Сукні...

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Mazerati, 18 Листопад 2009.

  1. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    як вам?:)
    мені аж дух перехопило)) Правда не знаю куди в ній йти.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    бачила на жінці щось подібне. Спідниця безподобна, а от гіпюровий верх....... як на мене. трохи не з тої опери
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  3. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Сукні...

    шикарно!!! дуже подобаються подібні варанти, але здебільшого на людях..в самої напевно не вистачає сміливості:sad:
     
  4. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    підкажіть де можна знайти сукні на довгий рукав в підлогу, такі щоб можна було йти на святкування?
    от такі цікавлять
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Дорошенка. Назви магазину не пам'ятаю. Якщо йти від пр.Свободи, то зліва магазин. вітрина оздоблена квітами паперовими великими. Там такого плану суконь було багато варіантів. І в горошок теж.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    @Іриска
    На вул. Руській є магазин "VOVK". Бачила там сукні такого типу, але то було ще в серпні.
     
    Останнє редагування: 17 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Ніби Фешн називається. Якось так. Купила там недавно дві сукні довгі з здовгим рукавом. Гаааааарні)))
     
  8. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Теж хотіла їх порадити. В них гарний вибір суконь і довгих теж, різна кольорова гама. Ціни адекватні. Маю спідницю цієї фірми, задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. KardaMonka

    KardaMonka Member

    Порадьте, де купити/взяти на прокат сукню, синього/зеленого кольору, з рукавом 3/4 (схожу на ті, що на фото), довжина не є дуже суттєвою.
    n_at_adavD0.jpg VtpETl8T2K4.jpg
     
  10. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дівчата, допоможіть розібратися. Скоро в мене буде корпоративна вечірка. Придумали одягнутися в стилі 30-х років. Я як залізла в гугл - голова закрутилась. Наміряла сьогодні в прокаті таку сукню :
    80ad351c3b6d5489944866c2d55c54c1.jpg
    До неї можна взяти обруч з вуалькою, буси , рукавички, боа... Прийшла додому , залізла в нет , і мене розібрали сумніви чи правильно я вибрала? Як ви кажете ця сукня підходить під стиль 30-х чи ні? Чи шукати далі, поки маю ще час...
     
    Останнє редагування: 2 Грудень 2015
  11. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    @Demetra мені такий стиль нра
    [​IMG]
    чи Вам такий запростий буде?
     
  12. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Мені теж, але в цій сукні Одрі Хепберн знімалась в 60-х роках...
     
  13. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Мені 30-ті роки нагадують більше такі плаття
    [​IMG] [​IMG]
    Хоча дуже сподобалось яке Ви приміряли)
     
  14. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Думаю з тими всіма аксесуарами буде гарно.
    Мені 30-ті з такими асоціюються, як на фото, а там на вашу якраз схожі є.

    675a6ae30f9c74928c78a2ab20749105.jpg 30-6.jpg 1671_photo24.jpg retrostyle-03.jpg
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    30-ті роки - час широких плечей і підкресленої талії. У Вашій сукні мене найбільше непокоїть матеріал - оксамит у сукнях 30-х був, хоч все-таки більш модними були шовк, атлас, шифон, але отой гіпюр, ІМХО, зайвий. А силует Вашої сукні досить характерний для того часу

    [​IMG]
    Ну і так, американські 30-ті то отаке джазово-гангстерське з бахромою як дівчата вище показали :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    От і мені крій сподобався , а тканина не дуже. Це мене і хвилює.
    Маю ще коротку чорну сукню з відкритою спиною.(Сто років тому на якесь весілля купила, якраз зараз вона перетворилася в ретро:haha: Візьму до неї ще аксесуари: боа і вуальку, намисто. Хотіла бути дамою:angel:, а буду публікою:lol::lol::lol:.

    Дуже дякую усім за поради! Бо увесь день вбила на роздуми. Щось мене муляла та довга сукня...
     
    Останнє редагування: 2 Грудень 2015
  17. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ох і я захотіла зелене плаття і надумала пошити,купила тканину гарну зелену,пошила,але щось не то...не подобається мені і все.Засмутилась,бо шила на день народження собі,гроші потратила ,а в сукні йти цій не хочу)Ось така от халепа.:girl_sad:
    --- дописи об"єднано, 11 Грудень 2015 ---
    Теж таке хотіла,але бежеве в горошок в інтернеті нарила)Думала пошити,але не знайшла такої гарної тканини.Є в горох,але якісь страшненькі)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    @Ziben в сусідній темі Ви писали про одяг Vilenna. Мені сподобалися їх сукні. Як в них з розмірами? Розміри відповідають фактичним? Питаю тому, що я ношу одяг 38/40 розміру, а із суконь VOVK, наприклад, мені ідеально підходить розмір S.
     
  19. Ziben

    Ziben :)

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Eggo Coffee

    Eggo Coffee Member

    І я люблю сукні)))) Але довгі....довгі...так,щоб аж по землі)))) Звичайно, є і короткі до колін у гардеробі - але це на кожен день. А якщо святкові - то однозначно довгі сукні! Їх нам з сестрою, придумує і шиє мама. Обожнюю процес вибору тканини, придумування фасону - а потім втілення мрії в життя!!!))))
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1