Страхівка

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем padesnig, 17 Жовтень 2013.

  1. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Розкажіть будьласка, якщо хтось мав досвід скористатись страхівкою за кордом. В страхових компаніях так гарно все розказують, але як дойде до виплат, то як воно насправді?
     
  2. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: Страхівка

    Нам якраз вчора страхова перерахувала гроші.
    Я вже писала в темі про Чорногорію але тут напишу від початку до кінця.
    Відпочивали в Чорногорії. Захворіла мала.
    Порядок дій: першим ділом треба подзвонити до представника туроператора. Наша приїхала ч\з декілька годин. Представник туроператора дала контакти представника страхової в Чорногорії ( номер якого є в документах, але як пояснила нам пр.туроператора, по тому номеру фіг дозвонишся) По телефону зареєстрували страховий випадок. Потім скинули смс з адресою державної амбулаторії, в яку треба було звернутися але ми на той час вже поверталися з привтної. Ще вона скинула смс з сайтом страхової і адресою головного офісу в Україні.
    Пр. страхової сказала зберігати всі документи, що дадуть в клініці (чек про оплату, рецепти, аналізи ну і заключення з діагнозом) і чеки про оплату в аптеці, але пр.туроператора сказала, щоб ми ще взяли в таксиста чек і також туди доклали.
    Коли повернулися додому, то чоловік зайшов на сайт, знайшов телефон головного офісу в Києві, подзвонив, там вже докладно пояснили, які документи треба. До тих, що ми привезли з Чорногорії, ще треба було заяву, яку можна роздрукувти з сайту, договір з страховою, який давали при оформленні документів в турагенстві, копії паспортів, свідоцтва малої, і реквізити рахунку в банку, щоб перевести гроші. ( Вони питали про всі документи, які ми привезли але про чеки з таксі не згадували, але ми їх також поклали) Відправили все поштою в Київ.
    Через декілька днів розгляду перевели гроші, включно з тими, що ми потратили на таксі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. sani

    sani New Member

    Відповідь: Страхівка

    Як мені не заплатила PZU Україна, зазначу перед тим я в них страхував крім медичної страховки ще і авто і нерухомість(страхових випадків не було)... але більше не буду!!!

    Цього літа ми подорожували Європою, і там моя дружина прихворіла: була загальна слабкість, більше шести днів дуже висока температура (~39º). 12 серпня 2013 року я зв’язався з асистуючою компанією по телефону, повідомив про страховий випадок і запитався про свої подальші дії. Оператор детально записав усі реквізити нашого страхового полісу та повідомив, що компанія може викликати мені лікаря, але це займе багато часу. Натомість мені сказали, що я можу самостійно звернутись в лікарню і самостійно оплатити послуги лікаря. А по приїзді в Україну мені компенсують витрати. Також повідомили, що для отримання компенсації мені лише треба зберігати рецепти лікаря і чеки з аптеки. Ми так і зробили: звернулись до лікарні, нам призначили аналізи, за які ми заплатили.Також були виписані рецепти на ліки, які ми теж купили власним коштом. Нас відправили на амбулаторне лікування. Усі документи, надані в лікарні та аптеці, ми зберігли та привезли до України. 31 серпня 2013 року моя дружина написала заяву на відшкодування 133 євро з приводу вищезазначеного страхового випадку та передала разом із заявою всі підтверджуючі старховий випадок документи.

    16 вересня 2013 року від ПрАТ «ПЗУ Україна» моїй дружині було відправлено лист, у якому йдеться що «…спеціалістами ПрАТ СК ”ПЗУ Україна” було уважно розглянуто заяву про вищесказаний випадок, його обставини та матеріали страхової справи. …», та надано відмову у відшкодуванні заявлених витрат. Як один з пунктів відмови було зазначено: “Крім того, Ви самостійно звернулись за допомогою до стоматолога, не узгодивши даний візит із Страховиком/Асистуючою компанією». Це при тому, що ні в заяві, ні в документах не було сказано, що ми звертались до стоматолога! Ми взагалі до стоматолога не звертались!!!

    Я звертався і до асистуючої компанії і зробив все так, як мені сказали зробити!!!
    Їм були надані усі документи, що були отримані нами у лікарні, у тому числі і «оригінал довідки із зазначеним прізвища Страхувальника/ Застрахованої особи, із інформацією про лікувальні процедури та їх проведення» - у нашому випадку це була довідка про призначені та проведені аналізи та їх вартість.

