танці з зірками

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем flame, 3 Вересень 2017.

  1. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Ойойой, Камалія пройшла.. шкода-шкода..
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    нєєєє, вона - монументальна і її так подають, що будь-хто поруч з нею накриється "мідним тазом", окрім Захура.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Холоденко піде.Партнера шкода(

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ну, певно Холоденко піде додом.
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Так,так судді і Скічка можуть тютю

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а може Скічко відправлять до весілля готуватися. Але ж обідно буде в 1 голосуванні вилетіти.
    --- дописи об"єднано, 3 Вересень 2017 ---
    ггггг, дєвушка у нас одні мозги на двох :girl_crazy:
    --- дописи об"єднано, 3 Вересень 2017 ---
    думаю вона ще розслабиться і попливе. :girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Отак, судді тільки так могли

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Слухайте, а як вам Кот? А, як на пілоні станцював?
    Таки він мімішка. І Барон Мюнхаузен з нього був крутезний.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    так кого вигнали? бо я дивилась-дивилась і недодивилась
     
  10. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Скічка відправили на весілля
     
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну чесно кажучи, він мені найменшцікавий. та й і всім -- що з нього візьмеш, жених! Камалія канєшна бревно, але авось проявится, і та психологша най ше помахає бюстом. Я би того Скічка і без весілля вигнала
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Virner

    Virner Well-Known Member

    о...я так і думала.
    За іншими ще цікаво спостерігати, а про Скічка я і зовсім забула після попереднього ефіру.
     
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а шо ти хотіла з нього взяти :girl_wink:
    Комаров тоже не проти женитися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    І я, тоже роздули весілля року, тіпа він якийсь принц...Я навіть не знаю точно хто він:girl_crazy:Якийсь мужчинка жениться, то хай собі жениться. А от Горбунов такий противненький став, ті тупі жартики...:mda::beee:
    Комаров мені подобається, приємний хлопака, але він явно з тих танцюристів, яким шось там заважає:girl_haha:Могилевська - фігура супер:good:, респект їй, ну і танцює гарно) Дорофєєва, в принципі мені подобається, ясно, що їй з хворою ногою танцювати важко, але вже надто відверті танці...Полякова, оте чудо,як на диво без кокошніка:girl_crazy:,, так трясла філейною частиною в першому випуску, що я була в шоці, зате в другому вже таке типу невиннятко, аж смішно:girl_haha:Холоденко, її виступи я хіба краєм ока бачила, моїй мамі сподобалось, але шкода партнера, щоб бідака не надірвався:girl_haha:А так весела кобіта, ноу комплексів і добре. Камалія теж ніяка...Та й більше щось ніхто не запам*ятався...:scratch_one-s_head:А ні, згадала, ще той Юрік молодець, такий кабанчик, а так запалює:dance3:...Талант нічим не зіпсуєш:)
     
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    будем з 7 вересня о 22 дивитися на нього в "Світ навиворіт". :girl_wink:
    імідж в неї такий. В реалі класна кубіта.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Полякова і Камалія — обидві блондинки, обидві доглянуті... та в Камалії попри те, що вона з очевидними зусиллями підтримує фізичну форму — 0 пластики і артистизму. Але залізобетонна віра в свою артистичну планиду і капітал Захура, що може викликати тільки смішок. А Полякова хоч і виступає в ролі «100% блондинки» — це продукт, за яким освіта, праця, цілеспрямованість, мозок , не побоюсь цього слова, талант і здорове розуміння того, ЩО є шоубіз і «вопше вот ето всьо обожаніє публіки» і чим його брати. Аж ніяк не тупа і цікава .
     
    Останнє редагування: 4 Вересень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  17. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    В реалі ця "класна кубіта" справжнє стерво, і навіть цього не приховує. Нагло розбила чужу сім'ю і ніц собі з того не робить. Совісті і моральності нуль.
     
  18. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Оля Полякова рассказала о муже: "Мой Вадик - самый лучший!" Історія їх стосунків почалась з того, що в нього був «цивільний шлюб» без дітей, а в неї бойфренд. Ще одне підтвердження того, що жінка і цивільний шлюб назве сім'єю, а чоловік — таки ні. ) І що в чоловічій логіці більше логіки. Люди зустрічаються, живуть, розходяться — так буває. А з Поляковою вже шлюб, діти і все серйозно. Може, навіть надовго ) А не приховувати стервозність (чи навіть перебільшувати, епатувати (зрештою, робота така) — однак краще, ніж робити єлейне личко при сутності анаконди. НМСД.
     
    Останнє редагування: 4 Вересень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    мені теж Ольга імпонує. Прекрасне почуття гумору плюс самоіронія, що взагалі - вищий пілотаж))) Буду трішки за неї вболівати, бо щось більше ніхто не приглянувся. Могилевській краще було б не повертатись, але з іншого боку такий стимул в неї появився - аж 25 кг скинула. Вже великий плюс...Камалію шкода чомусь...Видається мені доброю жіночкою, але ота мамаша її і Захур ніяк не вгомоняться і постійно виставляють її посміховиськом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Полякова чудова! Я вперше в житті спеціально пішла на її шоу-концерт - вона реально крута, багато працює й викладалася на всі 100% на концерті. У неї є дуже гарні ліричні пісні, яких до того я ні разу не чула - бо не той формат. А її "шльопки" в оперному виконанні!
    Й на початку кар"єри вона співала зовсім в іншому стилі. Мені Камалія й Полякова й близько разом не стоять.
    @Apelsynka , Ви ж не знаєте, стерво вона чи ні, чи це образ такий. Й чи дійсно вона розбивала сім"ю. Свічку ж ніхто не тримав.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1