танці з зірками

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем flame, 3 Вересень 2017.

  1. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Ото прочитала то все вище написане. І думаю.. Ну за кого ж я... І знаєте... Хоч і не за найсильнішу пару, як на мене, але я за Наталю Холоденко.
    Ну імпонує мені вона як психолог і то треба мати хоробрість зі своїми формами танцювати і то так))).
    Але я думаю що Дорофєєва виграє і у фіналі буде з Могілевською.
    Та вважаю несправедливо що Могілевська приймає участь... Їй в журі сидіти і розумно говорити там.
    А чоловіча симпатія моя припала до Місюрки.. Чи якось так.. Той що з Поляковою танцює... Ну є щось в ньому)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 5 Вересень 2017 ---
    Ну я так не вважаю...Якби вона мала свої попередні форми а-ля Холоденко, тоді так. Але проробити таку гігантську роботу над собою і відновити таку супер фігуру однозначно заслуговує на участь. Та й вміння, якщо їх довго не використовувати, втрачаються. Ну але кожен має право на свою думку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Щодо Могилевської, то не підтримую її участь, бо нечесно більш досвідченому учаснику конкурувати з новенькими. Але... в мене до неї двояке ставлення. Любила її ранні пісні, ще періоду Ягольника. Та й вона сама була іншою. А все, що вона робить, співає і говорить зараз... тримається молодцем, звичайно. Але дуже відчувається, що за тою бравадою вона настільки нещасна, наскільки це можливо. І Танці більше потрібні їй, ніж вона їм. Тому, якщо розглядати це, як психотерапію, нерівність з іншими учасниками вже не така суттєва. Не подобається надміру критичний до неї Яма. Таке враження, що ревнує і хоче показати, що ніхто, крім нього не буде з нею в парі пристрасним, технічним і з правильними плечима )).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    :girl_smile:Або він за сценарієм мусить бути надміру критичним, як її колишній тренер і, за чисельними плітками, коханець. Така поведінка створює правильний резонанс серед глядачів.:girl_wink:
    Подобається Ахтем Се.... і Шоптенко, дуже сильна пара, Могилевська, попри все подобається, мене вражає її трудоголізм у всьому. Подобається Полякова і Дорофеєва.
    Не подобається Холодненко, виглядає, що танці то не її, взагалі, і то не через форми. І дратує Камалія-що її пластичність, що вираз обличчя.
    Думаю , що переможцем буде або Ахтем або Дорофеева
     
  5. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Ахтееем... )) Цілком зрозуміла ставка не на мачо-сексуальність, а на... танці зі змістом, підтекстом, претензією на інтелектуальні, так би мовити ) 0 тестостерону, ну так. Але все поки працює на підтвердження тези, що в мужчині найсексуальніше — це розум. Дуже подобається мені і він, і партнерка. Дійсно, ця пара може перемогти.
    Дорофееву я тихо зненавиділа за «На стиле», «Кафель» і «Имя 505» ще минулого навчального року. )) Але вона справді дуже пластична, відчуває музику і їй піддається не тільки хіп-хоп.) До того ж, симпатична і з характером. І з партнером їй пощастило.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 4
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Дорофеєва якраз в Румбі показала всю свою "пластичність"- патик.нмсд
    Вона буде в лідерах але побачимо, чи розрухається. Викабелюватись під "Имя" -одне, а танцювати-інше).



    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  8. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Та.А те що вона на рівень вище всіх танцює і вміє вже ті сальси., румби і все решта то чесно...?
    А схуднути можна в спорт залі.
    Трудяга вона., то так. Її енергію на щось інше направити треба))
    А з Ямою в них однозначно щось було. Видно по їх розмовах) Та і якби не вона, ніхто б і не знав хто такий Яма.
    В нас в Украні багато танцюристів є і таких що не один міжнародний турнір виграли., та Яма цар)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

