Супермаркет чи базар?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Редвумен, 16 Січень 2010.

  1. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Супермаркет чи базар?

    я відкрила для себе кукурудзу Фуршетівську... купуємо консерви завжди в маркеті, а от хліб бачили як впав на підлогу і його працівники підняли і знову на полицю:girl_mad: фе, одним словом!
    в тій кукурудзі склад гарний - сіль, вода, кукурудза десертна вищого сорту і ніякиз єшок!:girl_crazy:
    на базарі часом овочі купую, мняско і сир з пліснявою беру,але тільки в одному магазині...
     
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Супермаркет чи базар?

    в якому? ми дуже гурмани сира, але нормального , крім Метро не знаю, де купити. Підсіли на Президент. а ти який купляєш?
     
  3. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Супермаркет чи базар?

    Я на базарі купляю домашній сир, інколи яйця, овочі-фрукти. Часом можу купити молоко, сметану. А так переважно в супермаркетах чи невеликих магазинах.
     
  4. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Супермаркет чи базар?

    на Добробуті є в середньому ряду магазинчик з нормальним! холодильником, гарною продавчинею і якісними сирами - Лазур польську там часто беру, франц. Фету салатну , та й там все свіженьке)
     
  5. Nevermind

    Nevermind New Member

    Відповідь: Супермаркет чи базар?

    М'ясо і сало купуємо на базарі. Все інше - в супермаркеті. :)
     
  6. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Супермаркет чи базар?

    Купляю продукти переважно в супермаркеті,базар від нас трохи далеко, і трохи ліньки завжди туди їздити.
    А от мясо-то нам зі села добрі родичі дають :)
     
  7. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Супермаркет чи базар?

    Я живу біля самого Арсену тому переважно там і купую всі продукти, але частенько за мняском, сальцем їдемо з чоловіком на Привокзальний ринок, там у нас знайома продавчиня.
     
  8. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Супермаркет чи базар?

    На базарі купляєм м'ясне, овочі і фрукти, сир домашній. Сметану базарну не їм взагалі (фе!) Все решта- маркет.
     
  9. Snigurochka

    Snigurochka New Member

    Відповідь: Супермаркет чи базар?

    А я на базарі купляю лише домашнє: яйця, сир, молоко, сметану. Все інше - в супермаркеті, мій улюблений - це Сільпо!!!! (Кам'янецький). Адже зараз і на базарі в мясо стільки всього додають, а як мені одна продавчиня розказала, що його в сечі людській відмочують, то це було для мене останньою крапкою!!!! Тому супермаркет надійніший, щось не сподобається, приходиш з чеком, може і повернуть, якщо поганий товар купили, прострочений тощо - при наявності чека теж мусять вернути, а раптом не дай Бог отруїлись - на базарі вам ні хто не відшкодує ваших збитків!!!!!
     
  10. sensual

    sensual New Member

    Відповідь: Супермаркет чи базар?

    Для мене ринок-це місце де можна купити сир, яйця молочко і ще багато чого справжнього, домашнього, а супермаркет це місце, де великий асортимент інших товарів, особисто я стараюсь завжди купувати домашні продукти. І ринок і супермаркет одиноково потрібні, шкода, що влада зичиняє один ринок за іншим, бо супермаркет дасть віткат, рахуючи що ринок його конкурент
     
  11. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Супермаркет чи базар?

    Для мене також так було, купувала на базарі домашній сир і навіть думки не мала, що з ним можна щось "нахімічити" - поки по роботі не поспілкувалась з гол. сан. лікарем одного району, який розказував, які їм зразки на дослідження дають. Якщо не переповідати все, а лише про сир домашній - то найбезпечніще, що туди пхають - це крохмаль, а ще розпушувачі, сухі вершки, польську "сметанку" з пакета, щоб більше було. Старий сир "освіжають" замочивши на ніч у сироватці і так тиждень продають. Як вдома виявиш щось не те, то не повернеш, як в супермаркет.
    Тепер вже і сама незнаю що краще - в супермаркеті в запакованому сирі хоч дотримані сан. норми, а на базарі мухи від свіжого мяса до сиру літають... Як доця була мала, сама сир варила, а зараз часу нема.
    Цей лікар радив знайти одну "свою" хорошу бабусю і замовляти лише в неї, але де її знайти???
     
