Трагічні життєві історії

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем odree, 3 Червень 2009.

  1. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    дівчата краще помолимось всі гуртом за хлопчика, який в реанімації, а біля нього навіть мамусі немає.... якщо виживе... сирітка. дай Боже йому здоров"я і сили пережити це горе
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Не дочекались би точно! В нас нічого не роблять, а зарухатися можуть лише тоді, коли вже купа аварій станеться, людські життя втратяться, розголос набуде масштабів, тоді й посиплять,може,як-небудь... Пам'ятаю я коли їхала в Німеччину, 12-ого грудня, ввечір перед тим падав чи то сніг, чи то дощ, ну і 12ого в 15ій годині мене сусід віз на Автовокзал, дороги були як скло-аж виблискували, ніде, навіть в центрі не було і натяку на якесь посипання! А це вже обід і той сніг дрібний ще падав з минулого вечора, невже вони там не можуть такого передбачити? Машини просто котилися, мій сусід цілу дорогу приговорював, що це жах, їдеться як на льоду, біля Стрийського парку машини по спуску взагалі ледь їхали і це нормально??аварій по дорозі побачили кілька і хто винен? Не думаю, що водії могли їхати швидко на такі дорозі. Просто там і швидкості не треба,заносить все-одно добряче.
     
  3. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Погоджуюся з Льолею і Меган, для біди не завжди велика швидкість потрібна. Коли мені було років 10, наш "запорожець" врізався у сплутаних коней, які вночі якогось милого вийшли на трасу, а бачити тато їх не міг через фуру, яка їхала перед нами. Самі розумієте, з якою швидкістю могли їхати доісторична совкова вантажівка або запорожець, який повз за нею, коні - ті взагалі на місці стояли, але з машини живого місця не залишилось, а дах прогнуло аж до сидіння, якби я не спала і не звалилася від поштовху, могла би і не вижити.
    Хоча, безперечно, коли везеш дітей, треба бути обережним, бо навіть якщо впевнений у собі, то як можна бути впевненим в інших водіях?
     
  4. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Про посипання і якісь заходи безпеки взагалі марні розмови. В нас не почухаються, поки щось глобальне не станеться. А такі "дрібні" на їх думку випадки - не причина для дії... Скільки нещасних випадків сталося біля Південного навпроти міліцейського гуртожитку. Знаєте, там де пам"ятник дівчинці, завжди свічки горять. Колись там був світлофор, але не було Південного. вирішили, мабуть, що світлофор зайвий. Зате тепер, коли там постійний рух, а відстань між світлофорами ого-го, люди все одно будуть переходити там дорогу! Там стільки людей вже збито машинами- але це чомусь зовсім не надихає нікого на те, щоб поставити світлофор. Зате для зайїзду на Південний - будь-ласка, окремий стоїть.
     
  5. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Я в жодному випадку не засуджую нікого. Я просто закликаю до обачності. Знаючи стан наших доріг.
     
  6. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Їхала о 2 годині ночі 2 січня з Бібрки через Зубру-дорого суцільне скло.По дорозі у різних напрямках зустріла дві машини,які посипали дорогу піском.Сьогодні ,на жаль,жодної машини видно не було.А що буде до ранку?
     
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Ще вчора почула цю жахливу новину, як їхала додому.
    Не вкладається в голові - як можна збити дитину на вулиці Банківській???? Там машини не їдуть, а повзуть??? Хіба як в анекдоті - перепутати педалі...
    Не уявляю стан бідолашної матері, яка йшла з дитиною через дорогу...
    Боже, поможи дитині одужати!
    http://zik.com.ua/ua/news/2010/04/12/224515
    http://zik.com.ua/ua/news/2010/04/12/224471
     
  8. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Господи, дай тій дитині виздоровіти... Сиджу і сльози градом...
     
  9. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Треба молитися за виздоровлення хлопчика і за його маму (навіть моторошно уявити її стан).
    Життєва істина діє, ніколи незнаєш що на тебе чекає попереду, вийшовши спокійно здому кожен із нас має щось запланованне, в кожного якісь клопоти, переживання, радість, заплановано як пройде день і ніхто незнає що буде попереду. Залишається тільки щиро молитися за себе, рідних, близьких і оточуючих людей...
     
  10. Natinka

    Natinka New Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Як мама відчуваю тільки страшенний біль від того, що сталося. Виходиш з дому погуляти з дитиною - і страшно, що може статися... Треба пильнувати наших діточок на кожному кроці. Молюся за дитинку і за маму, дай Боже хлопчику вилікуватися, а мамі великої сили витерпіти те все.
     
  11. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Просто жах. Цілий день мені не виходить з голови ця трагедія. І, чесно кажучи, дуже шкода як маму з хлопчиком, так і водія.
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    якби в нас водійські права не роздавали за хабар, то може б і не було таких страшних і дивних аварій..
     
  13. Відповідь: Трагічні життєві історії

    Вчора на вул .Брюховицькій бачила хлопчика,який їхав на роликах,часто падаючи,враження таке,що перший раз став на них,на вид 7-8 рочків,виїжджав на середину дороги,був сам....Навіть важко уявити,чим може закінчитись така розвага....На моє зауваження дитина не зреагувала...Шок від побаченого був великий....Давайте будемо берегти своїх дітей...
     
