Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Fran4eska, 11 Лютий 2009.

  1. HrabowaH

    HrabowaH Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    А скажіть, я коли кладу начинку зразу, то у мене верхній шар тіста виходить вогким... Коли треба класти начинку і при якій температурі випікати, щоб все було гуд?
     
  2. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    начинку кладеться одразу - але тонко, в один шар, і не має бути мокрих складників, наприклад шампіньйони дуже багато води дають, то якщо їх класти сирими - не багато.
    бо в нас звичка викласти на піцу всього і по більше - типу салат на хлібі.
    подивіться на професійну піцу, там навіть начинка між собою не торкається, видно тісто зі соусом.
     
  3. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    а я ще люблю на соус притрусити трішки твердим сиром, а тоді на нього викладати начинку і в кінці випікання вже на начинку знову даю сир. тоді начинка добре тримається тіста. і не мокріє саме тісто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    печеться в дуже гарячій духовці десь 250 град 12-15 хв
     
  5. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    Завжди роблю тісто для піци за таким рецептом:
    150 мл. молока (води)
    30 г. дріжджів
    1 яйце
    3 ст.л. олії (оливкова)
    3 ст.л. цукру
    0,5 ч.л. солі
    Борошно

    Розвести дріжджі у теплому молоці (воді). Додати яйце, олію, сіль, цукор. Вимішати. Тоді потрохи додавати борошно, і потрібно замісити м'яке та еластичне тісто. І відставити у тепле місце, щоб підійшло.

    Такий заміс, у мене виходить на 3-ри порції. Дуже добре тісто. Розкачую тонко.
     
  6. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    маю рецепт тіста з піцерії, якщо правильно приготувати виходить ідентичне
    нещодавно замість ложки манки дала ложку паніровочних сухарів, вийшло супер, тісто пропеклось ідеально
    Даю рецепт
    630 гр муки
    2 ч л манки
    2 ч л цукру
    2 ч л сухих др
    1 ч л солі
    300-350 мл теплої води
    50 гр олії
    40 гр маргарини(мягкої не розтопленої)
    замісити(вода+цукор+дріжджі+манка, а решта на муку), дати вирости 20 хв, накласти на братванку дати віддихнути 10 хв, наложити начинку залишити на 10 хв підросте
    пекти до 10 хв при 250 градусів+-
     
  7. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    скажіть а скільки приблизно часу воно підходить, щойно замісила за вашим рецептом сидю чекаю "підходу"
     
  8. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    рецепт не мій, але теж за таким роблю, то я замішую тісто в мисці і скатавши його в кулю замотую миску харчовою плівкою - тісто тоді дуже швидко підходить, значно швидше ніж, коли не замотувати плівкою. спробуй так :)
     
  9. Shamna

    Shamna Мамуся

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    Сьогодні готувала піцу для чоловіка за рецептом Марусі-мами , чоловік був дуже задоволений :) Велике спасибі Марусі :)
     
  10. sonyk

    sonyk New Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    Також хочу подякувати Марусі-мамі за рецпт тіста! Дуже сподобалось) піца така як в піцеріі получається! З порціі в мене виходить три тонкі великі піци. А ще бритванку в Епіцентрі під піцу купила, то взагалі тепер приготування одне задоволення!:girl_dance:
    Велике спасибі ще раз:girl_curtsey:
     
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    То рецепт від Марусі-мами. Хто робив, просвітіть таке одну ложечку цукру і пів ложечки солі, це я так зрозуміла чайних, а дві ложки оливкової олії то вже столових, чи як?
    Я просто не зовсім розумію різницю між ложками і ложечками, бо то ще й десертні є.:8:
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    думаю, що так. Ну принаймні я так завжди робила
     