     
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    мені подобається Ахтем і Юрчик :girl_crazy:перший таки дуж привабливий і танцюють з Шоптенко гарно. Юрчик-молодць, трудяжка і дуже "пригучий", якраз для танців. Ілона з нього витисне все по максимуму.
    Комаров-таки бревно(вибчте мене його прихильниці). не розумію нащо його лишили. думаю танці то не його.
    ще Полякова нічого так цього разу виглядала у повільному танці))
    Камалія... не встигає за музикою, тяжко їй бідній. або пахати, худнути і вчитися, або гуд-бай.
    Могилевська-поважаю. її право знову брати участь і перебороти в першу чергу саму себе.
    Дорофєєва-сексі дівчисько. чи танцює? поки неясно.більше спокушань-загравань, ніж технічних танців.
    Бабкіни- актори, не танцюристи. гарно, але не найкраще.
    --- дописи об"єднано, 5 Вересень 2017 ---
    ну і Могилевська-Яма. тут думаю "перчинка" шоу оті критикування, ну і ця критика служить для Могилевської додатковим стимулом НМСД
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    До чого тут свічка?.. До чого експерт по погляду?.... Послухайте як вони спілкуються.
    Просто це моє припущення. Можливо воно хибне, а може і ні.
    Комусь подобається Могілевська комусь ні.. От і все.
    Так само як комусь симпатизує Холоденко, а когось дратує. Тому ви і пишете
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а потім ще кажуть що груди першими худнуть)
    --- дописи об"єднано, 5 Вересень 2017 ---
    дивлюся тільки через Могилевську і Дорофєєву
    перша гарно танцює як на жінку в тілі)) хоча згідна що її участь не дуже справедлива.. але участь інших теж,
    є співачки, які танцюють на своїх концертах і є всякі ведучі, психологші і тд.
    Дорофеєва естетично виглядає.. і думаю наразі не викладається дійсно
    і взагалі видається що виліт учасників спланований
    решта танців і зірок не вражають)
     
    Останнє редагування: 5 Вересень 2017
    • Не подобається Не подобається x 1
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    До речі, про Скічка (хоча це зовсім не в цю тему, але де ту шукати я не знаю): от усім стогнучим і невпевненим у собі розлученим чи матерям-одиночкам і дитиною і не одною приклад: ледь не перший красавчєг країни (я так не вважаю, але так його подають) -- молодий, красивий, успішний, нерозлучений, без дітей і аліментів -- і взяв заміж кобіту із 2 дітьми. Тому, дівки, побільше вам у собі впевненості! Треба ще чоловікові про це сказати, щоб сильніше мене беріг, бо так якомусь молодому красавчіку голову закручу, що він і не подивиться, що в мене 4 дітей))))
    --- дописи об"єднано, 7 Вересень 2017 ---
    Я навпаки читала, що вона дуже в реалі м"яка і ніжна жіночка. Щодо кар"єри, то до чого тут пробивність: у неї є талант і харизма, але того для шоубізу мало. Якось чула інтерв"ю Монро кілька років тому, то він казав: віжу, у дєвачькі дєнюжка паявілась. І, я більш ніж переконана, що це не чоловік вкладає свої гроші, бо він багатий, але не аж такий мільйонер, а його якісь дружки-компаньйони. Вона ж відомою десь після родів аж стала, а до весілля взагалі була невідомою. Тобто на одній харизмі вона точно не виїхала. І плюс вона зайняла хорошу нішу, якою їй поступилась Вєрка Сердючка -- клоуна і гостроязикої пані. Її ж на корпоративи не заради пісень запрошують (як і сердючку) а щоб паржать
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    якщо я все правильно запам'ятала, то Скічко таки вже був одружений, на старшій за нього жінці, недовго. І нова дружина теж старша.
    і не просто кобіту, а доньку одного з найзаможніших людей України, плюс вона є власницею готелю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    думаєте те мале її через гроші взяло? бо я щось не стежила за їх лавсторі (я взагалі про нього вперше перед Євробаченням почула)
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    хто зна. Ну як мінімум такий варіант не слід відкидати. Або через гроші або ні))) Але мушу зазначити, що його дружина дуже миленька і справляє позитивне враження. Ну так - через монітор))
     
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Хто здєсь?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Бабкіни- явний перегиб. Мабуть поїдуть на постійно гастролювати.
    Холоденко\Загоруйко - Солоха і чорт?:girl_crazy: Віталік мені нрааа. Але, я це давно казала.
    --- дописи об"єднано, 10 Вересень 2017 ---
    сьогодні гарно справилася.:girl_yes2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Не є прихильницею Холоденко,але щось аж шкода її стало.
     
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Оля Полякова - сьогодні провал повний. Як колодами тими ногами перебирала.
    Камалія - от нащо наголошувати, що вона заміжня за "одним з найбагатших чоловіків Європи, пакистанським мільйонером"? Шоби всє баялісь і більше таких оцінок не ставили? Ну і пре-відео - без коментарів. :facepalm:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2