  14. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    перепрошую, а ви тій дівчині власноруч видавали права?
    зрозумійте правильно, я нікого не хочу ні захищати ані винити, з кожним може трапитися щось фатальне. як мама - розумію біль батьків, як водій і мама - можу зрозуміти наскільки зараз тій жінці важко. невже ви думаєте, що вона свідомо завдала такої шкодити дитині, чи вона того хотіла???
    давайте не будемо нікого осуджувати, а нехай Бог їм допоможе
    пи.си. мені нині перед машиною вибіг хлопчина років 13, я його бачила і свідомо заздалегідь почала гальмувати, але він в мою сторону навіть не глянув перебігаючи дорогу, ще й зовсім непристосованому для цього місці. тут вже вважаю проблема в вихованні, дитину також треба вчити правил.
     
  15. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    У нас взагалі половину пішоходів треба вчити, кидаються під машини, як камікадзе. Найбільше добиває, коли широчезну вулицю з колією і вибоїнами посеред шаленого руху перебігає молода мама, яка одною рукою пхає возика, іншою тримає другу дитину, а до найближчої зебри або світлофора сто метрів.

    В ЗІКу були розповіді очевидців: дівчина з переляку переплутала педалі гальма і газу, і після того, як наїхала на хлопчика, протаранила ще одну машину. :sad: Погоджуюсь, що багато жінок є хорошими і дисциплінованими водіями, але можу сказати про себе особисто: коли мене вчили їздити, я панікувала навіть тоді, коли за триста метрів на польовій дорозі бачила людину. Години я потім свої наїздила, навчилася "обганяти вантажівку з відкритими очима", права вимучила, тепер вони десятий рік припадають пилом, а чоловік і тато мене підколюють при кожній нагоді.

    Водій повинен бути виваженим, швидко реагувати, а таким, як я, кермо взагалі протипоказане. Зате, як пасажир в авто тата і чоловіка, звернула увагу, що частіше неадекватно поводять себе все-таки шмаркачі молоді люди, причому переважно дівчата, не всі, звичайно, але... Якщо чесно, з львівськими дорогами, вузькими вуличками і дикими пішоходами потрібно мати неабияку витримку і досвід, а де такий візьметься у 18-19-річної майже дитини?
     
  16. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Абсолютно згідна з Вашим постом. Я теж не хочу когось захищати і когось обвинувачувати, але думаю, що це вина не тільки водія (ще й дівчини). На тій вуличці теоретично не поїдеш швидко, ще й перед поворотом всі скидають швидкість. Мені здається, що можливий ще такий випадок, що дитина раптово вискочила і дівчина розгубилася (можливо через брак досвіду, або від несподіванки) і зі страху даванула на газ, або мама з дитиною почали переходити не подивившись. Дуже співчуваю тій дитинці і дуже сподіваюся, що вона швидко одужає. Але погодьтеся, що пішоходам теж треба повчитися культури і правил ДР. Одного разу, я сама зупинила молоду мамочку з дитиною, вона збиралася переходити на червоне на Горького (біля етнографічного музею),а з проспекту Свободи якраз завертала машина, яка їхала в ту вулицю. А вона хотіла перебігти, але я їй так грозно сказала "Стоп, куда ідете, що не бачите що червоне" і вона чемно чекала зелене.
     
  17. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    Ну ви хоч самі вірите, в те, що пишете???
    Водій за кермом злякалася пішохода і з перепугу наїхала на нього????
    Правил мають дотримуватись як пішоходи, так і водії.
    Кожен водій несе відповідальність,оскільки керує механізмом підвищеної небезпеки.
    І відповідальність водія наступає навіть без вини і прямого умислу.
    Для того і медогляд проходять - психолога, нарколога, щоб ось таких випадків з перепугу не було.
     
  18. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

     
  19. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    з перепугу перепутала тормоз-газ малось на увазі
    моя історія, коли тільки починала керувати авто - я їхала помаленько, на доргогу десь з кущиків вибіг песик, я розгубилась і перепутала педаль, замість тормозу на газ, добре що шкоди собачці не зробила

    згідна, але бувають дуже різні ситуації на дорозі, не все завжди може передбачити водій
    не можливо передбачити ситуацію людини (водія) у всіх ситуаціях, тим більше перевірити тестами, психологами
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Трагічні життєві історії

    власне про це і мова. Я вірю, що всякі бувають ситуації,пішоходи теж бувають неуважні, але я говорила про те, що в нас все можна купити-права,медогляд, все. ДОбре, коли людина відповідальна перед собою і не сяде за кермо,перж ніж не буде досконало володіти машиною, але ж не всі такі.Купують молодим машини , в нас тепер так модно,крута машина,молоді дівчата.гасають по дорагах. От я кожного дня,їдучи додому в Брюховичі проїжджаю місце таке по дорозі,де дерево просто обвішане вінками..Там стільки було аварій..Чому? то му що там так ганяють.. А ще й з ресторанів вертаються.. А одного разу я бачила як біля чебуречної молоді люди їли чебуреки,попивали пиво-всі. потім той водій після пива сів за руль і такі викрутаси на дорозі робив...Ось через таких безвідповідальних людей страшно.