  13. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    я беру просто 1 чайну л.цукру і 1 ч. л. солі, щоб тісто не було прісним. а олію булькаю так як в тісто на налисники - коли олія "випливає на поверхню", щоб по розміру було як десертна ложка)))) цей рецепт Марусі-Мами вже десь як 2 роки в нас йде на "ура". і цікавим є те, що щоразу тісто має інший смак (не зовсім відрізняється, але ще залежить від часу перебування в духовці і від температури, бо в мене газова, тому в ній все "на око")
     
  14. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    Трішки дивне тверження. Бо маю інет-знайому, яка працює в Італії піццайолою - робить на молоці. ;-)
     
  15. Галя Котис

    Галя Котис New Member

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    Я маю просто суперовий рецепт, точніше тісто з нього виходить абалденне.якещо ше треба пишіть знайду і напишу
     
  16. Klarita

    Klarita Я, адекватна і справедлива - мама!

    Відповідь: Тісто для піци!! в когось є хороший рецепт???

    А я якраз вчора робила піцу - День Батька відмічали, бо завжди ніколи..
    По такому рецепту:
    350-400 гр. борошна;
    1 чайна ложка сухих дріжджів;
    1 чайна ложка цукру;
    35-40 гр. маргарину;
    1/2 склянки води або молока (я молока не даю, на воді роблю). , все замісити і на 40-50 хв. в теплі потримати ( це єдиний мінус, як для мене).
    Це не мій рецепт, я його давно ще з якогось виробу пекарні переписала (тому думаю кухарі державні не гірші), але тісто для моєї сім"ї супер (з нього тепер навіть пиріжки і різні пляцки роблю). Може комусь припаде до смаку.
     
  17. Хочу поділитись рецептом дуже смачної піци, відколи печу її, то не ходимо по піцеріях, чоловік в захваті!
    Потрібно:
    160 мл.теплої води
    3гр.сухих або 7гр. свіжих дріжджів
    1ч.л. солі
    1ст.л. оливкової олії
    250гр. муки
    Розчинити дріжджі в теплій воді і дати постояти 10хв.,муку просіяти через сито,додати сіль. Потім до рідкої частини додати столову ложку оливкової олії і всипати муку і замісити тісто, я завжди це роблю в комбайні, можна в хлібопічці режим піци або руками, потім дати тісту підійти годину. Після цього формуємо тонку піцу з бортиками і начинкою по смаку, я наприклад, використовую соус чумак кухарський з овочами, як основу,а потім викладаю начинку. Деко потрібно змастити оливковою олією. Випікаємо в духовці при t-250 градусів, 10-12хв.залежно від вашої духовки. З цієї порції тіста виходить одна велика кругла піца. Дуже смачно і легко, спробуйте!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Пекла сьогодні вперше піцу. Вперше в своєму житті (так-так, я така от супер-господиня) замішувала дріжджове тісто. Рецепт Марусі-мами. Все чудово получилося! Першу змели за лічені хвилини, другу вже помаліше їли. А ще малесенький кусочок тіста я начинила фаршем й вийшов такий собі чебурек/вареник здоровий, і його теж запекла.
    Одна піца була із мармуровим сиром, а друга - з моцареллою. То щось 2 варіант менше сподобався, бо моцарелла все-таки іншу структуру має і як вистигає, то така твердувата робиться.
     
  19. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Я тепер роблю тісто за рецептом піцерії)) Якраз дістала з духовки і їм))
    Отже на 1кг тісто (дві великі квадратні бритванки) потрібно:
    310 мл води теплої
    5 гр свіжих дріжджів
    60 гр олії (потрібно важити)
    615 гр муки
    15 гр солі (як хлібопічка замісить тісто дати солі,потім 2-3хв ще помісить і все дістаємо)
    Тісто ніжне, неприлипає, на бритванку несипати і не мазати НІЧОГО!!!Тісто розтягувати руками, в духовку ставити високо на високу температуру і хвилин 15-20) . В аерогрилі виходить смачніша піца)
     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Кращого рецепту за рецепт від Марусі-мами я не знаходила, хоч перепробувала вже масу.:)
    Якраз щойно замісила, підходить, буде нині піца.:)