Танцювали миші по бабиній хижі...

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем La esposa, 17 Вересень 2014.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Дівчата, як ви боретеся з гризунами в приватному будинку? Чи правда, що повністю позбутися їх неможливо? Як убезпечити себе від "сюрпризів" в комірчині чи деінде?
    Чоловік надумав купувати ультразвуковий відлякувач. Не простий, а якийсь там най-най. А я читаю, що воно малоефективне. Трутку не хочу сипати, як і мишоловки (можна ж обійтись "без крові"?) чи ні?
     
  2. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Відповідь: Танцювали миші по бабиній хижі...

    Котик?:girl_curtsey:
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Танцювали миші по бабиній хижі...

    Навряд)
    Мишоловку придбайте і спритність рук добре помагає))
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    я не проти, швидше за все це буде покупка №1))

    зараз щось розкажу :)
    там вже давно ніхто не жив, а в хаті ми тримали зерно і борошно (так з людьми розраховувалися за паї). От і наплодилося мишей. Прийшлося нам з мамою якось там ночувати. Вночі просинаємось від шурхоту - а на підлозі сидять миші, і виїдають борошно, яке застрягло між дошками підлоги. От чисто як ноти на тих лінійках, густо-густо! То ми ставили миску з водою, кришили туди хліб, і на ранок в мисці плавало штук 5 хвостатих. Але я їх бриджуся, фу.... а тут ще й дитина мала.
     
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Танцювали миші по бабиній хижі...

    У нас перший поверх, старий будинок, плінтуса зношені, то періодично бувають такі сюрпрайзи, які шкробають десь там собі в кутку.:girl_cray:
    Нам допомагає така трутка, але не сипати, а в пакетиках. Вони її з тим пакетиком десь собі затягують, з"їдають і пропадають. Кидаю ті пакетики десь так поза тумби, холодильник, щоб діти не здибали. Та й посеред квартири нема сенсу ставити, бо вони переважно по глибоких закутках тусуються.
     
  6. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Танцювали миші по бабиній хижі...

    Навряд що котик допоможе, тут різне може бути... по-перше котика якщо візьмете то маленьким, вони зазвичай ще не ловлять мишей. Або і якщо позичите в когось дорослого то може заразитися різними хворобами, миші багато поганих сюрпризів приносять. може краще винищити тих які з, а потім придбати котика?
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Танцювали миші по бабиній хижі...

    мені раз залізла якась миша і ще й народила мишенят десь на вході на стрих. Для моєї котяри то була розвага на два дні, 10 миш зловила, ганяла як дурна, я лиш встигала в неї забирати мишу і вона за півгодини приходила з новою. Після того ще було раз , що ми на два дні поїхали в Карпати, а як приїхали, то почули неприємний запах в коридорі-і там була вже прикінчена миша (порозважалася киця сама вдома). І все, більше гризунів в нас не було. Вони також добре відчувають, де є кіт. Але треба зауважити, що не кожен кіт буде ловити мишей. Кажуть ніби киці більше до того діла, бо коти ліниві. Але я не знаю, чи то правда. Наша безпородно, звичайна хижак ще той..
     
  8. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Відповідь: Танцювали миші по бабиній хижі...

    І в нас така проблема. Ставимо мишоловку, але не всі мишки купуються на неї(
    Трутки не сиплю, бо мали випадок, коли свекруха насипала її по цілій хаті, мишки здохли під підлогою і був тааааакиииий запах, що не передати! А дитині тоді було 3 тижні, і найбільше смерділо у нас в кімнаті. Благо в іншій кімнаті запах був менший, але ми там ледви поміщались(((
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Танцювали миші по бабиній хижі...

    А в мишоловку що ставите?)
    Треба пахнюче свіже ньке сальце або файну ковбаску.
    Розкажу, як в нас було: ми поки в будинок заселились, то тих "квартирантів" найшло до хати кілька і так твердо собі обжилися. Ми були шоковані і хотіли позбутись того якнайшвидше, бо вже в хаті і меблі, і продукти, тай взагалі бррр. Ставили мишоловки зі смаколиками і вони на це ловились завжди. Кілька штук чоловік спритністю рук укокошив, кидаючи в них всім, що під руки попадало. Трутку в пакетиках тільки в підвалах кидали, в хаті не ризикувала. Але ці падлюки хитрі і ховаються,нишкаються дуже добре, коли знають, що на них полюють, іноді одну важче впіймати аніж кілька)
     
  10. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Танцювали миші по бабиній хижі...

    Минулого року до нас одна "пані" в будинок теж забігла з гаражу. Поставили мишоловку зі шматочком сиру твердого і за півгодини "пані" мишка зловилась :)
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Танцювали миші по бабиній хижі...

    Так, то така зальотна, а наші вже хозяйські були, скоріше за нас хату обжили(поки в хаті все робилось вони собі мешкали вже, такі вже лякані були) і чоловік їх принаджував всяким- різним. Згадала, що він їм ще шкварки чіпляв))
     
  12. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Танцювали миші по бабиній хижі...

    В нас колись коли в будинку довго ніхто не жив, завелися не те що миші, щурі! страшно було спати в хаті, то такі як коти бігали.
    вже і трутку сипали, і що лиш не робили. Поміг лише кіт. Навіть два коти. Один був старший лінивий, а взяли молодого, який їх пару днів поганяв, а потім вони всі просто напросто ПІШЛИ, і більше не верталися. От і усьо. Я собі так думаю вони весь час чули запах кота чи що... і не витерпіли лихої долі :)
     
  13. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Танцювали миші по бабиній хижі...

    У мене кіт персицький ,балуваний жахливо, але мисливець ще той, миші ,горобці все його).Але він це надворі впольовує і додому тягне.
     
  14. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: Танцювали миші по бабиній хижі...

    мама теж таке прикупила, то ті миші як сп'яніють самі вилазять і ніби завмирають, можна їх легко на совок і викинути, але з тим потрібно обережно, щоб собака чи інша живність не з'їли.
    залежить який кіт, але кицьки таки жвавіші за коцуриків, вони більш наполегливі, всидчиві.
     
  15. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Танцювали миші по бабиній хижі...

    Мій будинок складається з двох частин (типу 2 будинків до купи) і ті частини збудовані за "підлице", є між під"їздами (їх стінами) стик - проміжок до кілька см. От мій і сусідський балкон (ну і всі по стояку) є на стику тої шпари 2 будинків. То ми вже кілька разів мали з тими "животними" клопоти. На балконі маю шафку з "закромами", з тим всім Шо люблять миші. Завелись ! Так не побачиш їх вдень, а мишачки є. Трутку не сипали, а лапки ставили на смажену ковбасу чи сало (м"ясо), ловились завжди. Але то треба купу часу, щоб весь виводок вилапати + вони множаться моментально. То довелось розбирати шафку за нею стінку спарену з балконом сусіда і тоді в ту довгу діру наклали набитого скла (миші скло не гризуть) і зацементували. То так позбулись.
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Танцювали миші по бабиній хижі...

    Я думаю, що дуже ефективно мати яструба або сову. У нас якось залізла мишка в гараж, то ми її на двір а там її яструб - хрум!:girl_blum:
    А он коли жили в Нью Йорку, то чоловік їх щодня по п’ять штук ловив. Ставив хліб в мішечок і залишав в ньому невеликий отвір, так, що миш туди залізе а вилізти вже не може. Зранку брав того мішка, три рази об стінку і викидав. Я того не люблю, терпіти не можу, тому тим не займаюсь. А... згадала. В місті у нас ходять спец люди які роздають такі великі липки на миші. То для того аби собі пальці не відбити з тими лапками на миші. Так он ставиш таке липке, а миш біжить і на нього скочить. Правда ті миші мудрі і ті липки оббігали, але якось мій муж то вмів підлапати.

    Ще дуже добре миші лапаються на арахісове масло.

    ---------- Додано в 13:40 ---------- Попередній допис був написаний в 13:39 ----------

    І воно щей таке противне, в любу дірку залізе. Воно якесь без кісток. Фе!
     
  17. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Танцювали миші по бабиній хижі...

    Я живу на другому поверсі, і був час, що та напасть постійно з"являлася в хаті, ми вже не знали, що робити. Тільки виведеш, а воно за якийсь час тут як тут. Потім завели кота, з того часу та зараза вже не поверталася, а коли ми робили ремонт і здирали підлогу, то виявили, що миші залазили в хату через дірку в бетонному перекритті між поверхами.
    Ну і ще - мишей мабуть кицьки краще ловлять, а зі щуряками краще справуються коти.
     
  18. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Танцювали миші по бабиній хижі...

    Мій чоловік ловить на половинку горіха, ставить його на ребро, а на нього пів літрову банку ,( хоче взяти горіх, а банка хлоп)за 2 дні-6 шт. Я вже не знаю, що робити ,відчула всі "прєлєсті" життя в особняку((
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Танцювали миші по бабиній хижі...

    В нас на початку життя в особняку теж були миші в літній кухні і в машині:khomyak: Ми ставили лапки, які закриваються і мишка там жива залишається. Клали твердий сир і собачий корм. За 2 тижні вилапали всіх. Але я не хотіла їх вбивати і чоловік мусів вивозити в ліс:D За ніч по 5-8 шт могло бути. Він з лапок викидав в відерко з-під фарби, вони такі гарненькі там сиділи, як хом"ячки-джунгарики: польові - коричневі зі смужками і сірі домашні. За тиждень з машини забрали 8! штук, з кухні, капець, скільки було. На наступний рік Гектор виловив або вистрашив всіх - десь в кінці жовтня, коли похолодало, він щодня складав під порогом 3-4 шт десь зо 2 тижні. Вже 5 років мишей в нас немає.
    В нас актуальна проблема з кротами, вже 2 роки ганяємо. Результат - 0, кроти перемагають.
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Танцювали миші по бабиній хижі...

    В дірку де рив кріт напхайте собачої шерсті і запаліть. Воно горіти не буде, а тліти і смердіти)). Нам допомагає завжди.