Суші

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Fanny, 7 Лютий 2007.

  1. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Суші

    Звичайний оцет точно не пiдiйде. В крайньому випадку можна взяти яблучний або винний, але натуральний без штучних ароматизаторiв.
     
  2. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Суші

    одного разу давала яблучний оцет, було доволі смачно і нічим не гірше ))) ось навіть фото знайшла)))

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2014
  3. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    я ще жодного разу не купувала спеціальний рис, постійно звичайний + оцет яблучний.
     
  4. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Суші


    Як виявилось підійде))) Сьогодні робила заправку з столового оцту, соєвого соусу, цукру та солі. Все вийшло і навіть дуже смачно)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Суші

     
  6. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Для себе знайшла ідеальну заправку для рису, 2ст.л. 6% оцту + 2ч.л. цукру + 1ч.л. солі, все це прогріваємо і розмішуємо щоб сіль і цукор розтворились, потім поливаю цим рис і легенько перемішую, рис беру звичайний круглий, брала інколи спеціальний той для суші, для себе різниці не бачила, головне гарно промити рис, потім у співвідношенні 1:1,5 рис:вода, потім ставлю на сер. вогонь на 5-7хв до закипання, далі скручую на мінімум і ще 10 хв, потім виключаєте і даєте настоятись 15 хв, не піднімати кришку від початку і тоді вже заправочкою полити, для мене цей варіант перевірений і найкращий. П.С. Рис беру круглий від "Смакота".
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Шукаю поради:girl_crazy:,де вигідніше скуплятись на суші? (Супермаркет чи фірмовий магазин)
     
  8. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    дивлячись як:)
    якщо ви хочете все "сушне" то є Бансай на Франка, там і лососі\вугрі, і рис, і норі поштучно, і імбир, і васабі:)
    якщо ви хочете бюджетний варіант - то норі,імбир,васабі можна в Ашані,наприклад, а решта - по обставинах - де дешевше.
    мені наприклад, останнім часом рис Барвінок з Барвінку дуже прикольний на суші:))
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Дякую за інфо) Не порадите якийсь хороший соевий соус?)
     
  10. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    мені подобається той кікоман чи якось так, але він дорожчий. то залежить що кому подобається. в Бансаї плюс в тому що там соус в маленьких баночках - зручно брати,але я останній раз була там кілька місяців тому, ож не знаю як там зараз:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Дівчата, де плануєте замовляти суші на Новий Рік?
    Я щороку замовляла в ЯпонаХата, але востаннє мені вони не сподобались, тому не хочу ризикувати.
     
  12. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    На новий рік замовляти небудемо, напевно на наступний день...але останні рази брали в суші тайм (ті шо в арсені на чорновола) дууууже смачні. В них доставка безплатна від 100грн. Можете попробувати або з Мафії) або сушия)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. iriwa

    iriwa Особлива мама

    то мої... народ, якщо заміняти всі інгрідієнти на якісь адаптовані то і смак буде не такий. Повірте мені, я "сушист" з великим стажем.
    Ну ок, на рисі гіпотетично можна зекономити бо різниця у розмірі зерен, ну відтінок смаку (ну але то вже гурманські заморочки), ну але столовий оцет... ну незнаю, то хіба дуже на любителя... тут навіть самі норі мають значення..
     
    Останнє редагування: 14 Січень 2016
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ооо, я з тим і прийшла. Мала на залишку 2 листи норі купленого в Польші і нову пачку з Ашану. Обидві одної фірми - Катана. Одні - прекрасні - щільні, блискучі, інші - якісь дзюраві, розлазяться на ходу.
    IMG_20161127_195148.jpg Чітко видно де і які.
     
  15. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    Хочу навчитися готувати суші. Підкажіть:
    1) чи можна спеціальний рис доя суші варити в мультиварці?
    2) маю норі і заправку з Банзаю півторарічної давності, хотіла готувати, але почався токсикоз і др кінця вагітності відбило бажання їх їсти. Їх вже викинути чи можна пробувати щось робити?