Терміново потрібна допомога Іринці Рапко.

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем марі177, 25 Березень 2016.

  1. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Іринці 3,5 місяці. З 15.01 вона з мамою-нашою форумлянкою
    (galinkara) в реанімації в охмадиті і на зараз дитина постійно під капельницями щоб підтримати її життя. В україні ніхто не може встановити діагноз Іринка не набирає вагу.
    Кошти в сімї закінчуюся.Крім Іринки в сімї ще є троє діток. старший хлопчик зараз хворіє І ДУЖЕ ПРОСИТЬ В МАМУСІ КОНСТРУКТОР(можливо хтось має і дитинка вже не бавиться)
    Потрібне обстеження за кордоном з діагнозом-порушення обміну речовин.
    Кожен день потрібні підгузники,бо Іринка дуже багато поносить. Також кожен день портрібні шприци до перфузора на капання, а це до 100 грн. Потрібна суміш з Польщі, яку важко замовити по 46 злотих.Також потрібен альбумін за 1000 грн.
    БІЛЬШ ДЕТАЛЬНІШЕ крик про допомогу | Дівочі посиденьки
    ПриватБанк
    Номер рахунку: 29244825509100
    Найменування платежу: Рапко Роман Теодорович
    номер картки: 4731 2171 1226 0987
    (для юридичних осіб - МФО 305299, ЄДРПОУ 14360570)
    тел 067 94 85 966

    Дівчатка.давайте допоможемо Іринці в часі Великого Посту і нехай Господь благословить Вас та ваші родини.
     

    Вкладення:

    • img716.jpg
      img716.jpg
      Розмір файлу:
      157,8 КБ
      Переглядів:
      438
    Останнє редагування модератором: 28 Березень 2016
    Reason for edit: нові реквізити
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    набирайтеся сил! і ви і дитина будете спокійніша, в мене мала за день в лікарні на орлика могла втратити 100г, бо равала безперестанку, так і її остановка гнітила. а тут просто кепсько спала, бо персонал тут зовсім інший, нема такого настрою поганого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. galinkara

    galinkara Well-Known Member

    Hopic а можна прізвище Вашої лікарки, що направляла Вас за кордон?
     
  4. SoloZiLvova

    SoloZiLvova Well-Known Member

    Як ваші справи? Як малеча?
     
  5. galinkara

    galinkara Well-Known Member

    ми вдома покищо. Завтра їдемо на консультацію в Чорнобильську. Іринка багато спить і ще почала кашляти і через це їй важко їсти з соски. Годую через зонд.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. VERO

    VERO Well-Known Member

  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Тримайтеся!...Як малеча?
     
  8. galinkara

    galinkara Well-Known Member

    Іринці вдома краще. Вона багато спить. Ще не має сили багато смоктати і я годую її через зонд що дві години. Має судоми, які не знімає депакін і кепра. Можливо хтось порадить толкового невролога , бо я два рази була в Куксенка і він сказав що вам помже тільки чудо... Почали робити Войта терапію і загальний масаж. Дуже вірю в чудо і що Господь допоможе.Вага 6 кг. Іринці 6 міс.
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    моліться до святого Юди -Тадея, він обов"язково доможе!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    чи хтось має інформацію, як Іринка? може, батьки таки знайшли можливість поїхати на діагностику закордон? я писала мамі Іринки, але напевно вона не може прочитати пп, поки я є в Польщі, могла віднести документи на консультацію лікарів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ось такий підрозділ є в ЦЗД - Klinika Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych, я так розумію, що це найбільше би мало підхождити Іринці. ну бо не можливо лікувати не знаючи що справді відбувається з дитинкою.
    скажіть щось добре про маленьку, будь ласка @марі177 @galinkara
     
  12. марі177

    марі177 Well-Known Member

    завтра спробую до татка дозвонитися.....
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  13. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Трошки перекинула... Хто знає, як Іринка?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. galinkara

    galinkara Well-Known Member

    привіт дівчатка. Мій чоловік вже їздив в Варшаву і возив аналізи Іринки. Чекаємо на результати і маємо вихід на професора з центру метаболічних хворіб. Іринка вдома вчиться їсти сама. Вага стоїть на місці 6300, мучать судоми. Наші лікарі махнули на нас рукми і тільки пропонують інвалідність
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. galinkara

    galinkara Well-Known Member

    дівчата мій чоловік змушений тимчасово не працювати і якщо комусь потрібні послуги архітектора звертайтесь. Дякую всім за підтримку!
     
  16. galinkara

    galinkara Well-Known Member

    дівчатка вже давно не писала бо не було новин. З Варшави прийшла відповідь що не знайшли вроджених метаболічних вад. Ще ми обстежувались в Білій Церкві епілепсію. Прийшла відповідь - тяжка епілептична енцефалопатія невстановленого генезу. Груба затримка психомоторного розвитку. Потрібні дорогі препарати з Німеччини. Тільки щоб вони допомогли. Підтримайте нас фінансово по змозі, бо ми ще навіть інвалідність не оформили, бо в нас лікарі не бачать проблем. А дитину кожен день мучать судоми...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    невеличкий + від мене, хай Іринка одужає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. galinkara

    galinkara Well-Known Member

    дякую...
     
  19. galinkara

    galinkara Well-Known Member

    ми знов в лікарні... Була висока температура і погані аналізи. Знов згадую все що я тут пережила. А в Іринки вчора по щоках котилися великі сльози...
     
  20. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    дуже вам співчуваю, хай все буде добре
     
  21. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Одужуйте!