    До речі, по телефону, коли я запитувався чому ж мені все-таки відмовили, працівниця PZU Україна мені повідомила про те що, я не надав довідку про «остаточний діагноз».
    Тоді:
    1. чому ж мені не повідомили і не наголосили в асистуючій компанії, коли я до них звертався, що потрібна така довідка??? Там тільки наголосили, що треба рецепти від лікаря та чеки про купівлю лікарських препаратів!
    2.у медицині не так легко визначити цей «остаточний діагноз» - можна обійти безліч лікарів, провести безліч лікувальних процедур та здати безліч аналізів, перш ніж лікарі поставлять «остаточний діагноз». А в окремих випадках «остаточний діагноз» ставлять лише патологоанатоми!..

    Короче висновок PZU Україна в чорний список!
    PZU Україна несерйозно ставиться до своїх обов'язків і навмисно не виплачує кошти по страховим випадкам! Працівники PZU Україна некомпетентні і неуважно розглядають заяви… Вони навіть не спромоглись поміняти текст «відмазки» у відповідності до саме мого страхового випадку!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Страхівка

    Ви мене добре налиакали. Ми якраз PZU купуємо завжди. Я за 100євро не переживаю, я боюсь влетіти в багато тисяч, але як я розумію, чим більша сума тим важче її буде вибити.

    Ярочка,
    Від кого у вас була страхівка?
     
  5. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: Страхівка

    ERV - Європейське Туристичне Страхування
     
  6. Tsykerochka

    Tsykerochka New Member

    Відповідь: Страхівка

    Я особисто виплат по страхівці не мала, але була присутня в страховій компанії PZU при тому, як клієнтка намагалась "вибити" гроші по страховому випадку і не" вибила"..:girl_sad: Я ньюансів не знаю, але по пацівнику було видно, що знайдуть до чого причепитись, тільки щоб не виплачувати..
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ПЗУ - то повна бяка, а не страховка. Завжди користувалась їхніми послугами, ніколи не задумувалась, а що буде, якщо дійсно настане страховий випадок. На щастя страховий випадок не настав, але я стикнулась з справжньою сутністю цієї компанії. НІКОЛИ не страхуйтесь там, якщо плануєте їхати закордон!

    Отже закордоном мені потрібно було подати відомості щодо моєї страховки...І тут почалось, виявляється іноземного перекладу страхова компанія немає, майже вся інформація є ВИКЛЮЧНО українською мовою! Геніально, давати страховку для подорожуючих закордон українською! Коли я до них звернулась за офіційним перекладом договору, вони відповіли геніально - Вам треба, Ви і перекладайте, почали втирати що всі перекладають, а я вимахуюсь. Ви приїдьте в Україну, перекладіть самі, завірте переклад (ну а що ми маєм мати спеціалістів по перекладу), а ми вже Вам печатку поставимо, безплатно... Коли почала розсусолювати все, що називається страховим випадком, виявилось що в основному страхова мене привезе безплатно в Україну, якщо помру...Всіх інших випадках є багато умов, за яких мені не повернуть гроші за лікування, + не все є включено, щоб мало б бути вкючено для відкриття візи (це мені вже потім пояснили). Я прекрасно розумію, що за 200 грн вимагати більшого то трішки смішно...Але вони просто забирають ці гроші з моєї кишені, а толку мені з того - 0!

    Так що, перш ніж відкривати страховий поліс, добре моніторте страхову компанію, поцікавтесь чи мають переклад хоча б на англійську і за що Ви платите гроші (не на словах, а нехай працівник пальцем покаже в договорі де це написано і за яких умов повернуть гроші за лікування).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Планується самостійна поїздка за кордон і виникло питання щодо страхування
    Підкажіть, будь ласка, надійну компанію

    І взагалі цікавлять ваші думки та коментарі стосовно даного питання
     
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Щось не густо в цій темі. Але мене також цікавить питання турисичної страхівки. Власне, колись мені радили ПЗУ, бачу ще Вусо пропонує щось таке. Навіть не знаю, кому можна довіритись і на що звертати увагу. Адже нюансів там прихованих також може бути багато.
     
  10. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    послухаю...
    раптом щось порадять :girl_smile:
    --- дописи об"єднано, 27 Березень 2019 ---
    у ПЗУ найдорожчі ціни
    Робила страхівки на час мандрівки минулого року
    Добре, що не знадобились :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А де робили?
     
  12. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    у представника ПЗУ. Ціну вже не пам"ятаю, але знаю що недешево порівняно з іншими

    Прочитала відгуки, попитала знайомих...
    Я летіла у самостійну подорож вагітною, тому якість страхівки була на першому місці
     
    • Подобається Подобається x 1