в мене часу нема. Тому, тут я ПАС.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А як тоді?
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    пахати треба, як лошадь - повертатися до кросу на орбітреку в мінімум 3км+вправи+хула-хуп. Наберуся наглості і дозволю собі сказати:girl_blush2:, що харчування в нас нормальне, тому на якусь конкретну дієту часу нема з чого викроїти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    То ж якраз тема "Худнемо разом за системою -60". :girl_haha:. І там дробного нема, є триразове. Це єдина система ( не дієта), з якою я рік тому схудла з 76 до 64 за півроку без сильних страждань. Рік на підтримці, все стабільно, а ця зима... Коротше, 3 кг треба скинути мінімум, хотілось би 5.
    Урочисто обіцяю, що починаю завтра! І йду в "худнемо разом.:d23:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Зрозуміло. Якщо харчування нормальне, тоді звісно нема потреби вигадувати велосипед.

    Мене теж більше цікавить зараз мотивація до тренувань, а не до зміни харчування.