Сушка овочів та фруктів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Бурулька, 9 Червень 2008.

  1. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Suzi, а де докуповувала?
     
  2. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Там же де і сушку - на ізідрі.ком чи ізідрі.орг, не пригадаю точніше зараз.
     
  3. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    А вона в вас не на гарантії?, нам таку ж проблему в сервісному центрі вирішили за 5 хв. Ви загусто понакладали фрукти, тому сушка перегрілася, треба щоб повітря вільно проходило через ситка. Не треба нічого застеляти ніяким пергаментом. Ми сушимо яблука, насушили порічку, чорну смородину і вишню. Ще збираємося виноград сушити. Ми задоволені
     
  4. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Так на гарантії, купувала її на Дешевше юа, туди і занесла вже десь тиждень тому, ще ремонтують.


    Я і не застеляла нічим , просто клала на піддони і по трошки.

    А де потім зберігаєте?
    Я поклала сушену чорницю у скляну баночку на підвіконник і її зїли хробаки...
     
  5. ORiche

    ORiche New Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Сушку маємо вже рік. Минулої осені сушили чорницю і гриби, які так і не всигли з'їсти- завівся жучок-довгоносик, перетер все в крупу :-(
    Цього року маємо багато яблук і абрикосів. Вони готувалися наступним чином: в кастрюлю наливаємо літр води, додаємо 1кг цукру, розчиняємо його. Виходит сироп, в який засипаются яблука або тверді абрикоси без кісточок(скільки влізе), кип'ятяться - абрикоси 5хв., яблука - поки не стануть прозорими. Потім -залишаються в сиропі на 12-24 год. Після чого- на друшляк і в сушарку. Виходять дуже смачні цукати і курага!
    Правда, як відмити від сиропу піддон сушарки- я собі не представляю!!!
     
  6. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Ми вже насушили сливи, помідори, баклажани, малину пробувала в цукрі сушити, довго сушиться, але зате не тече.
     
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Ми носили в сервісний центр на вул Шараневича. Купляли на південному. Зберігаємо сушку в скляних банках. Поки що хробаків не видно
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    а на скільки довше сушите яблука?я так розумію якщо добавилася висота то більший обєм для циркуляції повітря і мало б довше сушити.
    В тата Скарлет, вже 2 рік. Супер!!
    Хтось вялив помідори?
     
  9. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    Помідори, це поки саме найкраще, що сушили
    Смачні, пробувала готувати.
    Питання, як правильно їх зберігати?
    поки зберігаю в скляних банках
    Але задумалась, чому продають вялені помідори в олії
    Підкажіть, хто має досвід.
     
  10. uliana

    uliana Well-Known Member

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    я також в банках,а ще кидаю дольки нечищеного часника,тоді точно ніяких хробаків!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Сушка овочів та фруктів

    я не помітила різниці.
    в*ялені - в олії, сушені - можна без.
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Скоро літо і час дозрівання різних фруктів і овочів. Багато хто їх морозить, але існує ще один спосіб зберігання - сушіння.
    Сушити у духовці, на сонці трохи марудна справа. З'явився такий девайс як сушка для продуктів. От мене цікавить на скільки це корисна штука, чи хтось ним користується і яку краще вибрати, на що звернути увагу при виборі, якою Ви користуєтесь?
     
  13. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    У мене свекруха мала якусь нелорогу на три поверхи, то мені вона подобалася. Сушила там яблука, то вони такі прикольні виходили, хрусткі трохи, я їх так хрумала часом. А в мене на сонці,то зовсім не таке виходить. Ше там гриби гарно і скоро сушаться. Я сушила петрушку собі ше.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  14. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Я маю Зелмер на 5 піддонів, є 2 температури і що важливо відстань між підносами є десь 5-6 см , що є зручним, як я замітила, під час сушіння, бо деколи доводилось сушити багато і великими кусками (білі гриби,наприклад) і то для мене великий плюс, а ще минулого сезону насушила собі 2 л. помідорів,і от зараз розумію що треба буде більше їх сушити, бо то така класна штука виходить і в супи і в різні соуси, голубці, рагу, вони виходять дуже солодкі і ароматні, ще перець болг. сушила, дуже всихається, але в зупі розбухає і як свіжий.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Почала вибирати сушку і в мене ступор. Платити більше 2000 не знаю чи є сенс. А все що я бачила в магазинах сумнівної якості, чи то просто мені так здалось.
    на скільки важливий регулятор температури?
    чи вся конструкція сушки є хиткою (оті піддони, які ставляться один на один)?
    на скільки великими мають бути отворили на піддонах?В тих моделях, що я дивилась чорниця тільки там вся впаде на дно.
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Там можуть бути ще сіточки, які вкладати в піддони, доя малих ягід.
    Розраховуйте зразу кількість потрібних піддонів. Наприклад, якщо відро ягід зразу сушити.
     
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    основне завдання - яблука сушити. А там не те що відрами, там мішками вийде.
    Ну а оскільки маєм великий сад і город, то овочів\фруктів дуже багато, і то все спробуєм сушити.
     
  18. Khoma

    Khoma Member

    за одну ніч висушувала 3 літрову банку яблучної сушки

    Надіслано від мого HTC Desire 200, використовуючи Tapatalk
     
  19. sirudenka

    sirudenka Member

    А ми купили сушарку Zelmer (найпростішу модель) сушили грушки, дуже смачні, але треба нарізати дуже тонкнько, щоб за ніч висохли. Посушила базилік, дуже запашний, ууу
    Діти сушили горіхи, виходять не смажені, а хрумкі. Ще тре помідори попробувати сушити-вялити (це вже як вийде)
     
  20. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    Як правильно в'ялити помідори в сушарці?