Торти: переписи, поради, питання

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

  1. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Торти

    Думаю, чим жирніша, тим краще, тим більше у Вас буде не домашня, а магазинна.
     
  2. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Торти

    Цього року робила донечці тортика, схожого на її улюбленого мульт.героя :girl_in_love:
    [​IMG]
     
  3. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    крім масляного можна ще покривати ганашем - це наякраз крем з вершків. Пошукайте рецепт в гуглі. Ганаш навіть краще, особливо літом. Бо масло літом тече, а ганаш гарно тримає форму навіть в спеку
     
  4. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Дівчата, може хтось має рецепт пляцка в склад коржів якого входить домашній сир, буду дуже вдячна :nyam2:
     
  5. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Шановні господині-майстрині, у мене до вас велике прохання, можливо хтось має рецепт, або ж і готував торт назви я не знаю, але збірка його така:- корж коричневий, на ньому вершкове суфле викладене колами (типу зебри), але кожне коло різного кольору бо там додається 3 різних шоколади.
    На перід дуже вдячна:girl_claping:
     
  6. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Такий? Якщо цей, то він дуже смачний, рекомендую. Не надто солодкий.
     
  7. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    ти його робила? як зробити, щоб суфле було штивним? (тобто густим і в тім же часі повітряним для їди?)

    ---------- Додано в 09:17 ---------- Попередній допис був написаний в 09:16 ----------

    в мене з суфле проблема, воно мені (я раз робила недавно) потекло чомусь
     
  8. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Спеціально пошукала рецепт, по якому я робила: ось він Робила все так, як там рекомендують, вийшло смачно, як на мене досить ніжно і повітряно, але не текло зовсім. Кожен шар треба ставити в морозилку і як застигне заливати наступний. Може мало желатину було, раз текло?
     
  9. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    напевно:)
    спробую по твоєму рецепті
     
  10. KotMarta

    KotMarta New Member

    Відповідь: Торти

    http://s013.radikal.ru/i324/1104/2c/69494278d97f.jpg

    ---------- Додано в 10:18 ---------- Попередній допис був написаний в 10:16 ----------

    Всім привіт, я тут недавно зареєструвалася
     
  11. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Є на Шептицьких в Домашній пекарні і на Краківському.
     
  12. bob

    bob New Member

    Відповідь: Торти

    ще є на Вол.Великого в маг. "Океан"
     
  13. KotMarta

    KotMarta New Member

    Відповідь: Торти

    На Краківському є кульки різних кольорів
     
  14. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Дівчата, а підкажіть хтось.Мене цікавить такий процес: от виготовляєте ви окремі детальки з мастики, які потім потрібно склеїти в одну фігурку- де ви їх тримаєте ? В холодильнику? Просто відкриті, чи в кульочку без повітря?
    Потім коли є готові всі детальки , ви їх склеюєте в одну фігурку.І де потім тримати готову фігурку (перед тим, як прикріпити її до торта)?
    За скільки часу до подачі торта на стіл потрібно прикріпити всі детальки? Як зберігати вже повністю оформлений торт? (В холодильнику, в коробці чи в кульку з min повітря)?
     
  15. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Торти

    підсушили, і збираєте фігурку до купи (окремі вироби відразу формуєте, а потім сушите)
    я тримаю в тумбочці в коробочці (там де сухо, бо при вологому повітрі вироби можуть втратити свою форму)

    можна і за добу, основне посадити вироби з мастіки на масляний крем чи ганаш, торт тримаю в холодильнику, пле температуру знижую до +2, +3 градуси )))
     
  16. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    А де сушити?
     
  17. KotMarta

    KotMarta New Member

    Відповідь: Торти

    Я сушила фігурку ангела просто в сухому приміщенні, щоб не було підвищеної вологості
     
  18. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    дуже хочу спекти на паску заварний сирник, пекла ось по цьому рецепту
    Коржі:
    4 прямокутних коржа 35х20см
    3скл. муки
    1пачка маргарину(250гр або масла)
    3 яйця
    1скл. цукру
    1ч.л соди+0,5ч.лимонного соку(або оцту)
    Замісити тісто, зразу розділити на 4 частини коржі розкачати, викласти на пергамент обрізати рівненько по краях і спекти при температурі 180гр до золотистого кольору, печуться дуже швидко то далеко від духовки не відходить. Знімаємо разом з папером і печемо другий корж.
    Сиркова маса:
    1,5кг домашнього жирного сиру
    4 жовтки
    150 гр масла
    1,5скл. цукру
    Цедра і сік з 1 великого лимона
    2 ст.л манки
    1 пакет ванільного цукру.
    50гр молока + 1ч.л крохмалю
    За бажанням дрібний промитий і перебраний ізюм 150гр
    Сир двічі перемолоти на м’ясорубці, перекласти в каструлю,додати масло,цукор, жовтки, цедру і сік з лимона, ванільний цукор поставити на вогонь і варити постійно помішуючи до закипання маси, після цього даємо манку ще варимо 5хв, далі окремо в склянці розмішуємо молоко і крохмаль, виливаємо це до нашої маси, доводимо до кипіння і відставляємо. Цією масою зразу перемащуємо коржі. Перемащені коржі на 4-5год залишаємо при кімнатній температурі, а далі кладемо на холод до застигання, готовий сирник можна покрити шоколадною глазур’ю.

    але чомусь коржі вийшли зовсім не пухкенькі, може хтось має інший перевірений рецепт, а то немає вже часу вчитись на помилках :girl_spruce_up:
     
  19. KotMarta

    KotMarta New Member

    Відповідь: Торти

    Наскільки я знаю, то в цьому торті коржі не повинні бути пухкими, а получаються ніби пісочними. Я такі коржі завжди пропитую або просто солодким сиропом або солодкою кавою. Сам по собі цей сирний торт дууууже смачний:girl_impossible:

    ---------- Додано в 19:06 ---------- Попередній допис був написаний в 19:04 ----------

    Маленьке зауваження : замініть соду на порошок до печива, а оцту не давайте

    ---------- Додано в 19:11 ---------- Попередній допис був написаний в 19:06 ----------

    Я печу такі коржі до цього торта:
    600 грам борошна,400 грам маргарину,5 жовтків, 2-3 ложки сметани. 1 склянка цукру, 2 ч. ложки порошку до печива

    ---------- Додано в 19:12 ---------- Попередній допис був написаний в 19:11 ----------

    замішую тісто і ділю на 4 частини
     
  20. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Торти

    Дівчата, а маєте хтось рецепт перевіреного Київського торта? Бо буду пекти пасочки і залишиться купу білків.