Торти: переписи, поради, питання

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

  1. kira lv

    kira lv Member

    Відповідь: Торти

    А мені подобається, особливо косичка, він мені аж пахне моїм дитинством
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти

    Та придертись завжди є до чого... але хочу сказати що як на перший раз то дуже гарна робота. Дуже оригінальна і цікава.
     
  3. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Дівчатка, підкажіть мені рецепт якогось смачнющого шоколадного торта (коржі темні, і крем бажано темний), якого можна було би обробити мастикою.

    ---------- Додано в 11:13 ---------- Попередній допис був написаний в 11:12 ----------

    як на перший раз, то дійсно непогано ;)
    я оце теж хочу попробувати, потім відзвітуюся (якщо хоч щось вийде)
     
  4. bob

    bob New Member

    Відповідь: Торти

    підскажіть будь-ласка чим змастити мастику з мармишок щоб блистіла, дякую
     
  5. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Ого, який у Вас вийшов великий торт! ВИ молодець! І не скажеш, що перша спроба..

    подивіться, ось тут маєте знайти відповідь.
    "купить можно по интернету под названием PEARL DUST или LUSTER DUST". але не знаю, чи в нас таке продають. Мені радили трохи горілкою прикраси намастити, то буде блиск.

    ---------- Додано в 18:20 ---------- Попередній допис був написаний в 18:10 ----------

    А ось моя перша спроба:
    Шоколадний торт (з 3 коржів) з шоколадним кремом, оброблений шоколадною мастикою. Вийшов тяжкенький, більше 3 кг.
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 17 Березень 2011
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти

    Водою розведеною горівкою, чи горівка розведена водою. Як вам краще подобається. :girl_wink:

    ---------- Додано в 17:30 ---------- Попередній допис був написаний в 17:27 ----------

    Я перепрошую але воно не додасть блиску а присипить просто блискучим порошком.

    Я вчора дивилась передачу про те як готуються незвичні торти то там власне кондитери обсмаровувати свої торти якщо не фарбою, тобто білу мастику обмальовували, тоді розчином горівки з водою.
     
  7. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Торти

    то є кондурин (чи кандурин- точно не наю) ним можна користуватися в сухому вигляді (але після того бажано пройтися парою ) або розвести з водичкою чи горілкою і просто змастити мастіку- і буде шалений блиск

    ---------- Додано в 09:59 ---------- Попередній допис був написаний в 09:55 ----------

    Кандурин

    Вылепленные или вырезанные цветы, сахарные фигурки, да и поверхность самого торта могут быть окрашены порошкообразными перламутровыми красителями «Кандурин» с добавлением блесток, но сначала они должны как следует высохнуть. Это позволит нанести краску в последнюю минуту, не опасаясь, что она потечет в сырой атмосфере.
     
  8. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Торти

    Підкажіть будь ласка,що то жувальний зефір для мастіки,де його можна придбати і як він виглядає.
     
  9. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Торти

    [​IMG]

    [​IMG]
    дівчата колись в Сільпо на Привокзальній купували, але він досить часто в маркетах є....
     
    Останнє редагування модератором: 17 Березень 2011
  10. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Він точно зара є в Сільпо (той що в Скрині). Шукаєте, де продають торти і тістечка, і поруч є поличка з печивом і жувальним зефіром. Є салатовий, білий, рожевий і кольоровий, 1 пачка 200 грам по 7 грн з копійками
     
  11. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Дівчата, а хтось пробував робити мастику так?:

    Ингредиенты для эластичной сахарно-желатиновой мастики
    (на 1200 г готовой мастики):
    – вода – 80 мл
    – желатин – 7 г
    – глюкоза (продается в аптеках) или фруктоза – 2 ст. ложки
    – размягченное сливочное масло – 1 ст. ложка
    – сахарная пудра – 1 кг

    Я початківець, тому не знаю на якому рецепті зупинитись.
    І інше запитання: де можна у Львові купити харчові барвники?
    А може хтось підскаже де можна замовити торт прикрашений мастикою, але не у пані Ірини, бо у неї вже забагато замовлень на нашу дату.:cry:
    Бо на свої кулінарні здібності сильної надії не маю. Дуже дякую за відповіді!
     
  12. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Я робила, але замість Масла я давала 1/2 ч.л. гліцерину. з цієї мастики я пробувала робити прикраси, але торта не покривала такою мастикою (торта покривала зефірною)

    Точно є в на базарчику біля Д.Галицького (недалеко від квіткового, не знаю, як той базарчик називають). Заходите на базар, йдете в ліву сторону по колу, навпроти магазину з іграшками є вхід на критий ринок, потім проходите метрів 50 і з правої сторони в кутику помітите великий прилавок з чаями, пудрою, і всякими дрібничками. Там є барвники, але можуть бути не всі кольори.
    Ще барвники, більший вибір, є в Домашній пекарні на Шептицьких,18.
     
  13. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    ---------- Додано в 11:57 ---------- Попередній допис був написаний в 11:53 ----------

    [/COLOR]
    Такою мастикою не вийде добре накрити торт, так?
     
  14. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    То вже хай Вам тут дівчатка радять, які мають досвід роботи з мастикою.
    Наскільки я знаю, то зефірна мастика виходить смачніша за желатинову. А от з желатинової легше робити прикраси, тонше можна розкатати її, вона більш пластичніша і т.д.
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Торти

    Чому не вийде, вийде.

    Але он навіть в передачі одна кондитер-професіонал говорила що мастика з маршмелоу/жувальний зефір більш пружна і краща для покривання торта, але є один недолік, вона дуже швидко сохне. Отже з нею треба працювати досить швидко. На відміну від мастики на кулінарному жирі.
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Торти

    Пекла на вихідні торт "Бомба", дійсно дуже смачно. Лише замість вершків брала сметану (та і порцію її збільшила в двічі). І ще маленький недолік - ті крихти зверху при розрізанні розлітаються... А так смакота!!!! Усім раджу, зовсім не важко робити!!!
     
  17. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Колись я бачила десь на Посиденьках торт-сирник з маком. Дуже цікавим було те що там сметана або вершки, які треба варити і розтирати з маслом. В моїй ситуації то супер, бо творогу тут не знайдеш в магазині. Може хтось бачив де то є або знає рецепт. підкажіть, пліз.
     
  18. Violation

    Violation New Member

    Відповідь: Торти

    А що це дає?
     
  19. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Торти

    Може Ви маєте на увазі мій рецепт торта? Була б рада. Ось він:
     
  20. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Так, так, так. Дуже Вам дякую. Якраз дуже вчасно: приготую його чоловікові на завтрашнє свято. І розкажу, шо в мене вийшло. Ідея дуже цікава. Правда з домашніми продуктами буде тугувато, та попробую з того шо є.
    Скажіть а сметана має бути якої жирності?