терми в Україні

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Gala, 22 Квітень 2009.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: терми в Україні

    хтось десь писав, що 5 березня ніби починається.
     
  2. dove

    dove New Member

    Відповідь: терми в Україні

    У Берегово можна їхати тільки для того,щоб потім підтримати розмову.Минулого року було відкриття басейну на 1 травня.Надворі було холодно,але вода дуже тепла,хоча голову було страшнувато мочити проте від пари було і над водою тепло. Умови жах у нас у Львові такого,вже не знайдеш. Бруд(що буде до кінця сезону?),відсутність горячої води у душі,роздягалки з дірками до чоловічої,жодної шафки,що закривається. У воду лізли по черзі,щоб хтось стеріг речі. Басейн глибокий,вхід лише пірнувши під воду. Які діти!!!!!!!!!!!!?????????
    А якихось 100 км Угорські термальні. Порівняйте.
     
  3. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: терми в Україні

    ми були у Берегово у липні 2008 року. Враження про сам басейн хороші. Умови звичайно совдепівські, і той душ зі спільним входом для чоловіків і жінок мене також шокував, але в басейнах було чистенько і надзвичайно тепло. Ми їздили два дні поспіль, бо коли вперше приїхали він був закритий на чистку і на водонапускання, тож коли врешті попали наступного дня, там було чистенько. Я тоді була на 5-му місяці вагітності, то сиділа в дитячому басейні з дітьми, а чоловіки плавали у великому. Загалом задоволені, бо потім поїхали на свою базу і там помилися без сторонніх очей.
    Це фото двох дитячих басейнів, той крайній, маленький був майже порожній, бо там була надзвичайно гаряча вода, я там більш ніж 2 хв. не могла всидіти. [​IMG]
     
    Останнє редагування: 2 Квітень 2010
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: терми в Україні

    а із-за чого там така "жовта" мутна вода? ( у дорослому басейні я такого не помічала)
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: терми в Україні

    Дорослий глибший, відповідно більше видно вглиб :) а вода однакова.
     
  6. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: терми в Україні

    Є два села, Косонь і Яноші. В Яноші, здається, збираються тільки розбудовуватись. А в Косоні минулого року були свекри - дуже хвалили.
     
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: терми в Україні

    Хочемо на НР поїхати в Берегове, може хтось порадить хороший готель, окрім тих, що тут вже згадували?
     
  8. talja

    talja Member

    Відповідь: терми в Україні

    Того року були у Косино, батьки їхали лікуватись ну й я вирішила із малим поїхати. Перше враження було не дуже... море людей, два невеликих басейни, та як виявилось це ще не було море! На вихідні наїхало стільки (що ми просто щасливі були що час їхати то перед днем конституції) що був справжнісінький концерт, ми навіть у води не ішли...в них мабуть нічого лікувального не залишилось при такій кількості люду, я це назвала - кілька в томаті! Був один плюс- розмістились ми на території в відділеному будиночку з своїм невеликим подвірям на три кімнати, то було краще бо ніхто не докучав. Ванни приймали вранці десь коло 6 години коли тільки напускали свіженьку воду, от тоді було справді класно, людей майже немає і вода зовсім інша! (тільки ради того заселялись там, бо ціна вища ніж в готелі)Вдень їздили на озеро поруч Косино називається Бумеранг платне та класне, вечером приїзджали то уже всі розїзджались бо на території здається до 8 вечора можна бути і тоді також добре було тихо і спокійно! Правда малий в перший день сьорбнув води то були трошки проблеми, як поїхали до аптеки а там напис пішла на лікарнчне трьома мовами, аптеки як виявилось близько немає це й нагадало радянські часи, та за день в малому стало краще. Вдруге б туди точно не їхала!
    Ще одне, купальники туди потрібно брати такі щоб не шкода було викинути після, бо вигляд після нікудишній і розтягуються!
     
  9. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: терми в Україні

    а моеж хто був в солотвино?
    сім сестер, наприклад...
     
  10. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: терми в Україні

     
  11. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: терми в Україні

    Ми були минулого року в Шошто Термал біля с.Косонь.
    Територія невелика, за окрему плату можна було взяти альтанку з мангалом, є піцерія, туалети і холодний душ (після гарячого басейну відчуття ще ті, любителям обливання сподобається :connie_pull-pigtail).
    2 басейни, в одному вода гарячіша.
    На вихідних людей дуже багато.
    Жили в селі Велика Бийгань, за будиночок 250 грн.
    Можна ще пошукати житло в с. Косонь і с. Запсонь або на території Шошто Термал - цін не знаю.
    Озеро "Бумеранг" в с. Дийда не сподобалось. Як на мене, то не для відпочинку з дітьми. Для рибаків в сам раз.
     
  12. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: терми в Україні

    Косонь мені не сподобалося - не люблю, як всі на купі.
    В Берегово були в старому басейні торік. Сам асейн мені подобається, але інфраструктура - совок дрімучий. Цього року були в новому комплексі Жайворонок. Там три невеликі басейни плюс гаряче джакузі. Ще щось добудовують повним ходом. Чисто, зручно, дітям класно. А мені старий більше до вподоби :)


    Відпочивали там з наметом і з дітьми вже вдруге - моя любов форевер. Дуже чисто і дуже класно. Були 4 дні і хочемо повторитив кінці серпня, бо мало. Тут міні-звіт
     
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: терми в Україні

    відкриті басейни?
     
  14. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: терми в Україні

    два відкриті, один в приміщенні
    http://zhayvoronok.net/
     
  15. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: терми в Україні

    лікуватись краще їхати не у Косино а в Берегово, у старий басейн. Він єдиний має справжню термальну воду, з-під землі, а не підігріту і доведену до кондиції штучно, як у інших басейнах. Кажуть там поремонтували зараз, я там давно не була.
    В Косино мені дуже сподобалось. 4 відкритих басейна, 45, 39 та 37 градусів приблизно, + прохолодний великий басейн. Брелок від шкафчика вдягають на руку браслетом, є центрифуги для віджиму мокрої білизни, в душових дозатори з безкоштовним гелем для душу, багато фенів, простора роздягальня. На території є бар в японському стилі з наливками. Поїсти не було де, але видно що будують якісь кафе. Краще їхати туди в будні дні, бо у вихідні великий наплив туристів. Ціна 40грн/2 год.
    Ще напишу враження про відносно новий термальний басейн що у Берегово. Він знаходиться метрів 200 за старим басейном. З гарним ремонтом, вітражами і колонами, у римському стилі. Але на безкоштовний гель для душу господарі поскупилися, роздягальня маленька кімната, фенів немає, ключ від шкафчика дають не у вигляді браслету а просто ключ з пластмасовим брелком і маленький пластмасовий кошичок, куди треба покласти ключ і з собою скрізь його носити. Не зручно. 2 басейни критих 55 джакузі та 39 градусів великий басейн, 50м. + надворі 2 басейни 37 градусів. Ціна 50грн/2год.
     
  16. Ikeamarket

    Ikeamarket Well-Known Member

    Відповідь: терми в Україні

    На рахунок Берегово все ясно...:girl_tender:
    А хто був у с.Велятино, можливо, хто-шо чув-знає про ту місцевість,ціни і т.д.?
     
  17. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: терми в Україні

    У Велятино минулого року були ми з сім"єю. Проте зупинялись ми у Шаяні від якого до Велятино 15хв їзди автомобілем. Саме Велятино - це село і зупинись там можна або в санаторії на території якого розміщені термальні басейні або десь у людей. В самому санаторії є буквально декілька номерів, з розповідей людей, що там зупинились чула, що якість номерів зовсім не відповідає ціні і попахує совдепією.
    Точну плату за вхід не пам"ятаю, але вона є погодинною і не надто високою.
    Тепер про самі басейни ... В минулому році на території було два великих басейни та один дитячий, чан з холодною водою та бочки з яких також можна було обливатись, декілька лежаків. Вода там дійсно термальна з глибини понад 1000м, темпертаура в басейнах 37-41 градусів (точний склад води маю на роботі, якщо цікавить - можу розписати). Сама територія не є великою, тому цілий день я не уявляю що там робити. Правда в минулому році кипіла робота над ще одним басейном, думаю до цього року його вже і доробили. Але попри це є акуратною, все новеньке. Кафе на території також немає, при вході можна попити кави. І ще щодо роздягалок, то трошки там не продумано - місця малувато і виглядаю вони взагалі як прохідний двір.
    Але якщо відпочивати з метою оздоровлення, то і на органи дихання випари є дуже корисними (було дуже багато мамочок з дітками, що мають проблеми з бронхами), а про шкіру я взагалі мовчу - вони така гладюсінька після тої води :girl_tender:

    Я б ще туди поїхала, але в самому Велятині я б не зупинялась, а тільки приїжджала б побути в басейнах.
     
  18. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: терми в Україні

    Як добратися в берегове громадським транспортом? Залізниця там проходить?
     
  19. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: терми в Україні

    так

    автобуси, здається є прямі. а от потяг, підозрюю, з пересадкою в мукачево