  12. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: Супермаркет чи базар?

    Як і більшість з вас, я теж за домашніми яйцями, мяском, сиром, сметаною їду на базар біля ЦУМу, а літом за чорницями, абрикосами...то на шувар. Все інше набагато зручніше купувати в маркеті, до нас найблищий зараз Ашан. А нещодавно помітила, що і фрукти на базарі набагато кращі!
     
  13. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Супермаркет чи базар?

    на ринку купляємо хіба фрукти-овочі. Молоко, сир та сметану не беру на ринку, а лише в магазинах. Купила раз свекруха молоко, яке виявилося не молоком, а водою з курейдою. Але то не найгірше. Бо моєї бабулі знайома, яка має свою корову (на селі живе), розказувала, що в молоко дають пральний порошок і ще купу всього, воно довше виглядає як свіже. А мама раз купила сметану, в якій явно була сода. Боюся я це купляти, бо ніякого контролю воно не проходить. І в магазині страшно купляти і на ринку.
     
  14. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Супермаркет чи базар?

    :girl_mad:ну да, ото вже напридумують, та, дають всякої зарази, але пральний порошок??
     
  15. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Супермаркет чи базар?

    Ну вона сама молоко продає і таких же сусідок має повно :)) То, напевно, не бреше :) Сказала, що від прального порошку молоко довше зберігає вигляд свіжого.
     
  16. talja

    talja Member

    Відповідь: Супермаркет чи базар?

    Розумний лікар, правильно казав... щоправда знайти таку важко та можливо! Ми три місяці шукали чоловік приносив і вже злився на мене що тобі жодне не підійде, та знайшли! Купуємо уже три роки і в неї є свої клієнти привезе роздасть їде до дому, правда ходимо по молоко на сьому ранку трохи іноді то дістає! Із того молока роблю сир, (плюс сирватку даю пити малому вранці 2 рази на тиждень і бактерій ніяких не потрібно) виходить суперовий, і не така то вже є морока зробити, для мене легше аніж купити (ще й завжди свіженької трохи сметанки є)! Ще на базарі купую фрукти, яйця і ковбасу бо також у однієї беремо вже багато років, а все інше в супермаркеті і тепло і ціни дешевші ніж на базарі!
     
  17. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Супермаркет чи базар?

    Жах якийсь.
     
  18. Barashechka

    Barashechka New Member

    Відповідь: Супермаркет чи базар?

    Так як ми живемо за 2 хв від "Шувару" нижнього, то буваємо тут майже кожного дня, але звичайно інколи заїжджаємо до "Арсену" або "Ашану". Проте як товарознавець за освітою, можу сказати лише одне - завжди дивіться, що купуєте, незалежно від місця продажу та його репутації:girl_wink:
     
  19. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Супермаркет чи базар?

    Сьогодні на Привокзальному базарі купляла домашній сир. Сир продавала молода дівчина і на кожному сирі на кульочку в неї була вже написана вага. Переді мною 2 жінки брали і не перепитували про вагу. Коли я попробувала сир і він мені підійшов за смаком я поцікавилася вагою чм там справді є 900 грам. Дівчина впевнено 2 рази повторила, що сир було зважено на електронній вазі і я можу йти перевірити на контроль. Я сир купила і пішла на контроль. Так-от замість обіцяних 900 грам було 600 :eek:. А це 8 грн. різниця в ціні. Я повернулася до неї, і вернула б їй сир, але я не мала часу шукати інший. Вона сказала, що то не її сир і яку вагу поставили, по такій і продає. Різницю в ціні вернула. От-так я завжди йду на контроль і в 90 % випадків виявляється обман. Потім йду або повертаю товар або вимагаю різницю в грошах. Моя мама каже, що я колись дістану на тому базарі :)
     
  20. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Супермаркет чи базар?

    Практично всі продукти приносить чоловік з базару...там він працює...щоб не було сумнівів -перевірить їх, а тоді несе додому. В супермаркетах купляєм хіба крупи, чаї, соуси...В магазинах де є дитяче харчування - купляєм малому молоко та каші...