Трагічні життєві історії

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем odree, 3 Червень 2009.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    І я читала і ревіла....як то так можна?
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Мені здається.що таких мам потрібно стерилізувати,вірніше цю процедуру треба таким жінкам ще до вагітності треба робити. Може це жорстоко,але мені здається правильно((((((((
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Щойно взнала,що в автокатастрофі загинув викладач інфізу.Його 4-ри річня доня і він загинули на місці,а тесть в реанімації.В нього залишилась жінка вагітна на 6 місяці.
    Дуже боляче,і словами тяжко передати відчуття.
     
    • Подобається Подобається x 24
  4. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    в пятницю померла моя подруга 32р,хлопчик в 3 класі залишився без мами.не можу взяти себе в руки до сьогодні,дитини шкода.....найстрашніше коли ти нічого не можеш змінити!!!!!
     
    Останнє редагування: 6 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 27
  5. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Вчора почула в новинах, сьогодні прочитала. http://kp.ru/daily/24378.4/558778/
    На жаль, це непоодинокі випадки і нам стає відомо лише мабуть малесенький відсоток з цього всього. А більшість дітей мовчить і страждає усе життя. А що робить влада, щоб захистити таких дітей? Чи може у школі мають проводити якісь уроки, що робити дітям в таких випадках і куди звертатись?
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Пишу зараз, бо мене вже трохи попустило.
    Минулого тижня натрапили на трасі на жахливу аварію, Слава Богу без жертв.
    Сьогодні можу писати, бо знаю, що зараз всі учасники ДТП більш-менш стабільні, але на той час було чотири сильно поламаних і двоє просто побиті. Багато людей зупинилося, щоб допомогти, але як саме, ніхто не знав. Ніхто з присутніх, а це було десь 20 людей не вмів надати елементарної першої допомоги... Я пробувала накласти шину, бо нога висіла лише на шматку шкіри, і при найменшому русі зламана кістка могла пробити шкіру, мені допомагав один!!! мужчина, інші боялись навіть підійти, а я подумки дякувала своїй освіті молодшої медсестри...
    Вбило найбільше те, що лише в одній!!! аптечці з пяти принесених водіями була лише одна!!! ампула протишокового препарату буторфанолу тартрат, хоча за інструкцією має бути по дві в кожній аптечці.
    Потім приїхала швидка, як я її чекала, думала приїде як у фільмах, всіх заберуть, підключать до систем, обезболять, зафіксують...
    А це був пазік з району, з фельдшером і водієм, і в них були лише одні носилки і лише анальгін в ампулах... і ми вибирали кому колоти цю одну ампулу протишокового... а фельдшер каже - я таким (шприц-тюбиком) колоти не вмію, коли ти....
    Я думаю що все що з нами трапляється не просто так, це нам дається для чогось... В нашій аптечці також не було протишокового, хоча я добре знала що воно там має бути. Купила нову аптечку вже зі всім, і дуже хочеться, щоб таких ситуацій більше не було...
    Але якщо ця аптечка навіть не пригодиться Вам, але вона у Вас буде укомплектована, це на дорозі може комусь врятувати життя...
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Олю, хоч подякувала вже, але хочу ще раз подякувати вам, і за допис, і за ваш приклад, і за те, що ви є!!!!
     
  8. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    За Що??? Я сама йти боялася, то мій чоловік зупинився, а я кричала, що нехочу на то все дивитись... А потім дві ночі спати немогла, бо то все перед очима стояло, дуже страшно було, що хтось не виживе...
    Але хотіла написати, можливо мій приклад комусь допоможе... Нажаль на наших дорогах дуже часто трапляються ДТП
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    За сміливість написати про це. Це дуже багато. І те, ЯК ви написали, і які висновки зробили.
     
    Останнє редагування: 9 Січень 2010
  10. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    В таних ситуаціах я опинялася багато разів. Найбільше нервують наші люди, зроблять амфітеатер, допомоги ніякої лише "мудрі" поради. Досить недавно відкачували мущину.Повертався з внуком з прогулянки і біля самого підїзду стало погано. Нажаль закінчило невдало, але найбільше мене вразила швидка. Приїхали, подивилися, насварили чому викликали, сказали тут нічим не поможеш забирайте дохати, сіли і поїхали...
     
  11. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Прочитала Ваш допис і чомусь це ДТП нагадало мені історію моєї куми, її брат ( марка автомобіля Land Cruiser) потрапив приблизно 02.01.2010р. в страшенну аварію, і власне в нього ледь висіла нога, крім нього в машині було ще 4-и хлопчини. Це був шок для рідні.
    В будь-якому випадку (незалежно чия це історія) дуже добре що є таки люди як Ви, котрі не байдужі до людської біди.
     
  12. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    на Різдво були в тата на цвинтарі, то якраз і бачили родину тієї дівчинки і чоловіка...важко дивитись на них...рани ще зовсім свіжі....подумала, що то дитина приблизно Любчиково віку і моторошно стало...
     
  13. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    В нашому будинку в сусідів страшна трагедія,загинула родина троє в ДТП чоловік,жінка та маленька дівчинка 8 місяців.Ще хлопчик в дуже важкому стані в реанімаціі,навряд чи виживе.Такий шок....

    http://zik.com.ua/ua/news/2010/01/08/211302
     
    Останнє редагування: 9 Січень 2010
  14. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    від побаченого і прочитаного в мене теж шок............... без коментарів
     
  15. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    В наших далеких знайомих також трагедія, жінка потрапила в лікарню з пневмонією, а за ту ніч що вона лежала в лікарні, чадним газом подушилася вся її сім"я, чоловік і 2 дорослих сини 18 і 22 роки, один весною мав одружуватися.
     
  16. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Чому стільки зла відбувається тепер у світі??? Чи то й раніше було, просто ми не знали стільки. Але, здається, тепер кожного дня якийсь жах відбувається.... Страшно...
     
  17. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    У мене теж, від фото. Ви мені пробачте звісно, але з якою швидкістю треба було їхати, щоб автівку так розтрощило? Самогубці по дорогах їздять.
     
  18. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Самогубці- то їхня справа, але ж коли двоє дітей в машині! Я коли з дитиною навіть в чужій машині не дозволяю водієві швидко їздити... А везучи власних дітей... Хоча ніхто не знає, що там насправді відбулось і осуджувати цих людей не можна.........
     
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Дівчата, там була така жахлива дорога - скло, ми їхали нею до бабусі у Броди по ній о 8 год. ранку, аварія трапилась об 11. Їхали 40 км/год, на поворотах скидали до 20 км/год. Два рази нас так занесло, що я вже казала - станем і зачекаємо як посиплять дорогу. Ніхто нічого не посипав...
     
  20. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    А ви бачили яка дорога була? ніхто її не чистив, не посипав, їздіть собі як хочете...
    навіть найменший рух кермом може привести до найгірших наслідків. Можу сказати що не стається з тим хто не їздить...Чого вже їх осуджувати..
    П.С. Мій чоловік в кінці вересня злетів з дороги.. і не було нікого.. і здається не слизько було..і виспаний був.. так що всяке буває..
    Хай спочивають з Богом