Торти: переписи, поради, питання

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 10 Січень 2008.

  1. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    та біда в тому що в моїй духовці бісквіт не вдається :sad: я двічі пробувала пекти шифоновий бісквіт (Корена давала перепис) і обидва рази він мені безбожно впав і гливкий був усередині. Хіба шо зараз чорновий варіант спробую. а мо вийде...
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В мене духовка газова, ще з тих стареньких(то моя боль() , і я також на неї грішила, бо бісквіти падали і т.п але на даний момент можу твердо сказати, що не в духовці справа:). Щось не докінця правильно робите, мабуть.
     
  3. deatheater

    deatheater Well-Known Member

    А скільки Ви збиваєте яйця з цукром? Я збиваю не менше 10 хв і бісквіт завжди вдається. Ще заміняю 1/4 борошна на кукурудзяний крохмаль. І бажано, щоб всі інгредієнти були кімнатної температури.
     
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Хто підкаже, буду пробувати пекти Празький торт, то по рецепту півбанки згущонки в тісто треба і півбанки в крем, так? То має бути варена із залізної банки, чи сира із тої банки?
     
  5. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    еммм, та я довго досить збиваю(в мене комбайн шурує шо дурний), але збиваю окремо жовтки та білки. білки останній раз так збила що годі було вимішати з жовтками і мукою. Дарія Цвек пише що перезбити теж не добре. я вже сили не маю. нині останній день коли маю можливість спекти той бісквіт. як і цього разу не вдасться то плюну і буде лише морозиво. буде без торта :sad:
    як кажете, на форму 26 8 яєць хватить? бо я вже ото намірилася на 12 пекти, але ж якщо нормально виросте то теоретично мав би не влізти в ту форму.
     
  6. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    То ви хочете потім його розрізати?
    я наприклад завжди печу пару коржів на 2 яйця.
    і не треба мучитись тоді.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    я хочу вибрати серединку і змішати зі збитою сметаною і ягодами. таке в чадєйки прочитала
     
  8. deatheater

    deatheater Well-Known Member

    Я колись теж збивала окремо, але якось не хотіла бавитись і збила разом - вийшов чудовий. Має вистарчити. А які ви берете пропорції? І як вимішуєте з борошном?
     
    Останнє редагування: 21 Червень 2015
  9. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    а, ясно, тоді дійсно цілий треба пекти.
     
  10. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    на 4 яйця 120г цукру і 120г муки
     
  11. deatheater

    deatheater Well-Known Member

    Я на 4 яйця беру всього по 100. Ну і борошно змішую з крохмалем. Ще дивіться, щоб форма не була заповнена до країв, бо тоді бісквіт не росте добре. А, і яйця змішую з борошном лопаткою, легкими рухами, щоб не пошкодити структуру.
     
  12. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    то кажете спробувати збивати разом? а температуру яку виставити? шось я тих бісквітів вже як вогню боюся :girl_crazy:
     
  13. deatheater

    deatheater Well-Known Member

    Спробуйте, але обов'язково довго яйця з цукром збивати. 170-180 градусів достатньо, десь за 30 хв перевіряйте чи готовий. Напишете про результат, сподіваюсь все вдасться)
     
  14. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    поставила :girl_in_dreams: якшо не вдасться то я в бісквітах повний чайник :girl_crazy: але тіко в бісквітах, бо карпатка вдалася файнюча :girl_yes2:
    пи.си. збивала доооовго. хвилин 12-13 може, мішала акуратно
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Тоді точно не в духовці справа, бо в мене навпаки- Карпатка нів"яку. А все тому, що духовка пропускає тепло, скільки я тіста змарнувала але таки хоч зрозуміла в чому справа.
    Я вчора виставляла фото свого бісквіту всього на 4 білки, на форму 24. Розрізала на три частини. Завжи тепер печу за рецептом hrystusja, тільки інколи корегую кількість інгредієнтів.
     
  16. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    заглянула, піднявся десь на 1-1,5 см, не більше :sad: то можна рахувати що не вдався?
    лишила ше трохи в духовці виключеній шоб не впав більше
     
    • Корисно Корисно x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я міксером збиваю, то мінімум хвилин 15, до стоячих піків але збиваю окремо білки і жовтки. Спочатку білки збити без цукру до пишної піни, тоді всипати цукор і збивати.
    Бісквіт Христусі
    Від себе додам- вимішую рухами знизу вверх акуратно але швидко і не обов"язково, щоб борошно було розмішане, можуть бути грудочки, в готовому їх не буде.
     
  18. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Упав, упав, а як жеж. Може то моя невіра в успіх його вбила? :) IMAG2844.jpg
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Він зовсім не упав, трошки просів, таке цілком допустимо.
    Я не витягую відразу з духовки і з форми також, чекаю щоб вистиг.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    В мене гарний бісквіт виходить на 4 яйця, 150гр (можна й менше) цукру, і 200гр муки (мука просіяна), і в формі на 26 печу. Часом розрізаю на 2 коржа, а часом і 3 виходить.