Торбинка-мішок для рукодільних скарбів

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Holly, 29 Квітень 2010.

  1. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Торбинка-мішок для рукодільних скарбів

    Щось в цій темі дуже тихо стало.:girl_devil:
    Отже звітуюся про свою готовність до початку штурму моєї торби-мішка:girl_haha:
    [​IMG]
    Буду вишивати маки з Mariasia на пару.
    Розмір торбинки буде 50х50 см, ще буду робити книжечку-гольничок, подушечку-біскорню, і дуже хочу чохольчик на ножнички (але це хіба зроблю як хтось зі мною поділиться майстер-класом як то робити:shy:)
    Почну напевно з подушечки-біскорнюшки, а там дальше буде видно:girl_in_dreams:
     
  2. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Торбинка-мішок для рукодільних скарбів

    Все нормально, то всі працюють :girl_crazy:
    От що є на сьогодні:
    [​IMG]
    трохи мало, але, думаю, до вечора буде трошки більше, бо вчора вже нарешті купила бісер до тих маків.
     
  3. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Торбинка-мішок для рукодільних скарбів

    Ну не можу не показати :) Отак є зараз:
    [​IMG]

    і ті квіточки зблизька:
    [​IMG]
     
  4. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Торбинка-мішок для рукодільних скарбів

    Супер!!!:girl_claping::girl_in_love: Правда, це не складно?:girl_curtsey:
     
  5. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Торбинка-мішок для рукодільних скарбів

    Зовсім не складно: я на ті 6 квіточок витратила десь хвилин 15-20, включаючи те що малий стояв коло мене і тягнув за ногу :girl_haha:
     
  6. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Торбинка-мішок для рукодільних скарбів

    Mariasia, то Ви шиєте біскорню, на скільки я зрозуміла. А яка буде інша сторона? Така як рекомендує виробник?
    Я запитую, бо також почала вишивати біскорнюшку від цього виробника, одну половинку вже вишила без проблем, а от друга:8::8:
    Тому хочеться знати, що будете робити ви.

    Я зараз заряжу фотік і викладу фото свого процесу. Він у мене вже відпочиває місяців зо два :girl_sad::girl_sad:.
     
  7. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Торбинка-мішок для рукодільних скарбів

    Так, я почала з біскорнюшки. По плану друга сторона як і в виробника, але мені ще до неї далеко, ще не починала. А що там з другою стороною? Там ніби все нормально, чи ні? В мене по схемі на другій стороні має бути текст вишитий і все.
     
  8. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Торбинка-мішок для рукодільних скарбів

    ось і мій мак
    [​IMG]
    [​IMG]
    вишиваю в дві нитки, бо щось толком не могла зрозуміти в скільки треба вишивати
    Mariasia, а ті квіточки просто суперово виглядають, надіюся, що і мені вони легенько підуть, бо назва в них дуже страшна:girl_crazy:
     
  9. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Торбинка-мішок для рукодільних скарбів

    Naturals, з початком вас! А там в схемі пише що і в скільки ниток. Маки дійсно в дві, а чорний бек і люрекс в одну, червоний бек також в дві. А квіточки дійсно дуже легко крутити, то точно, тільки називаються страшно..
    Я вже почала бек чорним :crazy:
     
  10. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Торбинка-мішок для рукодільних скарбів

    Я щойно глянула на ту схему звороту... Мама рідна, і ЩО з тим тепер робити??? В мене шок... Треба було вишивати на рівномірці...
     
  11. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Торбинка-мішок для рукодільних скарбів

    тому і питалася вас про другу сторону
    я почала вишивати на рівномірці і в мене також шок. Виробник радить шити в дві!!!! нитки, але для мене то нереально .Почала в одну, лишила , не знаю як взятися дальше, а ця серія маків мені так подобається :girl_in_love:
    а ось і обіцяне фото :
    [​IMG]
    це одна сторона тут все просто, правда забула в одному місці пришити бісер. треба дошити, а це друга:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 14 Травень 2010
  12. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Торбинка-мішок для рукодільних скарбів

    Ну то шийте в одну нитку і не мордуйтеся. А волошки класні! може, виставите схемку?

    А от як тепер вишити ті букви на Аїді??? Мабуть, прийдеться щось хімічити...
     
  13. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Торбинка-мішок для рукодільних скарбів

    Довго я думала як то схімічити і вирішила нічого не хімічити :) Але так як я сліпота, то хто мені винен? Прийшлося думати як використати те що є. Просто зміню дизайн сумочки і те що вишила піде на кишеньку (може навіть дві кишеньки буде), а вже на подушечку-біскорню і на книжечку для голок візьму рівномірку. Так, може, навіть краще буде, бо всередині тої торби тої краси б не було видно, і за бісер би нитки зачіпались, а ось зовні, то якраз те що треба. (коротше шукаю позитив в ситуації)
     
  14. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Торбинка-мішок для рукодільних скарбів

    Трошки просунувся мій процес
    [​IMG]
    і зблизька Lazy Daisy Stitch
    [​IMG]
     
  15. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Торбинка-мішок для рукодільних скарбів

    О! Ну і і вас які гарненькі квіточки!!! :girl_in_love:
     
  16. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Торбинка-мішок для рукодільних скарбів

    От так помаленьку сунеться мій процес:
    [​IMG]

    трохи тяжко, бо розстроїлась що взяла не те полотно, навіть була думка лишитись того і поміняти взір, а з того що є зробити просто біскорню, крім того взір є не дуже практичний, бо багато об"ємних деталей, але так воно мені подобається що, певно, буду робити як є і таки то буде кишенька на сумку.
     
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Торбинка-мішок для рукодільних скарбів

    І я своє штопаю, але не маю як показати, бо вже віддала фотоапарат. Хіба завтра спробую телефоном:girl_in_dreams:. До вихідних планую закінчити
     
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Торбинка-мішок для рукодільних скарбів

    [​IMG] ось моє "супер" фото
     
  19. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Торбинка-мішок для рукодільних скарбів

    Покажу і я, що мені вдалося поколупати:girl_crazy:
    [​IMG]
    я довго думала над другою стороною, яку її зробити, спочатку хотіла вибрати якийсь простий взір і його вишити, але потім зупинилася на іменному, тому не судіть строго фантазії в мене нуль, отже вибрала я таке
    [​IMG]
    нитки старалася підбирати такі ж як і в макові
    але напевно ще вишию золотою ниточкою, і тих "павучків" а то воно дуже бідно виглядає, як скажете?:girl_in_dreams:

    нічого собі помаленьку, я як почала то беком обшивати думала, що здурію:8:
    шкода, що не дуже добре видно але виходить щось надзвичайне:girl_claping:
     
  20. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Торбинка-мішок для рукодільних скарбів

    Naturals, іменний взір дуже гарний:girl_tender: А в наших схемках є такий алфавіт? Якщо немає - виставте, будь-ласка:shy: А ще скажіть, якою то ви ниточкою шили букву? І думаю, що треба золотою ниточкою і павучків - не те щоб бідно, але ніби чогось бракує:shy: